Столче за хранене?

  • 3 301
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 423
Ползваме столче за хранене от 7-мия месец.

А бихте ли препоръчали марки (ако може линк, снимка и цена )  Peace
Нашето е Чиполино Гранд Комфорт  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 4 294
За голямата дъщеря не съм ползвала столче, сега с малката - когато беше на 7-8 месеца
Ние ползваме на
Чиполино
Само че ни е подарък и не мога да кажа точна цена. На тази марка съм виждала от 69 до 159 лв.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
от както захранвам. Петър беше на 5м и половина. Не стоеше много стабилно и за това слагах възглавничка отзад, но ела ни виж сега Simple Smile Бързо свикна. Нашето е от тези дървените дето после стават на масичка и столче : 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=131189&photo=127

не се вижда много хубаво, но става ясно за кво иде реч

# 18
  • Мнения: 674
 И мен ме интересува този въпрос. Сега разбирам, че дървените стават на столче и масичка! newsm78

 И още един въпрос - до каква възраст се използва такова столче? Питам, защото ако не е за дълго, не си заслужава да давам 150-200 лева (като има и по 70-80)!

# 19
  • София
  • Мнения: 6 011
Сложихме сина ни в столче за хранене на 5 мес. и 20 дни.Ползвахме го само за хранене,не го оставяхме вътре да стои дълго и да се уморява.Сега го оставям вътре когато имам някаква работа и го возя с мен по стаите,много съм доволна.
Столчето ни е на Кангаро-модел Суити,струваше около 125 лв,6 мес. гаранция.Има 3 позиции на гръбчето и отначало беше на възможно най-легналото.Има и 5-точков колан,което се уверявам ежедневно-супер важно е!На колелца е,сгъва се,подвижна табла,кош за играчки,има 5 позиции на височина на самото столче.Плата е промазан,лесно се почиства.Гледахме доста столчета и между цена/качество това се оказа най-доброто.Следвашия ни фаворит беше Чиполино гранд комфорт,но се оказа,че са напълно еднакви като функции и размери и купихме Кангаро заради по-ниската цена.
Мисля,че спокойно може да се ползва до 2-годишна възраст/вероятно и повече-да кажат мамите с по-големи деца/,достатъчно голямо е.
Отчитам го като една от най-разумните ми покупки за бебето-научи се да яде седнал много бързо и на мен ми е много удобно когато го храня.

# 20
  • Мнения: 678
На 7,5 месеца я сложих
Столчето, което за никое друго не бих заменила е Чиполино Гранд Комфорт :
http://foto.bg/data/500/medium/P31.jpg
отначало дори си играеше в него и аз свършвах някоя работа
сега основно само за храна го ползваме

# 21
  • София
  • Мнения: 4 966
На 7 месеца някъде.
Но столчето е със степени на облегалката.

# 22
  • Мнения: 1 910
От 6 месец.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
  И още един въпрос - до каква възраст се използва такова столче? Питам, защото ако не е за дълго, не си заслужава да давам 150-200 лева (като има и по 70-80)!
Малката я сложих на 9м. Чиполино е нашето столче. Все още я храня там. На 2г. е вече. Определено си заслужава. За големия нямах столче и съм го хранила в количката му, но столчето е много по-удобно.

# 24
  • софия
  • Мнения: 25 460
На 6 и малко, на най-полегналата степен на облегалката.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 907
На 7 месеца и малко.

# 26
  • Мнения: 1 207
На 7 месеца,когато започна а седи стабилно въпреки,че столчето има 3 положения на гръбчето и буквално може да спи в него Peace

# 27
  • Мнения: 449
Ние сме с това на Бертони
http://shop.danet.bg/images/bertoni_masastol_baron_3.jpg
 Сложих го на 1 година, ама много съм закъсняла, какво съм правила без него не знам. Все още продължава да се храни вътре, много е удобно. Гласувам с двете ръце за тези столчета/само че тук са по 48 лв Rolling Eyes/

# 28
  • Мнения: 4 406
Чиполино - столчето, дето става на люлка. купих го , когато бебето беше на 5 месеца. сега е на 3 години и вече не иска да го използва. архивирах столчето за второто дете  Laughing

# 29
  • Мнения: 463
На 6 м., ама нашето е донесено от Русия преди 20 години и е супер удобно. Става и на люлка и е уникално просто.Облегалката е много висока, има каишки между крачетата и коремчето. Ради се чувства много добре в него и там си се храним.

Общи условия

Активация на акаунт