Влагоабсорбатор?

  • 38 552
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 690
В процес на закупуване на влагоабсорбатор сме и понеже от форума видях добри отзиви за Budget на Метро, първо отидохме там. За съжаление явно вече не се произвежда този модел и се чудех дали някой от форума има впечатления от Tarrington House като марка, които също се продават в Метро? Моля, помагайте с опит и препоръки. Като бюджет сме си определили да не надвишаваме 300 лв.

# 1
  • Перник
  • Мнения: 396
Много добре сте се ориентирали за борбата с мухъла Peace Това е единственото спасение. След дългогодишна борба, миналата година купихме влагоабсорбатор Budget, но от Практикер, там и цената беше най-добра. Tarrington House в Метро бяха доста по-скъпи.
Но все още не им е дошъл сезонът. Изчакайте, ще бъдат и на промоция. На Budget бяха два модела, ние взехме по-малкия, защото апартаментът ни не е голям. Пресметнете кубатурата на жилището и преценете кой ще бъде подходящ.

# 2
  • София
  • Мнения: 690
Надя*, благодаря за включването.   bouquet Ще проверим и в Практикер и ще послушам съвета ти да изчакаме малко,но ме е страх да не започне да се появява мухъл като започне да застудява. Иначе апартаментът ни е доста маломерен (стая и кухня) и смятам, че и нас би ни свършил работа малкия размер абсорбатор. Влагата в стаята е само на стената, която е външна, големия проблем ми е много малкия остъклен с ПВЦ дограма балкон, който за сметка на това бълва от влага. Така че мисля да сложим и една ръка от тези топло-изолиращи "бои" и дано има ефект.

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте,
виждам, че се се колебали около Tarrington House влагоуловител,
ние също се чудим на такъв - ако имате повече опит ще се радвам да споделите,
Благодаря!

# 4
  • София
  • Мнения: 690
Здравейте,
виждам, че се се колебали около Tarrington House влагоуловител,
ние също се чудим на такъв - ако имате повече опит ще се радвам да споделите,
Благодаря!

Все още сме в процес на избиране, че времетос е позадържа топло и не сме си давали зор Simple Smile Мисля тази събоати неделя да напарвим една обикола в няколко вериги и ще споделя впечатления после и/ или резултати.

# 5
  • Мнения: 19 485
Аз мога с чиста съвест да препоръчам Мидея от Технополис. Към 280 лв беше преди две години. Много хубава работа върши и е доста мощен. Средно щумен е, но аз го ползвам за обезвлажняване на мазе, което обаче е огромно по площ. Справя се без проблем.

# 6
  • София
  • Мнения: 690
Аз мога с чиста съвест да препоръчам Мидея от Технополис. Към 280 лв беше преди две години. Много хубава работа върши и е доста мощен. Средно щумен е, но аз го ползвам за обезвлажняване на мазе, което обаче е огромно по площ. Справя се без проблем.

Благодаря!  bouquet и до Технополис ще се разходим Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 2 855
Аз мога с чиста съвест да препоръчам Мидея от Технополис. Към 280 лв беше преди две години. Много хубава работа върши и е доста мощен. Средно щумен е, но аз го ползвам за обезвлажняване на мазе, което обаче е огромно по площ. Справя се без проблем.

Напълно подкрепям! Купихме го миналата година по това време, без забележка е! Чудесно суши и прането. След като го купихме, видях, че тези уреди се отдават и под наем в един магазин за климатици в Бургас.

# 8
  • Мнения: 19 485
Я дай една идея за сушене на пране с влагоабсорбатор - включваш го в помешението дето се суши ли?

# 9
  • Мнения: 7 779
включваш го там , където е прането. да му духа.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 855
Я дай една идея за сушене на пране с влагоабсорбатор - включваш го в помешението дето се суши ли?

Да, точно така, слагам го близо до сушилника и то изсъхва. Така ползвам уреда 2 в 1 - хем дърпа влагата от стаята, хем суши дрехите. Миналата година преди да го купим изхвърлих доста дрехи, които миришеха ужасно гадно на мухъл. Никакви омекотители и прахове не ги спасиха.

# 11
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
И ние си купихме това лято такъв уред. Нашият е този от Технополис http://www.technopolis.bg/b2c/details/830809/P11130706/OBEZVLAZHNITEL-YL-2110AP.. Доволни сме!

# 12
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Здравейте,
Ние сме в малко жилище и в едната стая забелязвам, че влажността на въздуха е доста голяма. Дали е заради дограмата, която прави конденз, или поради някаква друга неясна причина за мен, но е неприятно и сутрин въздуха в спалнята е тежък. Решила съм да сложа някакъв влагоабсорбатор, но обмислям нещо малко, едва ли не "тестово", и се ориентирах към малките влагобабсорбатори с таблетки на Ceresit. Дали някой е имал досег с подобни, да даде мнение или отзиви.
Гледам ги тук, като не обмислям точно този модел, а го давам за пример. Също така, жилището не е наше, под наем сме, тъй че вариантът за уред за 300лв ми е неприемлив  Confused

# 13
  • София
  • Мнения: 2 855
Никаква работа не върши Ceresit и ние първо пробвахме с него.

# 14
  • Мнения: 19 485
Никаква работа не върши Ceresit и ние първо пробвахме с него.
Така ли? Аз пък исках да си го сложа в банята, че там нямам изкаран ток за големия..... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт