Гледате ли новите серии на Клъцни -срежи по Нова?

  • 23 063
  • 514
  •   1
Отговори
# 45
  • Видин
  • Мнения: 168
Верити,питам за сина на приятелката на Крисчън .Имаше  едно негърче ,което се разбра ,че не е от него

# 46
  • София
  • Мнения: 38 523
Ева - т.е. Ава мина и замина, а синчето /Мат/ се побърка заради нея.
Мерси че разказвате.
Много ми е гаден и депресарски тоя сериал. Едно нормално нещо не се случи. Само извращения.

# 47
  • Мнения: 4 324
Мисля, че се появи бащата, истинският и си го взе.
Крисчън много страда за това детенце.

# 48
  • Мнения: 417
Ама как онази студентка му прави френска любов ....

 Thinking И аз това се питам....
Мисля,че и беше платил за да се преструва.А между другото нали 4-мата(Крисчън,Кимбърли,полицайката и касапина),като бяха в леглото  и се натискаха касапина хвана Крисчън за задника.Това го направи нарочно,за да може да приключи всичко след като Крисчън се равика и да не го разберат,че няма член.А бе изобщо всичко е много навързано и се разбира чак накрая за какво става въпрос.Даже по някое време вкарват Крисчън в затвора и го обвиняват,че той е касапина.

# 49
  • Видин
  • Мнения: 168
Мерси ,Верити!   bouquet Гледам го  и ме кефи

# 50
  • Мнения: 26
Брат и сестра са!Разбира се чак в края на сезона.Натискат се двамата,защото онзи няма член и за да не го разберат се преструват със сестра му.Тя като малка е била обезобразена,той е учил пластична хирургия заради нея,за да може да и оправи лицето.
Синът на Крисчън е Мат,а Ева е мъж както бях писала по нагоре.
Шон и Джулия се развеждат.В последствие се разбира,че тя е бременна и пак се събират.Ражда им се син,който няма ръце т.е.няма пръсти,всичко му срастното.Обаче Шон го оперира и го оправя.Джулия му изневерява с едно джудже,което наемат за детегледачка.Шон също и изневерява с една ,която започва да го изнудва и май умираше ама не помня дали някой я уби или нещо друго беше станало.
Блъсна я автобус,докато той си правеше мохабет с духа на оня татуирания..Ама аз мисля,че тука обсъждат по ранния сезон,а не най-новия.Кефи ме участието на мадона и артиста от Далас(Джей Ар),дето караше жена си да "спи" с Крисчън пред него..Абе сериала е готин,и леко нестандартен.Харесва ми.

# 51
  • Мнения: 417
Верити,питам за сина на приятелката на Крисчън .Имаше  едно негърче ,което се разбра ,че не е от него
Да истинския баща си го взе,но накрая Крисчън си го взима и го осиновява.

# 52
  • Мнения: 417

[/quote]
Блъсна я автобус,докато той си правеше мхабет със духа на оня татуирания..Ама аз мисля,че тука обсъждат по ранния сезон,а не най-новия.Кефи ме участието на мадона и артиста от Далас(Джей Ар),дето караше жена си да "спи" с Крисчън пред него..
[/quote]
Да усетих се,че тук става въпрос за предния сезон,ама няма нищо тъкмо ще знаят доста напред Wink

# 53
  • Мнения: 26
Верити,питам за сина на приятелката на Крисчън .Имаше  едно негърче ,което се разбра ,че не е от него
Да истинския баща си го взе,но накрая Крисчън си го взима и го осиновява.
...и след това майката на детето се появява в един ресторант,и си изява претенциите за родител..Стана една каша..

# 54
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Едва снощи разбрах, че са тръгнали новите серии. Кефи ме това филмче. Ще трябва да дръпна пропуснатото. Как наеха новия лекар на работа?

# 55
  • Мнения: 5 713
А с майката на негърчето какво става? Нали беше ХИВ позитивна.
Мерси, че ми разяснихте някои неща. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 417
А с майката на негърчето какво става? Нали беше ХИВ позитивна.
Мерси, че ми разяснихте някои неща. Simple Smile
Ами след като Крисчън го осиновява,тя се появява и иска да си го вземе,обаче той е убеждава,че по добре да го остави и тя се съгласява.

# 57
  • Мнения: 417
Кимбърли и Крисчън нали ще се женят,обаче в деня на сватбата касапина отвлича Кимбърли.Държи я затворена доста време като и разрязва лицето,маха и всичкия силикон по тялото а бе прави я  изрод.В последствие е откриват,Крисчън е прави пак както преди,но не се събират.Тя започва да се занимава с някакви секти и тръгва са Мат и забременява от него и се женят.

# 58
  • Мнения: 246
Кимбърли и Крисчън нали ще се женят,обаче в деня на сватбата касапина отвлича Кимбърли.Държи я затворена доста време като и разрязва лицето,маха и всичкия силикон по тялото а бе прави я  изрод.В последствие е откриват,Крисчън е прави пак както преди,но не се събират.Тя започва да се занимава с някакви секти и тръгва са Мат и забременява от него и се женят.

 Sick Sick Sick #Crazy #Crazy #Crazy Ужас

# 59
  • Мнения: 5 713
Тоя филм май май много извратен.  Laughing
Ама ще го гледам, де.

Общи условия

Активация на акаунт