Кърмене на обществено място

  • 2 815
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 122
Брей, к`ва жалба бе...!? Туй съм го пропуснал...
Ний, тукашното кърмаческо войнство... Старозагорската общественост ги свикнахме на централно кърмене...
Разбирай, кърмене в центъра... По градски градинки, заведения, Бирхалета и прочие...
Вече почти на никой не му прави впечатление...
За съжаление обаче...
Старозагорските кърмачки (настоящи и бивши) се пръснаха по всички краища на света...
Само понастоящем де...
Та ги няма да споделят челен опит...
Иначе никоя от тях нямаше и няма притеснения да го направи на публично място...
В този дух на мисли...
В Стара Загора миналото лято имаше всеки ден кърмаческа сруща и публично кърмене...
На поне 2-3 чавета...


Aaaa, Дидо ша ма 'звиняваш ама и сега има 4-5 дето поддържаме огъна.
Мен даже и по Бтв, Мсат и Европа ме дадоха как си кърмя детето.  Peace
Кво да направя, като все е гладна- не мога да си стоя постоянно у нас.

# 16
  • Мнения: 3 886
Кърмя и ине се притеснвам особено като почне да пищии силно и ми се муша под блузата.КОи ме пита мене можелиили не> newsm78Като и се иска си го всима и  интересното е че под блузата не се притеснява

# 17
  • Мнения: 8 242
От 10тия ден сме на вънка.. и оттогавам голя цици по градинки, кръчми, кафета и какви ли не обществени места  Crazy Напоследък мадежът е решил, че не ми стига само яденето да е отвън, ми трябва да ме съблича до кръста  Twisted Evil Та тренираме за морето по монокини  Joy

# 18
  • Мнения: 5 401
... Та тренираме за морето по монокини  Joy

 Laughing

Кърмаческите срещи в София, меко казано, взеха че западнаха. Ето темата, където можеш да ни следиш, пък дано и ни събереш отново! Кърмачески срещи в НДК

# 19
  • Мнения: 2 614
... Та тренираме за морето по монокини  Joy

 Laughing

Кърмаческите срещи в София, меко казано, взеха че западнаха. Ето темата, където можеш да ни следиш, пък дано и ни събереш отново! Кърмачески срещи в НДК


Да, хубави срещи бяха, но сега трябва посред нощ да ги правим, че не се трае времето навън!
Може да поговорим за събота сутрин, или неделя сутрин, че нали сме много работещите вече  Peace Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 5 190
толкова сладки смешки за сукалчетата!
струва ми се, че кърмачките и подкрепящите ги, до един са с огромно чувство за хумор освен със здрав разум и свободна интуиция...Смях се от сърце!
Има ли наближаваща срещ в София? Кой е ЗА?

# 21
  • Мнения: 236
И аз съм една горда кърмеща навсякъде мама. Първия път беше много страшно и смешно и странно, ама после вече хич не ме интересува. Майка ми докато беше тука ме бъзика че само сме чакали да излезем, за да ядем и аз й казвах че на чист въздух е по-сладко  Heart Eyes . Първия път бяхме на разходка с количката и бебка спеше на отиване, ама на връщане се събуди и какво да правя, застанахме до една спирка и вадя и подавам и се покрих с одеалцето й, какво да се прави, нямаше как да чака до вкъщи. За роклята, наистина е шоу, добре че моите са с големи деколтета и лесно се вади успокоителното  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 2 686
Отначало ми беше странно... После спрях да се замислям дори и с какво съм облечена. Вадех цицата, където ме свари гладът на дребния. Важно е само да има къде да се седне... Ееех, мъчно ми е за тези моменти...

# 23
  • Мнения: 257
Кърмя навсякъде, където ни свари... Естествено, предпочитам да намеря по затънтена пейка, но ака нама - няма. И на крак в движение съм кърмила, когато няма на къде. Със слинга е доста удобно да кърмиш в крачка, ето така изглежда http://www.hofarts.com/arhiv/sling111.jpg

# 24
  • Мнения: 132
Е, за пък живея на морето, ама не е верно,че тук не гледат като утрепани, зависи къде кърмиш. Важното е да не ти пука. Пък и що да е лошо да си храниш детето в църква, пък чак и да ги питам, пък нека ако се решат да ме изгонят.......
И както казва едно познато тати: "на плажа голи може, а да си нахраниш детето не може!!!!"
И аз затуй си кърмя навсякъде Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 25
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Радвам се, като ви чета. Аз още не съм кърмила навън. Ама нашия Гого е много немирен като го кърмя. Последното му изпълнение е да почне да гука по време на кърмене и да иска да ме гали - направо театър ще спретнем в градинката Joy

# 26
  • Мнения: 319
Радвам се, като ви чета. Аз още не съм кърмила навън. Ама нашия Гого е много немирен като го кърмя. Последното му изпълнение е да почне да гука по време на кърмене и да иска да ме гали - направо театър ще спретнем в градинката Joy
Че кое бебче не гука като го кърмят?  smile3531
Днес бях на разходка в хасковския парк - Кенана и по едно време бебо Тони реши, че е гладен. Реших да се престраша и го накърмих, но като минаваха хора го прикривах леко с пелената, а нашия явно си мислеше, че си играя с него и вместо да цока ми се хилеше през цялото време.  Joy

# 27
  • Мнения: 4 242
Кърмя навсякъде, където ни свари... Естествено, предпочитам да намеря по затънтена пейка, но ака нама - няма. И на крак в движение съм кърмила, когато няма на къде. Със слинга е доста удобно да кърмиш в крачка, ето така изглежда http://www.hofarts.com/arhiv/sling111.jpg

Страхотна снимка!

# 28
  • Германия
  • Мнения: 8 099
.....Със слинга е доста удобно да кърмиш в крачка, ето така изглежда http://www.hofarts.com/arhiv/sling111.jpg
Мдааа, много полезна вещ е слинга, вчера правих торта кърмейки в слинг Mr. Green
Остава да се изнамери двоен слинг за майките с 2 кърмачета Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 5 190
Днес в най-голямата жега цялото семейство се охлаждахме в МОЛ-а и разбрахме и другата екстра- кърмене, почти изкъпване на бебето и т.н в приятна специална стаичка с пейчица, WC ... Обозначено е с пиктограма изобразяваща бебе и лесно я намерихме.

Иначе, в резултат на четене на вашия споделен опит, в парка кърмих права, през ръкава (което ми беше много смешно, че буквално повтарям) и се наложи да отговарям на няколко непознати жени, т.к. бяхме застанали до един инф. павилион. Никой не се притесни, най-малко аз. Бебето беше толкова щастливо в жегата- без да чака да се моткам, да търся усамотено, пейка, да се намятам...

Благодаря на всички! Оказа се, че досега съм била много по-притеснене, отколкото съм си мислела. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт