Пфуй, че жега...Петъчна

  • 1 775
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 715



Моля  Shocked Мъжко?  Mr. Green Не вярвам!
                                                                                                                                                  Аз от моя лично не съм го чувала,но от приятели да

# 16
  • Мнения: 1 715
На моят мъж нито климат, нито нещо друго му пречи. Ако ще и земята да се продъни - той е винаги готов!
Peace

# 17
  • Мнения: 3 521
baibibi, е заради такива като вас ще има режим на водата и криза в раждаемостта Crossing Arms

цъ, не ми е интимен приятел, беше ми съквартирант 3 години и половина, но не сме си го слагали - ни зиме, ни лете.

Ним - вибратор, зарядно и батерии му е цаката - няма главоболие, няма студ, жега. Twisted Evil

# 18
  • София
  • Мнения: 4 423
Е, аз няма да влизам този път в ролята на ССФ  - не правиме секс в такива жеги, предпочитам през нощта, когато е по - хладно, секса няма да ми избяга. Peace

# 19
  • Мнения: 920
Мъж ми вчера каза, че го боляла главата от жегата и да съм го оставела на мира, моля ви се!  Shocked Подивях! С моите номера ще ми излиза. Още се чудя как да му го върна!  Crossing Arms  Идеи, плииийзЪ!  Twisted Evil

До къде стигнахме! Да ни изземат и това. Довечера му разтвори едно аспиринче. Като те пита Защо? - ясно.

# 20
  • Мнения: 3 521
Буболина, ами ако и вечерта е жежко?

# 21
  • Мнения: 1 715

вибратор, зарядно и батерии му е цаката - няма главоболие, няма студ, жега. Twisted Evil
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 2 022
...От вчера сме заспорили с един приятел топлото време става ли за секс или не.
Аз - няма време, което да не е подходящо. Температурата не е извинение - има климатици, вентилатори, после вода бол, един сапун и си станал пак човек.
Той - в жега не се чука. Топло му било, некомфортно му било, тъпо му било да лее телесни течности над гаджето, че после и глава го боляла Rolling Eyes Whistling .
Приемате ли такива оправдания?

Не приемам никакви оправдания. Слава богу, досега никой не ми се е оправдавал....   smile3521
А приятелят ти като му е жега, да не чука - все ще се намери кой да го замести!  Twisted Evil

То по тая логика в по-горещите страни изобщо не може да се прави секс. Ми тогава как са с толкова висока раждаемост?  Thinking

# 23
  • Мнения: 68
Сетих се, че съм чувала от мъже, че като е много горещо не може да им стане.  Rolling Eyes Може и да има нещо вярно. Особено при по пълните и тези с проблеми с кръвното.  Laughing

# 24
  • Мнения: 3 521
Вярно? Аз го знаех това, но за студеното време, че жмъца им ставал на Зрънчо...

# 25
  • France
  • Мнения: 726
В апартамента ни в Хасково термометърът показва 31С, а е 11ч. В 23-24ч вътре е 28С. И мъжът ми отказва, но и на мен не ми е приятно да се потя още повече.

# 26
  • Мнения: 674
Че след 9 ч. вечерта каква жега.
На калпава ракета космоса и виновен!!! Joy Joy Joy
Не приемам такива оправдания АЗ.... Naughty Naughty Naughty

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Че след 9 ч. вечерта каква жега.

Е, как каква?! На мен и нощем ми е горещо, разликата в Т през деня и вечерта вкъщи е не повече от 4-5 градуса.

А на мен все още не ми се е случвало мъжът ми да откаже секс  Thinking Не е научил още моите номера  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 733
 Спомням си, че жена беше завела дело срещу топлофикция и високите цени на тока. Причината : Нанесени вреди в/ у семейството. Мъжът и отказвал често секс, защото като влезели зиме в спалнята му било студено  Laughing
 В горещото съм по-навита. Обичам да се слепям в жегите.

# 29
  • Мнения: 2 386
..жмъца им ставал на Зрънчо...

 hahaha Какво? Кое? ooooh! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт