Бихте ли се возили на влак?

  • 22 417
  • 265
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 924
В подходяща компания - и още как .
Че е мръсно и мизерно-мръсно и мизерно е, но аз съм метъл и не ми пука.

# 121
  • Мнения: 7 008

Че е мръсно и мизерно-мръсно и мизерно е, но аз съм метъл и не ми пука.
Кого цитираш, а, кого цитираш Twisted Evil Mr. Green

# 122
  • Мнения: 246
С влак пътувам само до морето, не ми се иска да тръгвам с малкото сама с колата. Определено ми харесва, взимаме си цяло купе за да няма други хора, с нощния влак в 23.00 - в 9 сутринта сме вече във водата, наспани и отпочинали, не като в автобус, където винаги след пътя съм се чувствала скапана и целия ми ден минава в мойто и на детето мрънкане. Лампи има, можеш да четеш, ядеш, пушиш ( това когато пушех ) и да се разхождаш. Просто на дълъг път с автобус никога  Peace

# 123
  • Мнения: 1 924

Кого цитираш, а, кого цитираш Twisted Evil Mr. Green
Whistling Whistling Whistling

# 124
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Аз обичам да се возя във влак, доста романтично изживяване, поне така го приемах преди.
Да бих се возила, рисковете са с пъти по-ниски от всеки друг вид транспорт, но предпочитам автомобила!

# 125
  • Мнения: 2 257
И после нямало телепатия... Точно онзи ден, вчера, тия дни - си мислех, как искам като си отида в БГ, да се кача на един мръсен, зелен влак, във втора класа, с гадните кенефи и тъмните субекти, да отварям купе по купе и да питам "Имате ли свободно място" и няк'ви баби да ме гледат злостно, разни пичове да пушат по прозорците, с вдигнат крак на парното, и да си мяткаме белтъци, да мина през РеСеВето (ли беше) и да си купя един смрадлив сандвич, а на крайната спирка, във Варна, да посрещна изгрева, загледана през прозореца. Еххх, жалба за младост - и не, не се присмивам на влаковете и БГ  Rolling Eyes, напротив- точно това искам пак да изпитам. Не ща на луксозен влак, с блестящи вагони, искам на нощния София-Варна. Ама без детето.

# 126
  • Мнения: 3 423
Сега ще те емнат хиените. Joy

# 127
  • София
  • Мнения: 12 568
РеСеВето веч го няма. Има частни фирмички, обслужващи влаковете Mr. Green

По темата - няма начин да не се возя - мъжът ми е машинист hahaha
Сега като се оженим и безплатна легитимацийка ще имам /той още ме майтапи, че заради нея искам да се омъжа за него Joy/

# 128
  • София
  • Мнения: 900
Хм, никой не сподели, дали пътува със самолет до морето. Сигурно от страх да не го обвинят, че е част от дребната буржоазия.

Кейс, кво море - то тва е за простолюдието  Mr. Green  Joy Joy Joy
Че и самолеД да взимам, за да ми вие някой
"ДейвииииТ - излез от водата, а ти Евлоги ми намажи гърба"
 Joy Joy Joy
Да ми се завира пясъче или пък да се потапям в хлориран басейн - ай сакъна  hahaha hahaha hahaha

# 129
  • Мнения: 2 257
Сега ще те емнат хиените. Joy

Да изчакат да катурна дечко и тогава, че с една ръка не ми се общува. Mr. Green

# 130
  • Мнения: 1 299
Ох, и оная лелката дето минава с количката и на нея вафли и лимонада  Heart Eyes

# 131
  • Мнения: 163
Само веднъж съм се возила във влак и съм сигурна, че повече няма да се повтори. Разстоянието, което с кола се взема за 2 часа, с влак го пътувах за 5, в тоалетната ме валеше дъжд #Crazy, а когато се поразходих, всеки прозорец беше зает от пушачи. Абе кофти изживяване.

# 132
  • Мнения: 2 792
  Миналата година се возих на влак, не се бях возила от 10 години, някъде, весело преживяване беше. Оказа се, по незнайни за мен причини, че всички предпочитат да се наблъскват във втора класа и в първа имаше предимно служители на БДЖ (те имат безплатни карти), разликата в билетите беше 1,50 или 2 лева. Тоалетните не посетих, за тях нищо не мога да кажа.
  Отдавна планирам пътуване с влак с децата и те много врънкат също, ще се организираме, все някога.

# 133
  • Мнения: 1 299
Във втора класа пенсионери и студенти не ползват намаление   WinkАз съм за първа класа, особено до морето Peace

# 134
  • Мнения: 1 216
Сега ще те емнат хиените. Joy

Да изчакат да катурна дечко и тогава, че с една ръка не ми се общува. Mr. Green

В нощния влак хората си взимат спално място и се настаняват, никой не пита за свободни места. А на дълги разстояния, дори и през деня в пътническо купе, винаги си запазваш място, струва стотинки. Защо на мен не се случва да си търся място? Не им е лесно на някои хора.

Общи условия

Активация на акаунт