Режим на Пиер Дюкан - 13 част

  • 26 452
  • 553
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 14 132
Лу, нямате ли сайт на регионалния инспекторат? Тук имаме и там също се публикуват резултатите.

# 481
  • София
  • Мнения: 3 090
Лу, мерси  Hug
МОН  #2gunfire
Кажи, като излязат резултатите, стискаме палци! Днес българския ли излиза, или математиката?

# 482
  • Бургас
  • Мнения: 310
Здравейте момичета Hug  ,днес мъжа ми стана и взе малкия 1crib feeding та и аз си поспах подобаващо.
Толкова много сте писали едва насмогнах да ви прочета.
Вещи аз си избрах черното горчиво кафенце и вече наполовина го изпих.
За сега пак само задържам и няма да се хваля с минуси,но пък поздравявам всички които са свалили  krikri ,  baci    newsm51 newsm51 smile3501
Добре дошла Ели wavey
Сноуче ти си истинска щастливка с подкрапата на хората окло теб, аз подкрепата я намирам във Вас  и в лицето на съпруга ми и е много важно че и той непрекъснато мисли за това какво ще ям и да ми въздейства когато имам апетити към някоя забранена храна.Хайде ,че май се унесах а вие си знаете- лек и много отслабващ Heart Eyes
Лу късмет и успех в резултатите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 483
  • Мнения: 2 584

Рут, шоколадите Комфорт са разхлабващи. Знам, че нарушавам правилата на Дюкан с тях, но дори и след 4 литра вода, овесени трици, аз имам сериозни проблеми с 00, а от страх да не раздразня хемороидите, предпочитам един такъв шоколад.


 Hug  bouquet

ясно, аз от както пия чая Инхуа ходя по 5,6 пъти в 00, дават го че пречиства червата от мазнини

# 484
  • София
  • Мнения: 807
Браво Бачи, Кри!  newsm10 Няма значение, че са грамчета...
Аз също си мисля, както и Маша, че няма начин да не са забелязали! Но пък и това няма значение - ти не го правиш за никой от тях, а за себе си! Разбира се, че е много приятно да получаваш комплименти и хората да ти се радват, но в такива случаи, когато явно са по-резервирани - просто ги пускай по тъча!  smile3502
Лу, стискам палци всичко да е ок!  Grinning
Да, наистина е хубаво хората около теб да те подкрепят и да вярват в това, което правиш! В това отношение аз съм случила много с Мижжжка!  smile3525
Пожелавам на всички да имат такива колеги!!!  newsm53

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 14 132
Къде изчезнахе?  #Cussing out Още малко и на втора страница ще отиде темичката ни. А публиката от ложата да слиз Mr. Greenа и да пише

# 486
аз съм тук  Peace тъкмо щях да ви питам какво ядете днес, че при нас е страшна жега, аз досега ядох само малко пилешко филе на скара, към 100гр и 1 кола лайт, май метаболизмът ми ще заспи преди мен

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 14 132
Добре че се скарах, че да пропишете  Crazy Аз днес съм на чушки със сирене и сега си правя пилешко бутче, сед 5 минути ще го излапам   chef

# 488
  • Мнения: 465
Здравейте на всички !Добре дошли на новите попълнения и браво на всички с минусчета в борбата с кг  smile3501 .Аз не съм се теглила, защото и без това съм пред МЦ ,надявам се ,че като мине ще придобия по-прилична форма ,че сега съм  Weary  .Лу ,успех и да се поФалиш !  bouquet

# 489
  • Мнения: 1 890
Здрасти и от мен newsm51 newsm51 newsm51
Първо да поздравя Лу с добре дошла и стискам палци.
Кри, Бачи  newsm10.
Вещи, Мими, Сноу,Ванче, Маша, Баева, Зен,   и всички Hug Hug Hug
Асса къде изчезна, май ще липсва тия дни. newsm78
Аз от днес  съм на трета, ама нещо не смея да хапвам , пък и не ми се яде, та съм само на рибка и вода.
Отивам  newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash hang 1dishes и ша са върна.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 490
Фоли, браво на теб! дано да издържиш и в трета, че аз, като съдя по себе си, там ще ми е най-трудно! то, затова съм и на този хал, стигна си килограмите и после яко на масата да наваксам пропуснатото пък после ме е яд!

# 491
  • Мнения: 5 873
днес хапвам салатки....а ,да и 5 кайсийки се блъснаха сами в устата ми.... Crazy

утре обаче съм пак на протеини.... Heart Eyes

фоли Hug,ти сега като пребори излишните килограми как ще хапваш?Задържането не е шега работа...

# 492
  • Мнения: 2 584
тук съм вещи, ама пиша в продавалника и се заяждам с една особа Mr. Green ти знаеш

# 493
  • София
  • Мнения: 3 090
Наистина според мен задържането е по-трудно от свалянето, защото и повече неща са позволени за ядене. Иначе си знаеш режимните храни и толкоз. Ще видим как ще се справим с Фоли и Маша. А като си помисля, че ме чакат 210 дни на 3 фаза....това вече няма да издържа, ще се върна на смесен по-раничко  Laughing
мими, аз ядох  днес  Grinning На закуска шунка с домат, после към обяд Култура с трици, преди малко пак шунка с домат, а сега се наливам с кафе. За вечеря - пъстърва със салатата на Елиния.
  love001

# 494
  • Пловдив
  • Мнения: 14 132
тук съм вещи, ама пиша в продавалника и се заяждам с една особа Mr. Green ти знаеш
Ами май знам  Joy

Общи условия

Активация на акаунт