Най-яките и наболели въпроси

  • 7 004
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 299
Мен нещо ме притеснява възрастта на питащите Shocked
"На 12 години съм. Мога ли да се занимавам с активен и пасивен орален секс."
На 12 за друго си мислех...скачах на ластик и целех момчетата с прашка., бръмчах из квартала с колелото...
Някои са смешни, но като цяло - лелеее  ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 407
Това с кучето направо ме уби.

# 17
  • Мнения: 7 474
Едно време нямаше толкова  информация, но никога не съм си задала и един от тези въпроси Wink Сега при толкова информация не вярвам нито един от тези въпроси да е истина, според мен се пишат глупости нарочно  Confused

# 18
  • Мнения: 216
не мога да го повярвам, толко нейнформирани деца, при толко достъпна информация и наличие на интернет(очевидно)

# 19
  • Мнения: 27 524
това с калориите е  newsm10

Не е. Спермата е калорична. За пазещите диета не се препоръчва. Сериозно  Peace

# 20
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
е, предполагам, че ако не се прекалява с количеството, не е чак толкова фатално! може би засяга повече професионално ангажираните. или другия вариант е да се мине на разделно хранене... newsm78

# 21
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
 #Shocked
Не мога да повярвам на това което чета.Няма ли скакво да се занимават тея деца,бре.....аиде на всички по една мотика и на полето ала Макаренко.

# 22
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
ей, стига критика. Mr. Green това ги вълнува децата, нека питат. и въобще не намирам, че въпросите са измислени. това е положението и трябва да го приемем. нищо няма да променим като си заровим главата в пясъка! Peace

# 23
  • Мнения: 2 495
На 12 години съм. Мога ли да се занимавам с активен и пасивен орален секс.
Това някакъв вид счетовдство ли е-с активни и пасивни сметки Joy Joy
Божееее, чудя се да се смея ли или да рева Tired

# 24
  • Мнения: 368
Възрастовата граница за всички изкушения се движи в низходяща посока. Факт. Не знам дали е нормално.  Sad

# 25
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Искам преди полов акт да се изакам на гърдите на моята приятелка. Как да й го предложа?

Това ми се стори най-фрапиращо за тийн-проблем.  Sick Кога почнаха да правят секс/любов, кога им омръзна, кога приключиха с експериментиране на що-горе нормални неща, че опряха и до това? newsm78

# 26
  • Мнения: 2 792
    Възрастта не е драматична, въпросите не са смешни, хубаво е , че питат, явно и в къщи ще им се смеят. Темата е добра, да се замисли човек, до колко младото поколение получава адекватна информация, когато не може да я потърси от собствените си родители. И това е не е защото родителите са му еди как си скапани, а защото наистина родителството предполага теми табу, колкото и да се самозалъгваме, че супер, хипер приятелски настроени с децата си, истината е, че има теми, които не се обсъждат с родителя.
 И всичко това не е смешно, не е абсурдно, а е любопитство към непознатото. Със същата насмешка мога да пусна половината теми в Бъдещи майки, защото вече съм отракано майче и всички тези първескински бебешки вълнения са ми далечни и нереални вече.

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
Искам преди полов акт да се изакам на гърдите на моята приятелка. Как да й го предложа?

Това ми се стори най-фрапиращо за тийн-проблем.  Sick Кога почнаха да правят секс/любов, кога им омръзна, кога приключиха с експериментиране на що-горе нормални неща, че опряха и до това? newsm78
Това не е експериментиране, а по скоро фетиш.

# 28
  • Мнения: 1 100
Колко калории има в спермата? Просто искам да знам, когато правя френска любов на приятеля си, може ли това да наруши диетата ми..


  Joy Много пъти съм се питала същото.

# 29
  • Мнения: 216
Колко калории има в спермата? Просто искам да знам, когато правя френска любов на приятеля си, може ли това да наруши диетата ми..


  Joy Много пъти съм се питала същото.
7 калории, а самото преглъщане изгаря пове4е така 4е не се притеснявайте- гълтайте на спокойствие Peace

Общи условия

Активация на акаунт