Перник-6

  • 19 198
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 244
Здравейте.Ние се бяхме позагубили малко ама вече сме на линия.
При нас няма нищо ново,освен че си оградихме терасата и два дни я търках и боядисвах,след малко ще ходиме да си поръчаме стъклата за нея до Даскалово и после ще ходиме до центъра да разгледаме мебелите,че ще правим ремонт,препоръчайте ми къде има най-голям избор и къде са най-добри цените Simple Smile

# 226
  • Мнения: 1 608
Честит празник!   bouquet

Честит имен ден на Мария на Мама Ели! Heart Eyes

# 227
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Честит празник на всички празнуващи!   bouquet
Момичета, някой да може да ми препоръча офталмолог за консултация на Калоян? Може и в София.

# 228
  • Мнения: 3 372

Честит имен ден на всички празнуващи!

# 229
  • Мнения: 1 608
Светле, ние ходихме при д-р Облашка във Вита. Ако решите звънни ще ти разкажа подробностите.

# 230
  • Мнения: 255
Честит празник   bouquet  bouquet  bouquet!

Светле, в Перник най-добрата е д-р Кимова. Тя всъщност е и детски очен лекар. Много е мила и внимателна и си разбира от работата. В ДКЦ-то в центъра работи - на 3-ия етаж в дъното, там където има най-много хора.

# 231
  • Мнения: 244
Честит имен ден на всички празнуващи  bouquet  bouquet  bouquet

# 232
  • Мнения: 109
Честит Рожден Ден на Ванко на Котето!!!
[/size][/size]
С пожелание за много здраве, усмивки и весели игри.
 newsm59  nbirthday   ura  Tada

# 233
  • Мнения: 255
Честит рожден ден на Ванко на Котка! Да е жив и здрав и все така уникален! Много късмет, щастливо детство и повечко бели  Wink!

# 234
  • Мнения: 109
Здрасти Ани Hug, как е хавата?Какво прави Деянко?
Светле, има една лекарка в Перник във втора поликлиника - д-р Диана Миткова. Добра е. Ходила съм няколко пъти при нея и Вики също съм го водила. Има и една доцентка в Александровска болница в София, от която също съм изключително доволна. Работи със здравната каса, само си вземете направление. Ако искаш телефони пиши ми на лични Peace

# 235
  • Мнения: 244
Честит рожден ден на Ванко на Котка  bouquet

# 236
  • Мнения: 109
Julia, здрасти. И аз като тебе съм в ремонтно състояние. В нас е като Кербала. Планини от дрехи, мръсно, прахоляк Sick Имам лека алергия към прах и само се изприщвам и ме сърби носа постоянно. Вчера и оня ден съм пуснала около 15 пъти пералната. Откачих от простиране и пререждане на дрехи Mr. Green
За мебели не мога да ти дам никакъв съвет - още не сме достигнали до там, но ми се струва, че по-назад в темата имаше подобно обсъждане и момичетата бяха споделили опит. Успех  bouquet

# 237
  • Мнения: 3 372
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВАНКО НА КОТЕТО  bouquet

# 238
  • София/Перник
  • Мнения: 994
Ай-ай-ай.... къде отишла пак темата...
Как сте бре хора?

Честито на празнуващите, дори и на патерица!

# 239
  • Мнения: 533
Хей , аз не съм от вашият град  , но работата ми е свързана с него. Ще ме приемете ли ? smile3503

Общи условия

Активация на акаунт