я сега кажете в този петъчен ден,за какво си мечтаете!!

  • 1 568
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
До миналата седмица си мечтаех да осъществя една предишна мечта - да си направим бебето на морето. Сега си мечтая да забременея преди морето за да не съм в цикъл докато пътуваме.  Embarassed

# 16
  • Мнения: 389
С риск да прозвуча като човек с твърде елементарни мечти ... ама ми омръзна да ставам в 6:30 всяка сутрин, искам да се наспяяя   Sob

# 17
  • Мнения: 4 406
мечтая си да приключи работния ден, да се прибера и да метна онези невероятно вкусни пържоли на скарата и с много бира да полея третия рожден ден на сина си!  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 1 819
Искам най-накрая да свърши този толкова дълъг работен петък...

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
boomerang, пожелавам ти прекрасна вечер и Честит рожден ден на сина ти. Твоята мечта поне е осъществима.

# 20
  • Мнения: 3 622
Искам най-накрая да свърши този толкова дълъг работен петък...

 Peace  Да се наспя и утре времето да е добро да отида на плаж. Иска ми се да се топна в морето, а след плаж как обичам да  пийна една студена бира

# 21
  • София
  • Мнения: 4 294
Да дойде по-скоро край на работния ден че ще отпрашваме за събота и неделя на моретооооооооооооооо  newsm44

# 22
  • Мнения: 4 406
boomerang, пожелавам ти прекрасна вечер и Честит рожден ден на сина ти. Твоята мечта поне е осъществима.
да, скромно мечтая аз  Laughing Laughing
пожелавам ти и твоите мечти да ги реализираш!

# 23
  • Мнения: 2 631
Мечтая, да започва уикендът, че ми писна сама в къщи с щерка ни!!! Tired

# 24
  • Мнения: 4 447
Ми...пфу...

разлигондресила съм се... мяка ми сЪ, говори ми сЪ нЪ диайект... аве.... щйе ми съ да се полиготя... глупости да си приказвам... пиша...как доди...

 smile3538 nuts  superuu 55  Stuck Out Tongue Winking Eye fiuuuuuu

а, искам и ино, бейлисчи... с ледчи, ку можи

# 25
  • Видин
  • Мнения: 168
моля се  Praynig тази седмица да свърши най-накрая.започна  ooooh!ужасно и завърши с наводнение #Crazy в апартамента.След куп майстори, срутени стени и нахални съседи ,искам маалко почивка

# 26
  • Мнения: 17 407
Плаж и мента със спрайт/тоник.

# 27
  • Мнения: 4 406
ммм? тази дума е невероятна, поне минута се мъчих да я прочета  Joy Joy

# 28
  • Мнения: 793
Точно сега мечтая за една биричка beer

# 29
  • Мнения: 2 401
За басейн в хола.

Общи условия

Активация на акаунт