Глухонямо момиче

  • 2 197
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447
Да, естествено, че всеки може да щипе, но имах предвид, че тази се е почувствалабезпомощна,че не й е минал номера, иззлобяла е, и е ощипала жената.... така си мисля аз. Няма за какво да се извиняваш  Hug

# 16
  • Мнения: 5 468
Ами много неприятно. Аз ако бях, щях да се разквича веднага. Брех! Ще ме щипе тя. Толкова просто, толкова гнусно... ще ме щипе Sick.
Разбирам да е някой ергенин напет, с китка здравец зад ухото...

# 17
  • Мнения: 2 353
  Въргалия, предполагам, че е искала да каже, че може човека наистина да е такъв и ако е така ще е много тъжно да го вземеш за мошеник.
  Гадно, че те е ощипала. Може наистина да е била закъсала, гладна, уморена...Може би и нейната не е лека...Не, че това я оправдава де.

# 18
  • Мнения: 948
А, може да не е била глухоняма.
Много силно впечатление съвсем скоро ми направи жена, която ходеше на патерици и молеше за пари.Винаги подбираше хората към които се насочва.След като получеше/ или не получеше/ дадена сума, тя оставяше патериците настрани, ходеше напълно нормално,  вадеше цигара от джоба си, и от пазвата си вадеше мобилен телефон, на който провеждаше дълги разговори. Shocked

# 19
  • Мнения: 1 100
Аз пари давам само на стари хора и на деца. Не, че не могат да ме излъжат. Сама преценям на кого да дам и на кого не. Не става въпрос за някакви картички. Просто си искат хората, срам не срам.

# 20
  • Мнения: 1 299
А аз съм давала по едно левче...имам си химиклаки, ключодържатели...ами ако наистина са в нужда? Аз без един лев мога, а те не просят, а продават. Има разлика. Това е един вид работа

# 21
  • Мнения: 6 993
Скоро си купих едно такова ключодържателче от едно момче. Компанията също много се възмути - лъжец бил, не знам си какво...Може и да беше. Аз с тия 2 лева няма да се наям, а на него може да са му полезни, ако наистина е бил глухоням...Ако не - дано не му се върне за лъжата, тежко е.
А за това момиче не знам какво да кажа...

# 22
  • Мнения: 2 563
Скоро си купих едно такова ключодържателче от едно момче. Компанията също много се възмути - лъжец бил, не знам си какво...Може и да беше. Аз с тия 2 лева няма да се наям, а на него може да са му полезни, ако наистина е бил глухоням...Ако не - дано не му се върне за лъжата, тежко е.
А за това момиче не знам какво да кажа...


Може и да е глухоням, но парите едва ли остават за него. Има си шеф и тоя бизнес, прибират му парите.

# 23
  • Мнения: 90
Винаги ми е жал за просещите деца, те нямат детство сякаш. От малки се озлобяват към живота. Най- лошото е че работят за някой бос, а аз мразя цигански босове и така кръга се затваря те просят аз не давам, ако ми поиска ядене бих им купила каквото поикат и толкоз.

# 24
  • Мнения: 5 468
Аз с тия 2 лева няма да се наям
Как бе? За тези 2 лв., знаеш ли каква порция ориз ще ти дадат в китайския ресторант Crazy.

# 25
  • Мнения: 139
Камелия,

Тази баба, която е идвала при теб, как изглежда?
Да не е много дребна, прегърбена, съсухрена, ходи с по 2-3 торби?
Внучката й има алергия към белтъка, а дъщеря й, е ментално болна? В момента се разнася с още едно бебе.

Тази жена е много нахална. От нашата фирма й купувахме половин година лекарства и хумана за едното внуче. После аптекарката ми каза, че същата тази  жена има апартамент в Лозенец и всяка зима стои в подлеза на Плиска или на спирките да проси с детето.

Преди два месеца, дойде с ново бебе, дъщеря й пак била родила (така се случило  Shocked). Аз я попитах, защо не са се обадили на социални грижи, а тя така злобно ме погледна  Cry. Казах й повече да не се връща в офиса, че ще извикам полиция. Сега съжалявам, че още тогава не извиках. Можеше поне това детенце да се отърве.

# 26
  • Мнения: 6 993
Аз с тия 2 лева няма да се наям
Как бе? За тези 2 лв., знаеш ли каква порция ориз ще ти дадат в китайския ресторант Crazy.
Joy Joy Не им обичам много ориза, мазен ми идва...А за скариди не стигат Mr. Green
Hear Again, това не съм го знаела Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 2 563

Hear Again, това не съм го знаела Rolling Eyes

И аз не мога да претендирам, че съм наясно с мафиотсия свят, но си мисля, че просията/продаването са подобни на проституцията. Ако се сещате за просяка с патерици/инвалидна количка на Витошка - този човек е там от повече от 10 години. Сутрин го карат, вечер го прибират. Има и други постоянни фигури, определени групи деца и т.н.

# 28
  • Мнения: 526
В момента съм с ключодържател,който купих от едно момченце.Нещо във вида му ме трогна.
Иначе на дете,което проси,съм по-склонна да купя един сандвич,за да се нахрани,отколкото да дам пари.

# 29
  • Мнения: 6 993
В момента съм с ключодържател,който купих от едно момченце.Нещо във вида му ме трогна.
Иначе на дете,което проси,съм по-склонна да купя един сандвич,за да се нахрани,отколкото да дам пари.
Да...чичо ми така дал на едно ябълки и вафли, които бил купил за братовчедка ми...Онова ги хвърлило в локва и казало,че иска пари Confused

Общи условия

Активация на акаунт