Прането?

  • 2 055
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Хасково
  • Мнения: 726
Аз пък все още гладя всичко, с изключение на чорапите и пера отделно от нашите дрехи с бебешки прах. Не че нещо би му станало ако не го изгладя или ако му изпера дрехите с нашите, но не ми представлява трудност и затова все още го павя, а и мразя намачкани дрехи. То аз и нашите дрехи гладя почти всичките.
все едно аз съм го писала Grinning

# 16
  • Мнения: 1 317
Пера ги отделно, но пък ме домързява да гладя всичко  Embarassed

# 17
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ами аз все още ги гладя,въпреки,че в тия жеги е направо ужас,но за прането мисля да ги пера отделно след като направи поне годинка  Wink

 Peace и аз така, а за гладенето - понеже съхнат на слънце не ги гладя, само ако нещо е много смачкано и чаршафчетата

# 18
  • София
  • Мнения: 1 423
Ами аз още ги пера отделно, мисля поне до годинка.
За гладенето - от време на време пропускам.  Embarassed

# 19
  • Мнения: 3 456
Още ги пера отделно.

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
И аз все още ги пера отделно,а от скоро гладя само намачканите дрешки /нещо в жегите ме посмързява да гладя всичко Embarassed/

# 21
  • Мнения: 27 524
Никога не съм ги прала отделно от нашите, нито с някакъв различен препарат.
Никога не съм гладила.

# 22
  • Мнения: 2 407
Пера заедно с мойте от 6 месец.Гладия ги още,защото мразя да са мачкани.

# 23
  • в стаята
  • Мнения: 469
Все още ги пера отделно, е понякога се случва да пусна и някоя моя блузка с нейните, но това е рядко. Гладя и всички дрешки Grinning

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Пера отделно и гладя всичко,ако не за друго то поне за красота.

# 25
  • Мнения: 196
 До втори месец съм гладила. Все още пера отделно

# 26
  • Мнения: 1 289
Пера ги отделно(смятам поне до година и половина да пера така) ,все още гладя всичко...

# 27
  • Мнения: 393
  Пера ги отделно,а ако ги смеся с наши дрехи просто слагам от бебешкия прах.И колкото и да ме домързява му гладя всички дрешки.

# 28
  • Мнения: 24 467
И при двете бебета започнах да пера техните дрехи заедно с нашето бельо още от навършване на двумесечната им възраст. Не виждам проблем- водата за бельото подгрявам на 60 градуса в пералнята. Не ми е мания. Винаги пера с "Ариел" и слагам омекотител "сензитив", дори и на нашето пране. Иначе гладя всичко- и на децата и нашите дрехи, включително и бельото /без чорапите и гащите, разбира се  Laughing/, просто така ми харесва.

# 29
  • Мнения: 5 391
Аз отдавна не пера отделно, но гладя всичко.

Общи условия

Активация на акаунт