как се справяте с жегите

  • 1 493
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Климатици на 25 градуса? Господи, аз ако имах на повече от 18 нямаше да го държа, вчера стоях няколко часа в помещение точно на 18 градуса и беше толкова идеално... .

Идеално е , но голямата температурна разлика действа шоково на организма.
Ако след като си стояла на 18 С излезеш навън на 30 и няколко градуса сауна е убийствено.
Избягвам да излизам - силната слънчева светлина през лятото ми ебава мамата на главата. Поне един час не мога да си отворя очите нормално ако изляза лятото на слънце след няколко часа в стаята. И говоря буквално, скоро с майка ми четохме някаква статия замигрената, не се бях интересувала досега, но звучи точно като моите главоболия с гадене и непоносимостта ми към силната слънчева светлина и силни миризми... Не съм ходила на лекар но сигурно е това, като се има предвид че и баба ми е била така...

# 16
  • Мнения: 2 212
Хахаха, Ео, уби ме...Да махнела юргана  Joy Joy Joy

Да допълня, МГМ, това ще е - и майка ми е точно така както го описваш...

# 17
  • София
  • Мнения: 10 825
Хахаха, Ео, уби ме...Да махнела юргана  Joy Joy Joy


Аз да взема ли да си призная, че все още спя с юрганче Blush Верно - не е от най-дебелите, но ми е много добре с него

# 18
  • Мнения: 11 747
Имаме климатик,но още не сме го пускали!Пък и на климатик да се спи си е рисковано...Все още не е много горещо,по-натам ще видим.

# 19
  • Мнения: 11 747
Хахаха, Ео, уби ме...Да махнела юргана  Joy Joy Joy


Аз да взема ли да си призная, че все още спя с юрганче Blush Верно - не е от най-дебелите, но ми е много добре с него
То и аз съм с юрганче,но от тъничките! Embarassed

# 20
  • Мнения: 6 993
Хахаха, Ео, уби ме...Да махнела юргана  Joy Joy Joy


Аз да взема ли да си призная, че все още спя с юрганче Blush Верно - не е от най-дебелите, но ми е много добре с него
Именно. Вчера в Етрополе се завивах с две одеала, едното родопско Joy Там студ, студ, я има 25 градуса, я не, те му викат жега #Crazy А вечер си е направо студено.
Ама айде, днес ще махна юрганчето и си оставам само с одеалцето. Blush

# 21
  • Мнения: 2 212
Е, то в Етрополе е дрг климата...ама където не е като в Етрополе не си представям такъв филм  Laughing
Верно като казвате и аз допреди месец имах олекотено юрганче, ама вече завивка не трая...ни олекотена, ни отежнена...имам си едно чаршафче понякога сутрин ми става хладно, ама през другото време съм си ок  Wink

# 22
  • Мнения: 7 837
Я се стегнете... Откакто го помня, Самуил спи по потник или боди на 19 градуса и то вечно отвит. За ужас на баба му... Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 10 825
Я се стегнете... Откакто го помня, Самуил спи по потник или боди на 19 градуса и то вечно отвит. За ужас на баба му... Laughing

И Дани така спи.... но аз съм си зиморничава и спя с юрганче..... Може би след месец ще се реша да го сменя с одеяло Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 488
И аз съм си с юргана, мъжа ми оня ден ми го задърпа, вика не се излагай такава жега е не се диша...
Аз си го дръпнах обратно, толкова ми е симпатичен и удобен  hahaha Laughing

# 25
  • Мнения: 6 993
 Hug на всички колежки-юрганджийки Laughing
И ние така снощи - аз го завивам с одеалце, да не му изстине кръстчето, той бута и вика " ти си луда " Crossing Arms Аз си се увих като пашкул с цялото одеало, като не ще половинка Crazy

# 26
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз сънувам кошмари като ми е топло през нощта. В случай, че успея да заспя. Спя гола от няколко години - лято, зима, все ми е тая. Обичам отворени врати, прозорци, ама сега ме е страх да оставям отворено, че съм сама... Само гледам да ми е завит кръста, нищо повече.

# 27
  • Мнения: 4 585
Аз си слагам буркани с вода с 1 лъжица оцет и една захар в хладилника.
Пийте и яжте таратор, или жетварски таратор.
Жетварския таратор е без кисело мляко, но пък с малко оцет. Наблягайте на копъра.

Гугълка

# 28
  • Мнения: 90
Положението в работата ми е трагично. Източна стая с вътрешни щори (нагряти като радятор), правим течение и въздухът не помръдва, за капак работят 7 бр. компюти, а работа колкото искате. Работя и правя непрекъснато грешки, просто мозъкът ми е сварен. Кръвното ми е 80/50 от жегата.  С две думи не се справям с жегата.

# 29
  • Мнения: 511
Винаги съм си мислила, че съм топлолюбива и че издържам на жеги, но откак живея в Пловдив, лятос душата ми реве за морето. Няма такъв мор, само вървя и пухтя Whistling
Не мога да си представя без климатик, южен апартамент, пускам климатика когато детето не е в стаята, и вечер задължително.
Снощи мъжът ми се разкиха посред нощ- малко  бях позастудила  Blush

Общи условия

Активация на акаунт