тест за бременност - положителен или..?

  • 2 090
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ами честито ти бебче   bouquet

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Стискам палци да си бременна!   bouquet

# 17
  • Мнения: 26
При мен вторите чертички винаги са били бледи,а съм направила доста тестове.
накрая се ядосах от гадаене да или не и си взех дигитален с екран4е на които изписва дали си бременна или не. оказа се 4е съм.на другия ден отидох на доктор и той потвърди. успех Hug

# 18
  • Мнения: 941
бременна си,миличка,сигурна съм,и моята втора черта беше по-бледа,а бях бременна.Този месец обаче ми закъснява,взех си тест,и нямаше втора черта.Ако няма бременност няма и черта Peace

# 19
  • Мнения: 689
Щом се вижда втора чертичка, та дори и бледа - то значи си бременна.
Честито!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 423
И при мен втората чертичка беше много бледа.
Стискам палци да си бременна.  Hug

# 21
  • Мнения: 111
Моята чертичка също беше много бледа, но пък съмнение нямах, защото и ми закъсняваше вече Simple Smile
Стискам палци!!!

# 22
  • Мнения: 526
И при мен втората чертичка беше много бледа.
Стискам палци да си бременна.  Hug
Чакаме да се похвалиш  bouquet

# 23
  • Мнения: 617
И при мен така имаше много бледа втора чертичка която си мислех, че е вследствие на някое лекарство което бях пила против грип. А то сега бебока рита в корема ми.
Желая ти от сърце да си бременна и да родиш прекрасно бебче щом толкова много го искаш.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 946
Благодаря ви на всички! Толкова е хубаво, когато се съмняваш няколко мили жени, минали по този път, да заявят колко са сигурни в твоята бременност, въпреки бледата неубедителна чертичка..
Днес си направих още един тест, който бе по-категоричен от първия. Ето http://flickr.com/photo_zoom.gne?id=622203409&size=l
Нямам лекарско потвърждение (още не съм се решила да отида), но все пак си мисля, че съм бременна.. Говоря на малкото ми бебче и му пея и го галя през корема, нищо че истински голям корем още няма и че бебето е толкова толкова мъничко като някоя точица.. Моята точица Simple Smile

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 19:57 от saxophone

# 25
  • Мнения: 1 273
Ох, много хубаво ми стана.
Честито   bouquet
Лека и безпроблемна бременност  Hug

# 26
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Честито!  bouquet
Лека и безпроблемна бременност! Hug

# 27
  • Мнения: 2 069
много хубаво   newsm44
Като видях теста настръхнах
Честито  smile3525

# 28
  • Мнения: 512
Миличка, така се радвам за теб! Честито!  bouquet
Аз също пусках такава тема скоро - правих си 3 различни теста и всичките бяха с много бледи чертички! Тук всички ме успокоиха и окуражиха - и ето, бременна съм, наистина!
А може и, живот и здраве, да раждаме заедно, кой знае....

# 29

Общи условия

Активация на акаунт