Перник-6

  • 19 157
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 109
Коте, китайския "Чар Ли" е бившия ресторант "Чарли", намира се в центъра м/у ул.Струма и ул.Кракра. За съжаление не знам телефон. Но имаха брошурка с нещата, които предлагат за доставка. Мисля, че трябва да направите поръчка над определена сума( 8 лева ли беше newsm78) нещо такова

# 16
  • Мнения: 3 372
0887217310 - това е телефона, вижте дали е актуален

# 17
  • Мнения: 1 608
 newsm44 Благодаря!!!!!!

# 18
  • Мнения: 109
Готвачът на Чар Ли е мнооооого дОбър. Фен съм му
По едно време и в квартала имаше китайски при стария супер,ама го преработиха. И тамошния готвач беше доста добър.

Само не си поръчвайте чипс от скариди - хич не е хубаво Sick

# 19
  • София/Перник
  • Мнения: 985

Тоз го намерих с гугъл онзи ден, ама меню-то е... неам думи  Mr. Green две неща на кръст  Mr. Green
Май ще трябва да си направим една тур-ресторантска опознавателна, и да имам инфо кой, какво и как  Grinning ама кога ще да стане... нииикой не знае.

Зная, че и пицария Яху доставят по домовете, но не им помня менюто наизуст пък.  Crossing Arms

# 20
  • София/Перник
  • Мнения: 985
Коте, китайския "Чар Ли" е бившия ресторант "Чарли", намира се в центъра м/у ул.Струма и ул.Кракра. За съжаление не знам телефон. Но имаха брошурка с нещата, които предлагат за доставка. Мисля, че трябва да направите поръчка над определена сума( 8 лева ли беше newsm78) нещо такова

Това зад киното ли е?

# 21
  • Мнения: 109
Да, като тръгнеш от руския битак по Кракра, свиваш по първата пресечка в дясно( покрай едно магазинче за осветителни тела) и веднага след това първата в ляво

# 22
  • Мнения: 3 372
АА, този е Червеният Дракон, под Сан Марко

# 23
  • Мнения: 109
АА, този е Червеният Дракон, под Сан Марко
Ама Сан Марко е от страни на киното, а Чар Ли се пада в посока зад киното.
Айдееее, почна спора Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 608
хайде да ни е спорна, както каза Боби по-рано! Grinning

# 25
  • Мнения: 109
Върви, върви. Пу-пу Laughing
Миленка знае,че се шегувкам

# 26
  • Мнения: 1 608
и да не каже някой че не сме активни Naughty - 1ч30мин откакто е пусната темата, а я вижте колко сме изписали

# 27
  • София/Перник
  • Мнения: 985
и да не каже някой че не сме активни Naughty - 1ч30мин откакто е пусната темата, а я вижте колко сме изписали

Това е защото още съм гладен  Joy
еййй, мързела цена нямал! Като се прибере 1/2-та ще измислим нещо... а до тогава - студена водичка.  Grinning

# 28
  • Мнения: 109
Момичета, аз изчезвам в разгара на действието Rolling Eyes
Стга ми е за днес - наработих се Mr. Green
Чао и лека вечер на всички  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 608
Галски, тя Билата нали е при вас? Нали там има готови работи? Или номера е до вкъщи да се донесе? Joy

Общи условия

Активация на акаунт