Гледате ли новите серии на Клъцни -срежи по Нова?

  • 23 060
  • 514
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 381
Киа ми напомни за 'Защо тъгува Гилбърт Грейп'.... И майка му : най -огромният човек, който съм виждала някога.
И на мен за този филм ми напомни. Там я вадиха с кран през прозореца, май, като умря.  newsm78

# 16
  • Мнения: 3 634
Данте разкажи аз обичам да знам какво се случва. 
този новият хирург гей ли е?

Той е психопата, който изнасили Крисчън!  smile3506

# 17
  • София
  • Мнения: 5 758
Данте разкажи аз обичам да знам какво се случва. 
този новият хирург гей ли е?

Той е психопата, който изнасили Крисчън!  smile3506
Shocked  #Crazy

# 18
  • Мнения: 246
Данте разкажи аз обичам да знам какво се случва. 
този новият хирург гей ли е?

Той е психопата, който изнасили Крисчън!  smile3506
Shocked  #Crazy
newsm09 Да бе, ужас.....а мотивите?  smile3506

# 19
  • Мнения: 4 324
Аз мисля, че именно новият д-р е "Касапина".

# 20
  • Мнения: 2 000
Значе станахме 2 ,които мислим еднакво -  че новия доктор е касапина,но времето щие покаже Laughing

# 21
  • Мнения: 690
И аз искам "Д-р Хаус".  Crossing Arms "Кръцни- Срежи", не ме кефи толкова. Не, че не го гледам Laughing

# 22
  • Мнения: 4 324
д-р Хаус, си е д-р Хаус ... Simple Smile Ама като не го дават и д-р Крисчън върши работа Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 634
Аз мисля, че именно новият д-р е "Касапина".

Аз не мисля, аз ЗНАМ! Нали ви казах, че ме осведомяват за развитието на сериала  smile3521
Последно казвам, че ще се заиграят с жената на Шон.

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 14:16 от Dante

# 24
  • Мнения: 2 891
Кажи сега, в кратце какво става, че не ми се гледат сериите  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 461
Много е тъп! Искам Хаус  Crossing Arms

И аз, и аз! tantrum

# 26
  • Мнения: 222
Гледам го...Дори по едно време толкова бях впечатлена,че се замислих дали да не кандидатствам медицина и после да специализирам пластична хирургия,но се отказах,засега...А Крисчън е страхотен..Дори имам един приятел,който толкова ми прилича на него...много е готино:)

# 27
  • Мнения: 417
О, аз още миналата година го изгледах този сериал.Този който обезобразява момичетата  е новия лекар.Полицайката,която в последствие тръгва с Крисчън е негова сестра(незнам дали се е появила вече).Този новия няма член и ги изнасилва с изкуствен.Жената на Шон тръгва с него за известно време,но после го зарязва.Ева(жената която ходи с  Мат) излиза,че е мъж.За сега това се сещам някой ако има въпроси да пита.

# 28
  • Видин
  • Мнения: 168
 #Crazyкак така без член???

# 29
  • Мнения: 619
О, аз още миналата година го изгледах този сериал.Този който обезобразява момичетата  е новия лекар.Полицайката,която в последствие тръгва с Крисчън е негова сестра(незнам дали се е появила вече).Този новия няма член и ги изнасилва с изкуствен.Жената на Шон тръгва с него за известно време,но после го зарязва.Ева(жената която ходи с  Мат) излиза,че е мъж.За сега това се сещам някой ако има въпроси да пита.

Така си помислих и аз... бе незнам всички филми вече са ми с толкова прозрачен сценарии.А точно тоя ми е прекаленооо  #Crazy
Незнам направо как да кажа

Общи условия

Активация на акаунт