Влагоабсорбатор?

  • 38 563
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 779
отвори вратата на банята. влагата ще излезне и ще отиде в друга стая. там сложи уреда да лови влагата.  Laughing  не е задължително точно в банята да бъде.  използвай уреда когато няма никой в къщи.

пп. хубаво е в банята да има отдушник

# 16
  • Мнения: 19 523
Тя банята си има голям прозорец, проблемът е че сутрин се къпем и след около час излизаме за работа и няма как да оставим прозорецът отворен. За това ще оставям наистина вратата широко отворена, за да се проветрява навътре.

# 17
  • София
  • Мнения: 691
Никаква работа не върши Ceresit и ние първо пробвахме с него.
Така ли? Аз пък исках да си го сложа в банята, че там нямам изкаран ток за големия..... newsm78

Една позната има Ceresit  в банята и казва, че страхотна работа и вършело там...За стая съм сигурна, че няма да е достатъчно...поне в нашия случай де...имам чувството, че влагат е скрита, не е като в банята и има нужда нещо да я "тегли"  newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 691
Здравейте, както обещах след покупката влизам да се разпиша Simple Smile Ние се спряхме на Tarrington House, по-евтиния вариант, който е за по-малка кубатура - 42 m3. В момента и двата модела там са на промоция  Grinning Закупихме го снощи и веднага го пуснах. За 2-3 часа беше събрал доста вода, хем в момента не се усеща влага в стаята, както зимата. Преди да си легнем проснах в същата стая и сега прането е абсолютно сухо, а вода в резервоара на влагоабсорбатора събрана доста. Като начало съм доволна, ще видим как ще се справя по-нататък  Simple Smile

Последна редакция: пн, 11 ное 2013, 08:45 от Matta

# 19
  • София
  • Мнения: 2 881
В банята и аз нямам контакт, но когато сложа сушилника вътре, например има на него дрехи на ръка изпрани, пускам разклонител до коридора и включвам уреда в банята без проблем.

# 20
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте, както обещах след покупката влизам да се разпиша Simple Smile Ние се спряхме на Tarrington House, по-евтиния вариант, който е за по-малка кубатура - 42 m3. В момента и двата модела там са на промоция  Grinning Закупихме го снощи и веднага го пуснах. За 2-3 часа беше събрал доста вода, хем в момента не се усеща влага в стаята, както зимата. Преди да си легнем проснах в същата стая и сега прането е абсолютно сухо, а вода в резервоара на влагоабсорбатора събрана доста. Като начало съм доволна, ще видим как ще се справя по-нататък  Simple Smile

Тъй като и аз се чудя какъв обезвлажнител да си купим, а яжно тези на Tarrington House  доста често се купуват исках да те попитам дали е шумен моделът, защото ние ще го използваме за спалня. Скоро ще се появи и малко бебче и трябва и на него да му е комфортно.

Исках да попитам и дали някой има мнение за този модел http://densi.bg/obezvlazhnitel-you-long-twe-mo-6001 . Като информация, която събрах  за него пишеше, че е безшумен, но не знам до колко е ефективен като се има предвид, че стаята е около 15 квадрата.

# 21
  • София
  • Мнения: 691
Здравейте, както обещах след покупката влизам да се разпиша Simple Smile Ние се спряхме на Tarrington House, по-евтиния вариант, който е за по-малка кубатура - 42 m3. В момента и двата модела там са на промоция  Grinning Закупихме го снощи и веднага го пуснах. За 2-3 часа беше събрал доста вода, хем в момента не се усеща влага в стаята, както зимата. Преди да си легнем проснах в същата стая и сега прането е абсолютно сухо, а вода в резервоара на влагоабсорбатора събрана доста. Като начало съм доволна, ще видим как ще се справя по-нататък  Simple Smile

Тъй като и аз се чудя какъв обезвлажнител да си купим, а яжно тези на Tarrington House  доста често се купуват исках да те попитам дали е шумен моделът, защото ние ще го използваме за спалня. Скоро ще се появи и малко бебче и трябва и на него да му е комфортно.

Исках да попитам и дали някой има мнение за този модел http://densi.bg/obezvlazhnitel-you-long-twe-mo-6001 . Като информация, която събрах  за него пишеше, че е безшумен, но не знам до колко е ефективен като се има предвид, че стаята е около 15 квадрата.

Здравей. Като цяло сме много доволни от покупката. Абсорбатора върши страхотна работа. По отношение на шума - бих казала, че е по-тих от хладилник, но се чува, когато работи. Ако не е на нивелирано и бръмчи повече, но в момента, в който го поместиш и се регулира, "бученето" е приемливо. На теракота издава повече шум, отколкото на килим или подобно.
Дали бихте могли да спите на този шум е въпрос на толеранс, който при всеки е различен. Относно бебчо, който чакате, чувала съм, че бебетата заспивали много лесно на сешоар, а този шум е подобен  Simple Smile По-скоро си мисля, че вас би могъл да ви дразни. Гледах в Баухаус или Баумакс (не помня вече) намаления на влагоабсорбатори, така че изборът е добър. Успех  newsm10

# 22
  • София
  • Мнения: 6
Благодаря много за бързия отговор и съветите, които ми дадохте. Може би наистина този влагоабсорбатор ще е спасението от конденза в стаята.

Общи условия

Активация на акаунт