Страхотна диета за страхотни тела !!!!!!!

  • 15 788
  • 305
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 621
Saga здрасти душата  Hug, не си сама ама аз с тези изпити по френски издъних всякаква диета, даже гордо се намърдах пак на 67 кила и сега ще има да си гоня линийката  Whistling

Днес трябваше да ми е белтъчен ден ама в 10 си опапах изварата дето я бях приготвила за обяд, а вчера издъних киселото мляко и ядох на обяд леща, а на вечеря извара със салата обача омуцах и 3 филийки бонус. Та така нещо не съм много режимна, обаче днес пак ще се пробвам да вляза в релси, нали взех назаем твоето мото "не знам кога ама вече знам как"  bouquet

Та това е при мен, а ти нищо ли не свали от втората диета?

# 286
  • Мнения: 224
Галатейче, нииищо не свалям, но поне задържах до сега  Sad Но тази сутрин съм 62 кг...Не знам що така. Е, верно, през уикенда имаше прегрешения, но после бях "момиче от луната".
Четох някъде в друга тема или форум, че като направиш "прегрешение", в диетата де, повтаряш същия ден по график и така да края на света. Май при мен с тези гафове диетите на Байкова ще продължат цял живот  Grinning
Между другото, намерих още няколко предписания от Байкова ...едно момиче ги споделя в друг форум. Общо взето принципът е един и същ.
А като те гледам какво хапваш днес, направо си шест - давай все така. Аххх, как съм се затъжила за лещичкааа. Хапнала си и за мен...
Галатейче, и днес да си в строя, чу ли? Питаш ли ме мен само на праскови  Rolling Eyes
А другите страОтни, де сте бре? Само двете с Галатейчето тук въртим едни кила  Laughing

# 287
  • София
  • Мнения: 2 958
Тук съъъм.  Hug
Тази седмица ми е втората от повторението на първата диета. Мисля ,обаче, другата седмица да започна захранващата ,т.е. втората диета,защото така организма ми ще привикне и може да се получи обратен ефект.
Засега съм страшно доволна от себе си.
За тези 4 седмици прегрешенията са ми  : една супа , малко кашу  Embarassed и парченце кашкавал. Но Слава Богу ,не се отразиха особено.

# 288
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте! Hug
Я да ви попитам , днес сутринта  като хапнах  кисело мляко + краставица , може ли на обяд да си взема тиквички с мляко? Какво толкова ще се промени ...тиквичка и краставица - все едно... Rolling Eyes
Хайде пишете ,че умрях от глад днес...нещо се повредих. Crazy

# 289
  • Мнения: 224
Здравейте! Hug
Я да ви попитам , днес сутринта  като хапнах  кисело мляко + краставица , може ли на обяд да си взема тиквички с мляко? Какво толкова ще се промени ...тиквичка и краставица - все едно... Rolling Eyes
Хайде пишете ,че умрях от глад днес...нещо се повредих. Crazy

Бързо да тичаш да ядеш. Може, разбира се - нали краставичката и тиквичката са браТчеди  Laughing

# 290
  • София
  • Мнения: 2 958
Бързо да тичаш да ядеш. Може, разбира се - нали краставичката и тиквичката са браТчеди  Laughing

Благодаряяяя! Отивам. running

# 291
  • София
  • Мнения: 2 958
Ехоо, какво става сега?Кой е на почивка, кой е тук?
Замислих се, че от следващата диета ще ми е много труден деня ,който е само с плод.... Rolling Eyes
От друга страна, това което го замислях, да мина на разделно хранене , няма да стане...
По простата причина ,че ще се отпусна и няма да го спазвам. Друго е като имам график за деня.
Хайде, обадете се , тези които не сте на почивка. Saga ? Май с теб само останахме в темата... Wink

# 292
  • Мнения: 224
Здравейте, СтраОтни или е само StaM остана страОтна?
Аз съм тук...
StaM, аз изкарах два дни последователни на прасковки, щото първият ден сгреших на вечеря. Ми, пак рожден ден и нямаше начин да не пия една ракия със салатка  Embarassed Та на другия ден (вчера) се наложи да повторя разтоварващия.
Не е страшно, аз успях, дето съм такова прасе...и ти ще го направиш. Не е трудно. Виж колко много плод имаш на една ядене - цели 300 гр.
Честно казано, вчера вечер мнооого ми се хапваше соленко...ииии забърсах една мъънинка трошица сиренце.
Хайде, напред! Аз пак видях 61 кг на кантара (явно женските истории са били причина). Продължавам напред, давай с мен!  Hug

# 293
quote author=Saga link=topic=200539.msg4614472#msg4614472 date=1186135695]
Здравейте, СтрахОтни или е само StaM остана страОтна?"


 newsm51 Здравейте, тайно-тайно чета форума и от 30.07 сам на диетата. Целта ми е да сваля 6 килограма, от които вече 2 успях. Днес ми е осми ден на режима. |Тази седмица ми се иска да сваля още 2 кила, ама знам, че  ще е трудно. А и по принцип аз трудно слабея smile3518  Но съм решила твърдо да го направя.Simple Smile за което много ми помагате вие всички:) хайде, ако мога и аз да помагам, ще съм много щастлива. Имам богат опит с диетуването, само дето последната година нещо се поотпуснах. Не съм мама още, но тъй като ми се иска да стана догодина, реших че ако се започне с една идеална фигура, няма да се отпусна после и бързо ще си я върна.

