към имащите влагоуловител/обезвлажнител

  • 208 564
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 98
Петя, съжалявам , но нямам в момента такъв обезвлажнител. А относно TWE размера не е такъв проблем колкото шума. Бих предпочела да си взема климатик пред тези тракторчета -)

На първи етаж сме и сигурно има и някаква друга причина за влагата,която така и не сме открили, но няма как да разберем... А и няма експерти по влагата:)


При нас мистериозната влага изчезна след като съседите над нас си оправиха фугите в банята. Естествено това стана след като "просто" влагата се замени с наводнение -)

# 16
  • Мнения: 4 770
 newsm09 newsm09 newsm09    Нямам думи...
  А за тракторчетата -  smile3532 smile3532 smile3532

# 17
  • Мнения: 4 546
http://www.tweuropebg.com/youlong/index.htm
нашият е този. не се е развалял и върши работа, но понякога шумът ме дразни. спира изцяло като достигне определената влажност

# 18
  • Мнения: 4 770
  А кой от всички модели?  newsm12

# 19
  • Мнения: 4 546
YL-2005
незнам защо не излиза с линка  newsm78

# 20
  • Мнения: 4 770
  Както и да е, ще го погледна. Ти доволна ли си от него?  newsm12

# 21
  • Мнения: 127
Само да спомена че имаме и климатик, който в никакъв случей не помага срещу влагата. А освен това изсушаването му работи при + 18 градуса температура навън, което го прави безполезен през зимата...

# 22
  • Мнения: 4 770
  Хехех. Аз друго не съм и очаквала. Ако имаше такъв ефект, за какво са обезвлажнителите...  newsm78
     bouquet

# 23
  • Мнения: 633
Тези кутийки вършат работа, ако в къщата ти е много влажно и не държиш да стане много сухо Simple Smile
Количеството вода което събират не може да се сравни с машините за изсушаване на въздуха.
Пробвала съм и за това мога да направя сравнение.

Иначе в къщи не само спалнята е влажна, но и целия апартамент. На първи етаж сме и сигурно има и някаква друга причина за влагата,която така и не сме открили, но няма как да разберем... А и няма експерти по влагата:)

Иначе по-нагоре има линк към най-разпространените в България TWE.
Нашата е тази от Technopolis:
http://www.ufesa.com/catalogo/productos/DH3606.html
Без да го има в описанието, се оказа че изпълнява и условието ми да се самоизключва при достигане на определената влажност.
Доволна съм Simple Smile
a kolko struva i ot kade go vzehta!!!!

# 24
  • Мнения: 127
Този на UFESA струваше към 390 маи.... не помня точно защото повечето време обикалях между щандовете на магазина в преследване на Ема, докато мъжът ми се занимаваше, но е около тази цена. Но общо взето се оказа че в Технополис има добър избор на такива машини от към цена и съответно възможности.

# 25
  • Мнения: 731
Благодарение на форума се сдобих с влагоуловител, който работи без ток - Humydry се казва. Продава се в "Пикадили" - струва към 20 лева. Пълнителят се сменя на няколко месеца, а той струва към 12 лева. Поддържа влажност на въздуха 60%

# 26
  • София
  • Мнения: 2 079
Днес бях в Практикер и видях, че там има на промоция влагоуловители, но какви .... ? newsm78 Не запомних! Embarassed Rolling Eyes Tired
Във всеки случай бяха с цена около 200 лева.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 942
На Budget са.
Казвайте дали са хубави, че другите са много скъпи за нас Praynig

# 28
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Да не пускам излишно нова тема.....Някой има ли го този?
От тук

Не можем да отделим кой знае каква сума, а ни е необходимо това чудо. Върши ли работа и много ток ли харчи?

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Не съм от имащите влагоуловител, обаче съм от нуждаещите се и търсещи такъв  ooooh!
В спалнята ни сутрин се изливат такива литри вода,че я бърша с моп-а Close, стича се по прозорците, вътрешните первази и стават локви по ламината #Cussing out
ужасно е и това вече втора зима.
Прозорците са много- 5, френски, а парното е надълго, отстрани и най-вероятно това е причината за силния конденз Crossing Arms
Все едно,че спим на двора  Embarassed
малкият сутрин бърза да шляпа бос в локвите Joy
Ще трябва да инвестираме 300-тата лева в такъв уред, хич да не е Thinking
Гита Ог, моделът, който си показала има само 250 мл/ден влагоулавяне Thinkingкрайно недостатъчно според мен, за нашия случай абсолютно недостатъчно Naughty
дайте и други мнения за ползвани марки влагоуловители, моля!

Общи условия

Активация на акаунт