Целулита! (или тема за успокоение)

  • 5 317
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 867
Дуци, познавам мацка - инструктор по фитнес. Храни се безупречно, тренира много, процентът мазнини в тялото й е в много приемливи граници, но гадният целулит не мърда. Е, не знам дали ще й стане по-добре от факта, че и някои от известните го имат.

# 16
  • Мнения: 1 339
А да сте виждали мъж с целулит  newsm78
Аз никога не съм виждала ама сигурно има... не може да няма  Crossing Arms  Naughty

# 17
  • Мнения: 1 680
Аз започнах да си харесвам целулита и той пък взе да чезне... еее не съвсем де Wink

# 18
  • Мнения: 1 290
А да сте виждали мъж с целулит  newsm78
Аз никога не съм виждала ама сигурно има... не може да няма  Crossing Arms  Naughty
Има,макар и да е рядкост  Party

# 19
  • Мнения: 917
А да сте виждали мъж с целулит  newsm78
Аз никога не съм виждала ама сигурно има... не може да няма  Crossing Arms  Naughty

Има има аз съм виждала  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 386
Виждала съм, но е малко. Хем спортуваше човека..

# 21
  • Мнения: 4 371
А да сте виждали мъж с целулит  newsm78
Има, я. Но имат косми и не си личи  Joy

Дуци, познавам мацка - инструктор по фитнес. Храни се безупречно, тренира много, процентът мазнини в тялото й е в много приемливи граници, но гадният целулит не мърда. Е, не знам дали ще й стане по-добре от факта, че и някои от известните го имат.
Аз познавам мацка инструктор по пилатес, единствената жена, която съм виждала без целулит.
Краси, мразя те Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 386
О-о, искам и аз!

Натали, мразя те  Mr. Green Mr. Green

Олекна ми.

# 23
  • Мнения: 1 424
Почти всички жени имат целулит ,повече или по-малко.  Peace  Звезди или не и те са хора и тях не ги е подминало  Peace

# 24
  • Мнения: 2 241
Колкото и да е тъжно, скоро не съм виждала жена СЪВСЕМ без целулит. Това е горчивата истина smile3518

# 25
  • Мнения: 336
Азиатките нямат целулит. Обясняват го с факта, че се хранят основно с ориз и соя, но едва ли е само това  newsm78

# 26
  • Мнения: 14 490
а аз дори съм чела някъде че т. нар. целулит е хормонално обусловен и няма накъде без него. един вид - всяка жена го има и не е нещо ненормално както се опитват да ни втълпят от козметичните индустрии и медиите. само за да си пробутват глупавите скъпи антицелулитни кремове
другото пък което съм чела в книга по китайска медицина е, че целулита се образува от пиене на много вода - те препоръчват до половин литър на ден, не повече. а всички списания тръбят - пийте колкото се може повече вода. на кой да вярваш newsm78

# 27
  • Мнения: 871
След 5-10 години ще сменят критериите за красота т.е колкото повече целулит, толкова по-секси Mr. Green Mr. Green Иначе няма спасенише Joy Joy Joy Майка ми няма грам целулит, леля ми и баба ми също. Аз и сестра ми сме леш Confused

# 28
  • Мнения: 108
Относно целулита четох едно изказване по темата на лекар,който доста простичко обяснява ,че целулитът е нещо което се появява рано или късно при жените.Казва че не се лекува с нищо единствено може да не се разпространява и вложава чрез полаганите грижи.Полезното което каза е ,че портокалите сякаш топят всичко това,сокът и витамините в тях са враг номер 1 на целулита(малком парадоксално звучи:портокали срещу портокаловата кожа)!!!!!!!!
Тъй че спокойно и яжте портокали.........

# 29

Общи условия

Активация на акаунт