" Ало, аз съм любовницата на вашия мъж! "

  • 7 248
  • 161
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ще я изслушате ли женицата? Изобщо стила ви на поведение какъв тип би бил...Разгневена и омерзена или кротка лисичка Simple Smile
Ще я изслушам, разбира се. Много спокойно и любезно с насочващи въпроси. Аз съм си любезна.


Амбициите ти да бъдеш как беше...остър драскач са ми много, много симпатични Grinning
О, Дафодил успява перфектно да се справи, не са голи амбиции. Дафодил рулз.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Амбициите ти да бъдеш как беше...остър драскач са ми много, много симпатични Grinning
Калинко, паралелен разговор с паралелната  Grinning

А аз истински съжалявам, че ти липсва амбиция да бъдеш редактор на Космо. Читателите губят.  Confused

# 17
Не ми се е случвало, но ми звучи добре като за отговор нещо от сорта: "Не ми се оплаквайте сега, щото вие отвреме-навреме сте заедно, а аз постоянно го търпя."

# 18
  • Мнения: 4 733
... а аз постоянно го търпя."
Оригинално Simple Smile Може да ти звъни с молба да го задържаш за по-дълго че и е трудно и нея да ги изтрайва Laughing

# 19
  • Мнения: 1 533
А аз истински съжалявам, че ти липсва амбиция да бъдеш редактор на Космо. Читателите губят.  Confused

Предлагам да назначим Касиди за главен редактор на Клюкарника. Ще се издава месечно с най-рейтинговите теми. Хиляда лева заплата на Касиди - останалите за благотворителност.

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
А аз истински съжалявам, че ти липсва амбиция да бъдеш редактор на Космо. Читателите губят.  Confused

Предлагам да назначим Касиди за главен редактор на Клюкарника. Ще се издава месечно с най-рейтинговите теми за месеца. Хиляда лева заплата на Касиди - останалите за благотворителност.

Полудяхте. С такова нещо шега бива ли?!

# 21
  • Мнения: 4 733
В ген. щаба като го обсъдите, бий тъпана Калинко Flutter
И не спамете темата.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Е, не!
Точно преди 2 вечери ми звъняха от някакви мтелски номера посред нощите, ама не вдигнах! Naughty Любовницата ще да е била!

(По-точно получих смс-и за пропуснати обаждания newsm78, не звъня обратно на непознати телефони)

Ако все попадна на любовница по телефона, най-вероятно ще й се изсмея колко е тъпа да ми звъни на мен. От къв зор ще ми звъни? Сигурно няма да й повярвам, освен ако и мъж ми не се обади от нейната страна  Crazy

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Да, какъв би бил мотивът на любовницата да звъни да се представя на съпругата?  Thinking

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ще я изслушам, а после ще се обадя на Бу да ми каже ония "10 начина...". Не всичките, един стига.

# 25
  • Мнения: 1 533
Да, какъв би бил мотивът на любовницата да звъни да се представя на съпругата?  Thinking

Може да е ядосана на любовника си и да има бизнес план да го разорят. Тя ще разкаже пикантни подробности пред съда, разводът ще е тежък, парите на две.

# 26
  • Мнения: 6 155
Мразя да ме будят нощем.  Twisted Evil
Мразя да ме занимават с глупости нощем.
Мразя любовници.
Вероятно първите 30 сек. ще слушам мило, а след това ще предложа среща на сутринта.
Добре ще е да има основателна причина, за да ми се обажда.

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Да, какъв би бил мотивът на любовницата да звъни да се представя на съпругата?  Thinking
Е как? Да си даде адреса, където да се пратят куфарите с мъжовите принадлежности, разбира се. Всяка сесефе ще ти каже веднага, че 'събери му куфарите и го изгони' е единственият възможен вариант.

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А, нье. Аз казах, че вариант вдовица ми харесва повече.

# 29
  • Мнения: 1 533
'събери му куфарите и го изгони' е единственият възможен вариант.

Губи ти се една стъпка - преди това е "идете някъде сами без децата и поговорете"

Общи условия

Активация на акаунт