към имащите влагоуловител/обезвлажнител

  • 208 692
  • 293
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 840
За съжаление не мога да кажа дали Аляска е добра марка. Произвеждат ги в един и същ завод с Budget, но Аляска са за Метро, а другите за Практикер.

А тия Budget що така изчезнаха от Практикер newsm78 Миналата зима имах много проблеми с влагата и бях рещила да взема такъв, но не намерих. Сега ще трябва да потърся друг, че още с първият студ и прозорците са вода #Cussing out

# 91
  • Мнения: 43
А тия Budget що така изчезнаха от Практикер newsm78 Миналата зима имах много проблеми с влагата и бях рещила да взема такъв, но не намерих. Сега ще трябва да потърся друг, че още с първият студ и прозорците са вода #Cussing out

В момента са на Промоция в Практикер - 169.90 лв. Ако са били изчерпани количествата, сега би трябвало да са налични. Погледни в каталога им.

# 92
  • Мнения: 43
Въпросът ми е за тези, които имат влагоуловител Солак, Деса и |Аляска - колко е нивото на шум в работен режим? На тайванската марка е 49 дБ и ми се вижда шумно.
Мога да ти каза за Аляска, че наистина е доста шумен - не можем да спим на него. Но за това работи денем в спалнята, докато сме на робата, а нощем го оставям в дневната, където никой не спи.

# 93
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Гледам, че масово ги пускате по цели дни/нощи. С колко ви се качи сметката за ток?

# 94
  • Мнения: 43
Гледам, че масово ги пускате по цели дни/нощи. С колко ви се качи сметката за ток?
Не мога да преценя, защото се топлим на ток, но още като го купихме и аз си помислих това и гледах колко му е консумацията - 180W.

# 95
  • Мнения: 840
tedi0203  мерси, ще погледна Peace

# 96
  • Мнения: 140
Как ги пускате през нощта,то това чудо шуми ужасно! Но върши работа,имам от две години и пускам основно този сезон,в началото влагата е доста,но после почти е празен контейнера.
Аз съм много доволна.

# 97
  • Мнения: 43
Как ги пускате през нощта,то това чудо шуми ужасно! Но върши работа,имам от две години и пускам основно този сезон,в началото влагата е доста,но после почти е празен контейнера.
Аз съм много доволна.
Да, наистина шуми ужасно Simple Smile. Нощем работи в стаята, в която никой не спи.

# 98
  • Мнения: 4 209
Как ги пускате през нощта,то това чудо шуми ужасно! Но върши работа,имам от две години и пускам основно този сезон,в началото влагата е доста,но после почти е празен контейнера.
Аз съм много доволна.
Как ги пускате през нощта,то това чудо шуми ужасно! Но върши работа,имам от две години и пускам основно този сезон,в началото влагата е доста,но после почти е празен контейнера.
Аз съм много доволна.
Да, наистина шуми ужасно Simple Smile. Нощем работи в стаята, в която никой не спи.
за коя марка иде реч?

# 99
  • Мнения: 140
Нашият е You Long-2005,купих го от офиса на фирмата вносител,даже не помня какъв е по народност,важното е,че ми е полезна машинката.

# 100
  • Мнения: 43
Как ги пускате през нощта,то това чудо шуми ужасно! Но върши работа,имам от две години и пускам основно този сезон,в началото влагата е доста,но после почти е празен контейнера.
Аз съм много доволна.
Да, наистина шуми ужасно Simple Smile. Нощем работи в стаята, в която никой не спи.
за коя марка иде реч?

За Аляска от Метро

# 101
  • Враца
  • Мнения: 2 297
у нас е УЖАСНО влажно, в стаята в която готвя също така и простирам /на остъклена тераса, която стои отворена към стаята/ и имам страхотен мухъл по терасата главно... абе не е за разправяне.
какъв е капацитета на този аляска, дали ще ми свърши работа /който го ползва да каже/ доколкото разбрах струва към 170 лв., която цена е приемлива за мен, а за шума не ми пука, просто не стоя в тази стая...
и още нещо, не разбрах купуват ли се някакви допълнителни филтри за тия устройства и ако да- колко струват и с колко оскъпяват това "удоволствие"

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 11:36 от petjoff

# 102
  • Варна
  • Мнения: 1 571
простирам /на остъклена тераса, която стои отворена към стаята/
Това пък защо newsm78
Не е ли по-лесно да отвориш прозорец на терасата, да затвориш към стаята и влагата да бяга навън. Ми то така, все едно простираш вътре. Няма начин да нямаш мухъл в студено помещение, с висока влажност и без проветрение.

Капацитета е: 0.8л/час, при 30 градуса и 80% влажност; 450W; филтърът е постоянен.

# 103
  • Враца
  • Мнения: 2 297
mentolka,
ех, ако можеше щях така да правя, но за съжаление вратата на стаята към терасата е много развалена и не се затваря, затова единствения начин да затвориш изобщо стаята е да затвориш прозореца на терасата. иначе проветрявам много често, винаги когато мога, но не помага...
благодаря ти за отговора.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 1 571
petjoff, разбирам, проблема не е в теб, но помисли дали няма да е по-евтино и по-ефикасно да поправиш вратата, дори и нова да купиш от колкото да инвестираш в уреди, препарати и постоянни ремонти, да не говорим за здравето. Иначе влагоуловителя би свършил работа, но до колко не е много ясно. А отопляваш ли въпросната стая?

Общи условия

Активация на акаунт