Това засега от мен. отивам да хапна една прасковка.

# 294
  • Мнения: 224
S_ash, добре дошла!
Много се радвам, че си тук  Hug
Като гледам колко малко останахме, нещо ми пада дисциплината. Аз днес съм на плодове, на обяд кафяв ориз...скука. Ноооо, продължавам!
Обичам го този форум - искам да кажа - момичетата, които пишат тук и ми дават стимул да вървя напред към целта си  Heart Eyes

# 295
Simple Smile мерси за приема Saga:) днес леко ми прилоша, че само на салатка на обед бях( сутринта ядох киселото мляко) и сега вечерта се натъпках със една голяма салата доматки и краставици.... ееех, трябва да се опитам да го спазвам това с часовете, защото човек  се дисциплинира.

И мен стимул ми  е да прочета , че има и други ентусиастки като мен:)
 Доскоро! txtloves

# 296
  • Мнения: 224
Здравейте, Хубавици!
Аз съм сама в офиса...дежурна, всички са в отпуск, а аз Незаменимата съм на работа - уДжас!
Но това си има и добра страна - тук съм във форума...и в нашата темичка.
Аз общо взето съм все недоволна от себе си, от външния си вид, ноооо. Тази сутрин на път към офиса срещнах буквално през 10-на метра две познати, чиято първа реплика беше: "Олеее, колко си отслабнала!" Ииии, голям кеф! Мъ многУ ми стана страОтно  Laughing
А килата са все същите - 61 кг. Явно задържам, но нищо, ще продължа!
Хайдее, кой е с мен?
S_ash, непременно се опитай да спазваш броя на храненията - ако успееш и по часове, направо си отличник. Аз си признавам без бой, че сутрин започвам от 10:00, вечер понякога ям и по-късничко, но общо взето през деня съм стриктна. И недей да стоиш гладна, ама в никакъв случай, МОЛЯ!
Решена съм да изкарам и третата диета. И това ще е за първи път да не се откажа. Много съм нахъсена!
Хайде, мили момичета, хубаво е да постигаш мечтите си...или поне част от тях! Пишете как сте, какво хапвате, как се чувствате?  Heart Eyes

# 297
  • София
  • Мнения: 2 958
S_ash , добре дошла! Успех!  newsm10

....... Аз си признавам без бой, че сутрин започвам от 10:00, вечер понякога ям и по-късничко, но общо взето през деня съм стриктна. И недей да стоиш гладна, ама в никакъв случай, МОЛЯ!
Решена съм да изкарам и третата диета. И това ще е за първи път да не се откажа. Много съм нахъсена!
Хайде, мили момичета, хубаво е да постигаш мечтите си...или поне част от тях! Пишете как сте, какво хапвате, как се чувствате?  Heart Eyes


Saga, абсолютно по същия начин съм! Започвам към 10,00 ч , вечер понякога хапвам към 20,30 -21,00 ч. ,но през деня много се старая. Ще правя и третата диета. Харесват ми тези диети.Свикнах на този начин на хранене. Дори и да си позволя някое парченце кашкавал и сиренце, непозволено, явно организма свикна и не се отразява сериозно .
Аз съм минус 1 кг днес. Вече 65кг. newsm44
 
Остават още 5 до първата ми цел.За после ще видим.
По принцип съм решила тотално да променя начина си на хранене. Когато приключа и с третата диета, се "прехвърлям" на разделно хранене.Така мисля сега ,пък бъдещето ще покаже колко воля и хъс имам.... newsm53

# 298
  • Мнения: 224
Аз съм минус 1 кг днес. Вече 65кг. newsm44
Браво, StaM, аз съм с теб!
Забелязвам, че ако съм хапнала до 19:00 часа, не по-късно, на другата сутрин кантарчето ме гледа благосклонно. Опитвам се да не ям по-късно, ама като те поканят на гости, к'во прайш? Трябва да ги мамиш, пък те все в чинията ти гледат - същото е и като идем на ресторант. Брей, неразбрани хора, бре!  ooooh!

# 299
  • Мнения: 3 782
Здравейте скъпи мои дружки. Много ми липсвахте. Е нищо сега се надявам да влязя отново в редиците при вас и да съумея да подкарам отново диетките.

Общи условия

Активация на акаунт