Не мога да спра шоколада!!!

  • 1 387
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 691
Кисело мляко с какао? Това звучи страшно интересно! Ще го пробвам още утре, дано е вкусно.

# 16
  • Мнения: 163
Имах абсолютно същия проблем - ядях шоколад денонощно,най-много през нощта,ако не си хапнех през нощта сутрин се събуждах освирепяла от глад,това продължи до около 4-5 месец след това от само себе си спря да ми се яде,не мисля, че е пречило на бебето - гледах да е предимно детския на Милка,в момента все още кърмя вече сме на 7.Така че хапвай смело и да не ти пука!

# 17
  • Мнения: 1 924
Кисело мляко с какао? Това звучи страшно интересно! Ще го пробвам още утре, дано е вкусно.

Малко извън темата: кисело мляко с какао и захар ми е стар специалитет,много е вкусно.
(Тук обаче се имаше впредвид мляко с горчиво какао като средство за отказване на шоколада.)

# 18
  • Мнения: 160
Кисело мляко с натурално (горчиво) какао е убиец на апетита за сладко. Peace
За кафето - от 1-2 слаби или безкофеинови или с мляко на бебчо няма да му стане нищо.
Благодаря ти,точно това ми трябваше,дано има ефект!

# 19
  • Мнения: 1 691
Направих си кисело мляко с натурално какао! Е, няма такава вкусотия - направо е трепач! И изобщо няма нужда от захар, много си е хуаво и така.

# 20
  • Мнения: 160
И аз пробвах мляко с какао вчера след обяд,и през нощта пак замина един шоколад!Колко време трябва да се яде за да има ефект?

Общи условия

Активация на акаунт