Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 5 764
Болката между краката и аз я имам почти всеки ден и е гадничка Rolling Eyes
За утре остава срещата!
Сега ставам че готвя в тази жега ooooh! и да няма загори тенджера!  Mr. Green

# 226
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте, тумбачета  Hug То почти никой няма тук, но все пак ще си напиша каквото съм си наумила.

Следобяда бях на доктор /при този, който го глася да ме изражда/. Още преди да ме погледне на видеозона ми каза, че съм с контракции /то верно, че в момента ме болеше/, предписа ми Магнерич и нош-па и каза да стискам краката още 3 седмици. Каза ми, че трудно измерва главичката на бебка, че е много долу  Rolling Eyes забрани секса  Mr. Green, слава богу поне плажчето не ми забрани, но с мярка. И повече да почивам, то аз верно днес не се спрях  ooooh! за първи път се стреснах да не взема да родя по-рано, аз си искам лъвската зодия  Mr. Green

Херелина, на мен след като ми дадоха болничния ме викат през 2 седмици, след това мисля беше всяка седмица.
За болката в междукрачието - и аз имам отвреме на време.

# 227
  • София
  • Мнения: 5 764
То си е нормална тази болка! Сега всичко се разширява няма как,ще търпим! Simple Smile
 

# 228
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Някой ще ме добави ли в чата  Praynig

# 229
  • Мнения: 5 468
ПРИЗИВ
   
    На 29.06.2007г.,от 10часа,ще се проведе протестно шествие,което ще започне от НДК,и ще завърши пред Софииска община.То ще бъде по повод летните отпуски на ДГ,неспазване на работното време,и най-вече недостига на места в тях.
    Протестното шествие е организирано,от недоволни родители,и подкрепено от неправителственни организации.
    Призоваваме всички потърпевши,или солидарни да се включат!
    Нека се преборим за по-доброто бъдеще,и възможности за нашите деца!!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=201547.new#new

# 230
  • Мнения: 3 388
Мами, усещате ли от пъпа надулу, по дължина нещо твърдо, по всяка вероятност пъпната връв? ...

# 231
  • Мнения: 1 216
Мами решили ли сте при кой д-р ще запишете бебетата си. Доволни ли сте от досегашните Дж П'та или? Аз искам да сменя детската др-ка и си търся добър педиатър. Някакви препоръки?

# 232
  • Мнения: 107
Знаете ли дали трявба предварително записване за лекциите на 9 месеца или направо се ходи? Някой ще ходи ли утре?

# 233
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Мами решили ли сте при кой д-р ще запишете бебетата си. Доволни ли сте от досегашните Дж П'та или? Аз искам да сменя детската др-ка и си търся добър педиатър. Някакви препоръки?

Шоши84, моят отговор няма да ти е от полза т.к. не съм от София, но да споделя, че аз ще записвам бебка при педиатъра на сина ми т.е. доволна съм от него  Grinning

# 234
  • Мнения: 243
Поли, като отидеш на лекцията и кажи, че идваш за първи път и ще ти дадат едни глупости да попълниш и едно талонче с което се записваш за другите лекции (които си избереш). Искаше ми се утре да отида но в тази жега не мога да си покажа носа навън - много зле ми става! На теб ти пожелавам весела лекция и после да разкажеш ако има нещо интересно! Simple Smile

# 235
  • София
  • Мнения: 430
полинезиа:  Значи утре отиваме колкото се съберем, 9 часа среща на входа на хотел плиска. До тук сме 2 сигурно мами-цоцолани. няма записване

# 236
  • Мнения: 107
ОК и Сладкишче броим:-)))
Който има желание да заповяда!!!!

# 237
  • Мнения: 1 037
Добър вечер и от мен!
До сега простирах бебешки дрешки,оказа се че имам куп дрешки и все запазени от баткото,но и аз купих някой нови неща.Стягам се,че не остана време.И съм пред дилема-дали да купя ново матраче за леглото или да ползвам на баткото,то е дунапренено,но не е използвано кой знае колко.Може би няма да се затрупвам с ненужни неща! Outta Joint

# 238
  • Мнения: 3 595
Аз бях доволна от нашата педиатърка, но тя сега бременее, а тази която я замества е пълна скръб. До края на седмицата трябва да я сменям  Crossing Arms

Сонитка
усещам само контракции  Tired и мърдане

# 239
  • Мнения: 1 216
По темата за педиатрите. Аз живея в манастирски Ливади  - запад. Двете поликлиники, които са ми най-близо са на ул "Дойран" и на "Костенски водопад" не  им знам номерата. И двете имат доста големи детски отделения, ама за докторите нищо не знам. Надявам се скоро да изникне някаква информацийка.

На мен ми предстои да прегледам Дамянските дрешки и да си харесам разни неща за бебко, но съм накупила туй-онуй.

Сега обаче ще трябва да вземем и легло за баткото и легло за бебкото та обикаляме като луди по шоурумите на разни фирми.

Лека нощ момичета- кокичета

Общи условия

Активация на акаунт