Гледате ли новите серии на Клъцни -срежи по Нова?

  • 23 062
  • 514
  •   1
Отговори
# 30
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Пък аз даже и не знаех 4е е запо4нал пак Embarassed Embarassed Embarassed Ина4е съм му голям фен Mr. Green

# 31
  • Мнения: 417
Ами...така Grinning Така се е родил без пи**а.
Сериала на мен лично много ме кефи и специално този сезон,който дават в момента е върха.Четох някъде,че ще има и пети сезон,който ще бъде с участието на доста известни хора...като Мадона например..имаше и още ама ги забравих кои бяха newsm78

# 32
  • Мнения: 4 324
Е как така, без член .....
В снощният епизод изобщо и дума не можеше да става, че е без член Wink
И как ще са сестра и брат новия д-р и полицайката Simple Smile Така се антискаха ...Wink Освен да има нещо сбъркано и в двамата Simple Smile   

# 33
  • Мнения: 2 891
Аз не сещам за участник в сериала, който да не е сбъркан  Mr. Green

# 34
Много е тъп! Искам Хаус  Crossing Arms
  и аз искам хаус !  newsm45 smile3518

# 35
  • Видин
  • Мнения: 168
Крисчън нямаше ли син ,който всъщност не беше негов ? Пропуснах края на миналия сезон и не знам какво стана с него? newsm78

# 36
  • Мнения: 4 324
irenik синът на Крисчън е синът на д-р Трой Макнамара Simple Smile и те за това снощи се събраха тримата, за да опитат да го вразумят .. Ама Крисчън отсъди, че тройките много често не са подходящи Simple Smile

Сега друго ми хрумна, ако полицайката и новият д-р наистина са брат и сестра, а снощи с нищо не показаха да са такива, то сигурно нашата мадама знае, че д-ра е Касапина ....?

# 37
  • Мнения: 5 713
Гледам ги, да. Но първия епизод на 3-я сезон го изпуснах и нещо сега не схващам.
Верити, кой е този Трой? Нали Крисчън и Шон са лекарите + новия / касапина /.
Мат кога разбра, че Шон не му е баща?
И 2-я сезон нали приключи с изнасилването на Крисчън? Нещо друго беше ли му се случило? Сякаш и той беше обезобразен, даже мислихме в друга тема, че го е заколил.

# 38
  • Мнения: 417
Брат и сестра са!Разбира се чак в края на сезона.Натискат се двамата,защото онзи няма член и за да не го разберат се преструват със сестра му.Тя като малка е била обезобразена,той е учил пластична хирургия заради нея,за да може да и оправи лицето.
Синът на Крисчън е Мат,а Ева е мъж както бях писала по нагоре.
Шон и Джулия се развеждат.В последствие се разбира,че тя е бременна и пак се събират.Ражда им се син,който няма ръце т.е.няма пръсти,всичко му срастното.Обаче Шон го оперира и го оправя.Джулия му изневерява с едно джудже,което наемат за детегледачка.Шон също и изневерява с една ,която започва да го изнудва и май умираше ама не помня дали някой я уби или нещо друго беше станало.

# 39
  • Мнения: 4 324
Оххх, имах предвид Шон Макнамара Simple Smile
Мат още на предишния сезон разбра, че Крисчън му е баща, ама не помня как точно стана работата.

Да Крисчън го изнасилиха в края на 2-ри сезон и го нарязаха, само че не по лицето, а оп вратът. В първият епизод имаше лепенка.

# 40
  • Мнения: 4 324
nina84 стана ми ясно за брата и сестрата Wink Тя верно ще го прикирва Wink Ама как онази студентка му прави френска любов ....

Аз в първи епизод на трети сезон, си помислих че може би и полицайката да е Касапина, ама като показаха новия д-р веднага се прехвърлих на него Wink

# 41
  • Мнения: 2 891
ОР-ГИ-Я е този филм. Духовна и телесна  Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 246
Ама как онази студентка му прави френска любов ....

 Thinking И аз това се питам....

# 43
  • Мнения: 417
Ама вие гледате 3-ти сезон ooooh! Малее,аз ви разказвам  и 4-ти.Тотално се омотах.Изобщо тази Ева появила ли се е?

# 44
  • Мнения: 4 324
Ава ни я превеждат на нас Simple Smile

Да появи се още в миналия сезо и още тогава се разбра че е опериран мъж Simple Smile

Снощи Мат разбра, че и Крисчън е спал с нея/него Wink

Общи условия

Активация на акаунт