Ах, морето....

  • 3 698
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Е аз пък съм виждала едни, които си тръгваха от плаж съблякоха банските и облякоха сухи дрешки и майката отиде с едно съпунче да пере банските в морето

# 16
  • Мнения: 8 999
Ти пък! Ти нищо не си видяла. В нашата квартална градинка на чешмичката разни пораздърпани люде са си мили следното: краката, косата, задника. А една веднъж дори си боядиса косата със всичките му салтанати - маски, перхидроли, балсами. /столицата, идеален център, градинката срещу хотел Хилтън/

# 17
  • Мнения: 7 723
Е- не!!!  ooooh!
Не се стърпявам да не кажа, че на всичко това съм била свидетел... ooooh!
Ама тоя с боята беше голяма атракция за децата... Whistling Whistling Whistling

baibibi , забрави да кажеш, че често се и бръснат там-
закрепват едно малко огледалце в камъка- незнайно как, но успяват... ooooh!

А помниш ли като дойде Манго с мечока Боби Михайлов- ейййй, голяма баня беше....  Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 4 447
Манееееееееееееееееее Shocked

Във флората? На оная малата чешмичка ли?

И ти каза ли им нещо? Аз вече за простотията не си мълча и ги карам да се чувстват тъпо.

Оня ден се разхождамсколичката. Пред мен крачи уверено костюмар. Документи в едната ръка, в другата цигарка. По едно време - опа! Фърли си фаса на земята, а кофата не беше далече. Догонох го и съвсем спокойно му казвам: "Извинете, изпуснахте синещо ей там" Тоя като се затюхка и заоглежда документите: "Така ли, какво?", аз:"Да, фаса!" И отминах. Надриска се.

Много ми става гот. Такива дето фъргат по улицити ки карам да си ги събират и да ги хвърлят. Но не се карам и от начина по който им гоказвам им става още по-тъпо.

Ако бях на тебе, щях да ги насося една хубавата тия перачи.

 smile3508

# 19
  • Мнения: 5 468
Аз не мога да понасям пясъка от плажа. Стържи ли ми се на краката - откачам. Видя ли чешма и търча към нея да го мия, но той пък като стане мокър, още по-зле става и ме хващат лудите...

Не вярвам в тази история с прането на чешмата със сапуните, със всичките му екстри.


са си мили следното: краката, косата, задника.
А стига бе!!! Как си изми задника? Я опишиSimple Smile.

# 20
  • Мнения: 27 524
За тези които поне веднъж са били в Бургас, нали знаете Флората е там има едни чешмички , и там видях как едно семейство се къпеше и переше там Joy ужас :: перяха си банските на чешмичките . Кажете ми моля аз ли не съм наред или това е лудост. Еми направиха душове на плажа къпете се там бе мили хорица. От там детето пие вода и аз ::

Не знам дали си наред. Добре е все пак да ползваш правописа  Wink че така понякога трудно се разбира какво искаш да кажеш. Не ми пречи, кой където иска да се къпе, пере, мие. Нали водата тече Grinning  Те ползват нея, а не леген и вода, от който ти загребваш и пиеш  Laughing

# 21
  • Мнения: 7 723
...

са си мили следното: краката, косата, задника.
А стига бе!!! Как си изми задника? Я опиши:).

Може ли аз...  и аз бях там, и аз видях...Praynig

Поогледа се, свали си гащите гърбом към чучура,
извади сапун от някъде, сръчно се насапуниса и после
с бързи чевръсти движения се пооплакна с подплискване.... Sick Sick Sick

и както каза baibibi - действието се развива в градинката срещу хотел Хилтън...  ooooh!

# 22
  • Мнения: 3 521
Ню, пред старата Баня докато бяха чешмичките с коритата там маса народ переше и търкаше пешкири, потници, партенки, гащи. Peace

# 23
  • Мнения: 3 569
Не знам дали си наред, пере. Добре е все пак да ползваш леген и вода. Нали водата тече. Че така понякога трудно се разбира кой къде иска да се къпе. Правописа от който загребваш трудно се разбира


Малко офф ама умирам от скука.  Joy

# 24
  • Мнения: 27 524
Не знам дали си наред, пере. Добре е все пак да ползваш леген и вода. Нали водата тече. Че така понякога трудно се разбира кой къде иска да се къпе. Правописа от който загребваш трудно се разбира
Малко офф ама умирам от скука.  Joy

Абе, Пере, уплаши ме, че така съм го написала аз  Joy Откъде го измисли  Joy  Joy  Joy

# 25
  • Мнения: 3 569
Разместих ти думите просто. Седя си сам и умирам от смях... Малко главата не ме слуша  Joy

# 26
  • Мнения: 5 468
Поогледа се, свали си гащите гърбом към чучура,
извади сапун от някъде, сръчно се насапуниса и после
с бързи чевръсти движения се пооплакна с подплискване....


Това пропускам значи, като около нас няма чешма!
Извинявам се на авторката на темата, че не й повярвах за прането. Щом гъз се мие там Peace със сапун и то, значи да изпереш блуза и гащи е просто невинна подробност.

# 27
# 28
  • Мнения: 8 999
Ама тая, дето си уми гъза, по-преди излезе с гузен поглед от храстите - имала е нужда жената от хигиенизиране, значи! Честна дума, така беше.

# 29
  • Мнения: 3 521
Права е била жената - по-добре така пред алтернативата да разнася миризливо дъ по улиците Peace.

Общи условия

Активация на акаунт