Любим лекарски сериал?

  • 4 301
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 999
Първите три опции. Мъжът ми е лекар и по време на излъчването в къщи се ходи на пръсти. Явно са доста реалистични от медицинска гледна точка, но добре, че той е до мен, за да ми обяснява някои възлови моменти. Интригите в тези сериали също са добри.

# 46
  • София
  • Мнения: 6 097
А Kingdom Hospital? Май така се казваше - едни ужасии.
къде го дават?

Преди вървеше по Нова, сега не знам

# 47
  • Мнения: 1 273
А Kingdom Hospital? Май така се казваше - едни ужасии.
къде го дават?

Преди вървеше по Нова, сега не знам

Май и по AXN  newsm78

# 48
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хаус и Спешното, никак не харесвам Клъцни/Срежи, много е муден. От другите само Анатомията съм гледала, ама там не се е получило добре балансирането между болничните и личните истории, та не ме кефи толкова.

# 49
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Анатомията на Грей разбира се  Mr. Green
Интригата е супер зарибяваща, нямам търпение за 4ти сезон  Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 793
Спешно, Хаус и Клиника на третия етаж, но по принцип съм фен на такива сериали, Анатомията на Грей също ми допада и Клъцни /Срежи, но има само три опции за гласуване  Crazy

# 51
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Обичам да...и гледам...Спешното, Анатомията и Отдаденос...Клиниката на 3 етаж ме дразнише на моменти...а сега гледам Scrubs....той пак е лекарски... супер забавен и разтоварващ... Peace

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Доктора Хаус за сега ми харесва най-много. Ама що го нямаше снощи? Едно време с интерес гледах Спешното отделение. Клъцни/срежи също го гледах. И снощи се напънах, ама като видях как почна  Sick и повече няма да го гледам.

# 53
  • Мнения: 2 567
Хаус разбира се  Simple Smile Дори малката снощи се цупеше, че вече свършил.
Гласувах и за Спешното и Болница на края на града- за него може би по скоро от носталгия.
Иначе и в Болница Кралството съм се позаглеждала, но той е по скоро ужасии, а не лекарски  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 382
HOUSE,а и  актьора е много добър newsm10

# 55
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
"Анатомията на Грей" за мен е върха- изгледах трети сезон на един дъх, да не казвам за един ден, а във втори сезон даже ревах с глас. С нетърпение очаквам четвърти сезон, който не го е гледал - много губи.

Следва спешно отделение.

И накрая - Д-р Хаус.

# 56
  • Мнения: 1 715
Спешното,Анатомията на Грей и Клъцни-срежи

# 57
  • Мнения: 295
Спешното и Анатомията на Грей

# 58
  • Мнения: 2 495
Клъцни-срежи PeaceЗаради сексапилните докторчета, не за друго Mr. Green

# 59
  • Мнения: 183
Хаус най - много ми харесва , след това Анатомията на Грей  и след това Клъцни / срежи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт