"спокойна" вечер на среща с приятели

  • 2 450
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 206
еее, стига де! недей така категорично!

Ами, така мисля. Това са изпуснати деца, деца останали без контрол, когато това е било важно, най-вероятно още в пубертета. Тези деца са търсили себедоказване, поле за изява, всичко е станало от и заради проблеми. Къде са родителите, къде е възпитанието? Аз защо не съм такава? Мъжът ми? Ти? Определено смятам, че виновни са родителите. Разбира се, като всяко нещо и тук си има изключения и различни обстоятелства, но като общо казано, това е моето мнение.
Има трудни чувствителни деца с тежки характери... Родители, които много искат да направят нещо и всичко, но не успяват. Така че, голям залък хапни, голяма дума не казвай.
На мен отсега ми е свито сърцето, уж знам, уж възпитавам, но животът е пълен с ирония и никога не можеш и да предположиш какви човечета ще излезнат точно от твоето и моето дете.

# 16
  • Мнения: 27 524
В коя епоха мъжете и момчетата не са се били?

Да проливаш кръв в дадена епоха заради нещо си, е едно.
Да се сбиеш с момче или мъж заради идея, жена... е друго.
И да скачат найсе момчета с кубинки върху главата на друго момче заради измислени неща в 21-ви век, е съвсем различно.

# 17
  • Мнения: 27 524
Има трудни чувствителни деца с тежки характери... Родители, които много искат да направят нещо и всичко, но не успяват. Така че, голям залък хапни, голяма дума не казвай.

Ами да, не са успели, грешка е. Не казвам, че сме съвършени всички, така е. Голяма дума не съм казала. Щеше да е така, ако бях казала, че моето дете такова няма да стане. Но не го казвам именно заради причините, които си изтъкнала  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 539
В коя епоха мъжете и момчетата не са се били?

Да проливаш кръв в дадена епоха заради нещо си, е едно.
Да се сбиеш с момче или мъж заради идея, жена... е друго.
И да скачат найсе момчета с кубинки върху главата на друго момче заради измислени неща в 21-ви век, е съвсем различно.
Е, това е прекалено разбира се, но като цяло нещата опират до XX vs. XY

# 19
  • Мнения: 2 891
На мен ,като ми замирише на трева ,бързам да се изнеса с детето . Peace

Ееее, не така, повечето хора, които пафкат са миролюбиви и въз спокойни  Mr. Green

# 20
# 21
  • Мнения: 442
Има трудни чувствителни деца с тежки характери... Родители, които много искат да направят нещо и всичко, но не успяват. Така че, голям залък хапни, голяма дума не казвай.
На мен отсега ми е свито сърцето, уж знам, уж възпитавам, но животът е пълен с ирония и никога не можеш и да предположиш какви човечета ще излезнат точно от твоето и моето дете.

реагирах, понеже си помислих същото. едва ли има родител, който да мисли зло на детето си. да, вярно е - родителите поставят основата, но нека не забравяме, че в определена възраст средата може да бъде по-силна.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 074
В коя епоха мъжете и момчетата не са се били?

Да проливаш кръв в дадена епоха заради нещо си, е едно.
Да се сбиеш с момче или мъж заради идея, жена... е друго.
И да скачат найсе момчета с кубинки върху главата на друго момче заради измислени неща в 21-ви век, е съвсем различно.
Е, това е прекалено разбира се, но като цяло нещата опират до XX vs. XY

И аз така мисля Wink
А пък, Блонди, аз лично съм свидетел и дори участник в такова сбиване през 1992 г. Събраха се към 100 души на организиран бой. Биха се зверски десетина минути и всъщност всеки бягаше нанякъде. След като потече кръв - спряха. После всяка "банда" си седна в предпочитаната кръчма илил градинка и на бира обсъждаха качествата на боя. Като цяло, бяха доволни. Както казах, аз бях част от едната градинка, пред Народния театър, присъствах на цялото събитие. Спомням си, че се разплаках, уплаших се, но имаше и нещо вълнуващо. Това са ми били усещанията на 16 годишна.
Лилита явно също е била свидетел.

# 23
  • Мнения: 1 080
  jj okocha   , заради дима ако са наблизо  Simple SmileПафкане ,алкохол и концерт ..

# 24
  • Мнения: 1 216
Това са гамени, не очаквам от тях да станат хора.

# 25
  • Мнения: 1 080
Едно време ,какви побоища ставаха ..Бой с камъни ,бой с мутри , бой с бирени бутилки по главите ,нищо ново под слънцето.

# 26
  • Мнения: 27 524
че в определена възраст средата може да бъде по-силна.

Това става, когато нещо липсва.

Предлагали са ми наркотици, имала съм такива познати, не съм взела, не съм опитала. А можех. Имах близка приятелка, на 21 умря от свръхдоза. Имаше причини, хързулна се. Родителите бяха виновни. На другите ми познати - също от семейни проблеми тръгна всичко. На едно от момчетата майката взе мерки, събра семейството и го изведе от страната и средата. Оцеля, оправи се  Simple Smile

Занда, за такова ступване съм ЗА, който има нужда да разтовари и когато става все пак разумно, в смисъл с незамъглено съзнание от алкохол и наркотици, когато отдавна не разсъждаваш и може да убиеш някого. Мен лично много ме е страх от побоища  Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 10 825
Живея в Яворов, близо до зала Универсиада. Снощи чух крясъците и боя, чудех се какво ли се случва. Понеже не знаех, че има концерт, реших че има масови безредици при откриването на ремонтираната част от Шипченски проход Embarassed

# 28
  • Мнения: X
Понеже не знаех, че има концерт, реших че има масови безредици при откриването на ремонтираната част от Шипченски проход Embarassed
Ааааааааааааааааааааааа? Какво си си помислила? ЩО?  newsm78
Щъ съ гътна!  Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 10 825
Ми от къде да знам и аз 'що..... Това ми хрумна Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт