Ревнувате ли децата си?

  • 2 709
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 273
Никога не съм ревнувала, напротив много се радвам, когато се гушкат и мачкат. В крайна сметка това е майка ми и майката на мъжът ми ooooh!

# 16
  • Bapнa
  • Мнения: 762
И аз никога не съм ревнувала - даже много се радвам, когато някой го харесва и го гушка. А щом ти е неприятно - това си е твоето дете и й го кажи... Но все пак помисли - нейно внуче е - и тя го обича и иска да го целува   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз също изпитвам неприятни чувства,когато някой започне много да я лигави!Към моите родители не толкова,но си го обяснявам с това,че ги приемам за свои.Но свекърите не познавам добре,още повече,че при мен свекъра ме дразни,защото непрекъснато й говори с един такъв бебешки писклив тон,който кънти из цялата къща и направо ми се набива в мозъка!Такъв тон от мъж звучи доста неприятно.Освен това,ами,хм,определено чистоплътен човек е,но е от този тип хора,които много се потят.И когато я притисне до потното си лице,ей повярвайте ми,лошо ми става,направо незнаете какво ми е отвътре!Това немога да го нарека точно ревност,просто ми е неприятно.Знам,че има право да се радва на внучката си,ама като почне да става много галъовен му я измъквам от ръцете и той ме гледа едно лошо...а освен това смятам,че малко бебе неможе да го целува никой друг освен майка му и баща му!

# 18
  • Мнения: 2 407
Не я ревнувам.Все пак е дете и е нормлно да и се радват.

# 19
  • Мнения: 875
и аз не мисля, че това е точно ревност. мен не ме притеснява да му се радват близки и познати, но се дразня, когато го "нападат" непознати хора. а-ха да се усетя и някоя непозната бабичка на улицата, или в магазина го целунала по ръчичката или крачето.   #Cussing out

# 20
  • Мнения: 1 008
Не, даже напротив  Grinning Особено когато майка ми я гушка и й се радва направо се разтапям... защото съм създала такова голямо щастие за цялото семейство  Grinning
Свеки понякога ме дразни с нейни постъпки, обаче Naughty вече се разбрахме по въпроса.

# 21
  • Мнения: 814
Ревност не съм изпитвала, но се дразня от съветите и постоянните забележки.  Twisted Evil


 Peace И аз така

# 22
  • Мнения: 2 677
Никога не съм ревнувала детето си. Напротив - приятно ми е, когато другите му се радват искрено.

# 23
  • Мнения: 94
Честно казано не ревнувам, но и ма нещо които ме дразнят по някой път.

# 24
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
И аз не го ревнувам. Чувствам се някак... горда и фуклива  Mr. Green, когато му се радват.
За мачкането - само бабите и дядовците си позволяват да го мачкат.
А по-конкретно за свекървата - имам изключителна свекърва и много я обичам!!!!
Според мен не е проблем самата ревност, а непоносимостта ти/ви към конкретни хора.

# 25
  • Мнения: 8 769
Докато беше бебе, ревнувах дъщеря си от собствения си баща  Tired Добре, че беше за кратко. Grinning

# 26
  • Мнения: 1 427
Не. Не ми е хрумвало... Sunglasses

# 27
  • Мнения: 393
  Чак ревност не е,но се дразня понякога като го грабнат и започнат да го мачкат.

# 28
  • bulgaria
  • Мнения: 309
ревност -не, но откачам когато бебчо заплаче(а той е съвсем малък), свеки да ми го взима от ръцете и да почне да го друса и да му говори (вика) лигаво, а той още повече плаче.ОТКАЧАМ #Cussing out в такива моменти сритвам злобно мъжо без тя да види, та той да отреагира и да и го измъкне от ръцете #2gunfire #2gunfire

# 29
  • Мнения: 620
Не ревнувах по принцип, само от всекито, при това люто, при това че свекито ми въобще не е лигава и мачкаща и при това, че я обожавам, страхотна е!
Направо не знаех какво ми става, не можех да повярвам, че изпитвам такава омраза (в момента в който вземе дъщеря ми) към човека (свекито), който обичам и уважавам.  Но постепенно ми мина.

А иначе много обичам да се радват на детето ми, но нито моите родители, нито свекито, са лигави и мачкащи, а на чужди хора такова нещо не позволявам.

Общи условия

Активация на акаунт