Страхотна диета за страхотни тела !!!!!!!

  • 15 783
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 928
Pepita730, това е за виното Hug прегръщам те силно Laughing
Изглеждаш супер и според мен нямаш нужда от диетка, ама щом искаш 46кг ти стискам палци, бързичко да ги стигнеш. Praynig

Аз съм свалила още едно килце, но не знам може да е от жегите newsm78 Наливам се non-stop  с вода, за да съм сигурна че не свалям вода. Отказвам покани за гости и кръчми, иначе ми е "слаб ангела" Mr. Green

Kaлa(Bella13) в "плато" си направи си 2-3 дена "разтоварващи" Mr. Green (яж всичко, което ти се яде), за да излъжеш тялото си защото предполагам тялото е включило на икономичен режим и за това не иска да сваля.
Boshi-Moshi,  Embarassed  благодаря  Hug Вече не си давам толкова зор като в началото / бях около 51кг /
 Ще свалим гадните мазнинки  smile3512 smile3512 smile3512 някой ден  newsm62
 
От каквото и ще да ти е минусчето- важно е, че го има  smile3521

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Здравейте!От днес и аз ще се присъединя към вас.Самоче сутринта не успях да стана в 8 часа и затова стартирах от 10 с кисело мляко и краставица.Дано

# 32
  • Мнения: 3 425
Здравейте!От днес и аз ще се присъединя към вас.Самоче сутринта не успях да стана в 8 часа и затова стартирах от 10 с кисело мляко и краставица.Дано

Ами не е нужно да те събужда часовник,за да започваш от 8 часа  #Crazy Аз започвах от 9,после 930,след 2 часа това,което трябва да е в '1030' и т.н

Аз съм няколко дни на 'разтоварващ'  режим и после започвам с диета1  Crazy

НАоколо съм  Mr. Green

 

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Всъщност аз вчера не можах да почна та почвам от днес- този път с кисело мляко и ябълка петровка.ох да но успея.

# 34
  • Мнения: 32
тук съм, хрупам краставици и варени яйца за обяд Joy Joy Joy

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 512
да ви се похваля за сега съм перфектна. Да видим довечера като се върне мъжо да не сгафя нещо. Успех на всички!

# 36
  • Мнения: 3 425
Ехоооо, бандааааааааа  Flutter

Нещо ни оредя строя...къде сте???

Вев, вечер е леко проблемно,но пък се удържа някакси ...успех  Peace

Аз тия дни пак ще почвам  Mr. Green

Весел минусов ден   bouquet

# 37
  • Мнения: 32
Ехооооооооооо мацки, девети ден ми е и кантара тази сутрин показа  -3,000. Просто съм щастлива, като се има пред вид, че събота и неделя бях на гости / никва диета/, а сега вечер си хапвам и по малко сиренце с 2-3 маслинка. Успешен минусов ден на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 3 425
Ехооооооооооо мацки, девети ден ми е и кантара тази сутрин показа  -3,000. Просто съм щастлива, като се има пред вид, че събота и неделя бях на гости / никва диета/, а сега вечер си хапвам и по малко сиренце с 2-3 маслинка. Успешен минусов ден на всички  bouquet  bouquet  bouquet

 newsm10 newsm44 newsm03 smile3503 newsm68 smile3533

# 39
  • Мнения: 409
Ехоооо, бандааааааааа  Flutter

Нещо ни оредя строя...къде сте???

Тук сме-ее, пуфтим в жегите и стискаме палци да слабеем.  Peace Пак не съм се качвала на кантара от няколко дни и ми е много любопитно Embarassed

Забравих да споделя за един трик, който открих (незнам до колко е здравословен Mr. Green): Похвалиха ми един чай Инхуа (или нещо подобно) и всяка вечер започнах да взимам по едно чайче и това ми убива изцяло апетита, даже готвя за съпруга ми и не ми се яде Crazy На самата кутия пише по 3 пъти на ден, но на мен само едно вечер ми действа супер. Crazy

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 14:09 от Boshi-Moshi

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Boshi-Moshi, и аз го пия. Но аз пък по 2 на ден. Наистина убива апетита.

# 41
  • Мнения: 621
Момичета, реших - бройте ме и мен smile3521 От утре я почвам диетата, а и ще се пробвам пак да лунувам. В тези жеги айрян и плодове и зеленчуци ми изглеждат доста привлекателно smile3508

Пепитка здрасти и тука Hug

Boshi-Moshi   MamaGeri и аз мисля да почвам с инхуата - малко гадно ми смърди ама ще се прежаля в името на красотата newsm62

# 42
  • Мнения: 928
 wavey  wavey wavey wavey wavey wavey

Здравейте!От днес и аз ще се присъединя към вас.Самоче сутринта не успях да стана в 8 часа и затова стартирах от 10 с кисело мляко и краставица.Дано
Аз също започвах от 9:30 часа, мисля че това не е толкова важно.По-важно е да се спазва хапването на два часа Naughty УСПЕХ Peace


Kaлa(Bella13), почиваш ли още?



Ехооооооооооо мацки, девети ден ми е и кантара тази сутрин показа  -3,000. Просто съм щастлива, като се има пред вид, че събота и неделя бях на гости / никва диета/, а сега вечер си хапвам и по малко сиренце с 2-3 маслинка. Успешен минусов ден на всички  bouquet  bouquet  bouquet
БРАВООООООООООООООО   bigdance2  ura  bigdance2  ura

galateia,  Hug Hug Hug Hug Hug
Ти вече сигурно си прочела, но това е много добър вариант на нормално хранене.На мен много ми допада!Почти без да се лишаваш от група храни си сваляш килограмите.Макар и да ти се струва много хапване - резултатите са много впечатляващи, ама какво повече да кажа освен, че е "произведение" на д-р Байкова.
Аз все не мога да се наканя да я започна,защото все се налага да съм извън дома и ми е неудобно да си нося каквото и да е различно от плод.Но скоро свършам с работата и ще съм на линия Peace  Hug
УСПЕШНО СВАЛЯНЕ НА ВСИЧКИ   love001

# 43
Здравейте мацки ,аз да ви попитам при първата диетка готвите ли си? Печени картоки или картофена салатка,или ориз готвен -това когато се ядат въглехидрати? newsm78 newsm78 newsm78
Защото искам да почна диетката ,ама да съм усведомена,да не сбъркам нещо! Embarassed
Предварително благодаря!  bouquet

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Аз си готвих понякога. Правила съм си тиквички с ориз във въглехидратния ден, картофките ги пъхах в микровълновата, хем бързо, хем не включвам котлони и фурна в тая жега.

Общи условия

Активация на акаунт