Влияе ли горещото време на апетита на бебчетата ви?

  • 1 104
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 336
Така ми се иска и моята бебка да започне да хапка нощем повечко... Тя обаче от самото начало си избра нощта за сън - денем не спи изобщо, а нощем се буди макс. два пъти, обикновено веднъж.
Боя се, че кърмата ми намаля и съм много натъжена... Няма как да я слагам да суче по-често, защото не иска... Иначе изглеждаше доволна и спокойна днес. А това с памучната материя и аз го измислих, да не говорим, че винаги кърмя с риза с дълъг ръкав точно, за да попива главичката на беби.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 734
Защо не започнеш да действаш с помпата?И мен хич ме няма по цеденето,обаче в такава ситуация...Моята кърма и без това е малко,а като се случи и да намалее ми става много притеснено.Взимам си рицинус и започвам нощно цедене,защото и ние спим по цяла нощ и няма как да я будя,че после е много кисела и повече неиска да заспива.Цедя на ръка или с помпа,хич не излиза по много,ама пак си е стимулация.Успех!

# 17
  • Мнения: 1 273
Да и аз процедирам с помпата и после права каша от кърмата. Simple Smile
Снощи забелязах един трик. Като почна да го кърмя, с едно ветрило или лист, почвам да правя вятър и на него му става много хубаво, цица  си без проблем. Единственото, което се притеснявам е да не настине, но то е толкова горещо и за двамата става такъв кеф  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт