Ужас и паника, спря ми кърмата!

  • 8 039
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
Мерси на всички писали, за съжаление нямам по-добри новини.
Ментови капки пих за успокоение, защото са ми комбинирани с валериана и няма как да пия едните, а да не пия другите( в едно шишенце са).
Идеята за житото е много добра, непременно ще опитам и това!
Бирената мая на таблетки не е ли по-добре от бирата? Дали мога да комбинирам с ацидофилуса, който пия или да спра едното и да пия другото?
 

Пепеляшка, те хубаво звучат тези хапчета, ама тука никой не изписва такива. Моята педиатърка ми каза да съм пиела повече течности и това е.  Confused А не се продават в аптеката просто да отидеш да си купиш.

Аз бях изключила в суматохата за топлите компреси, почвам и това да правя. Стискайте палци!!!! Praynig

# 16
  • Германия
  • Мнения: 8 099
....
Бирената мая на таблетки не е ли по-добре от бирата? ......
 

Пепеляшка, те хубаво звучат тези хапчета, ама тука никой не изписва такива. Моята педиатърка ми каза да съм пиела повече течности и това е.  Confused А не се продават в аптеката просто да отидеш да си купиш.

Аз бях изключила в суматохата за топлите компреси, почвам и това да правя. Стискайте палци!!!! Praynig
Бирената мая е полезна не само за лактацията, но и за хубава кожа и коса  Wink (личен опит)
За лекарства така си и помислих, трудно ще се навие лекар да изпише рецепта по желание на пациента. При нас поне акушерките разполагат с хомеопатийки и прилагат и акупунктура при нужда. Опитай да се успокоиш и успех! Hug

# 17
  • Мнения: 2 959
...Стискайте палци!!!!...
Тандурче, стискаме! И дано всичко се нормализира при Вас с Елената. Няма смисъл да повтарям Момичетата преди мен, само да Ти кажа спокойствие, почивка и се дистанцирай временно от всичките тежащи на съзнанието проблеми, те могат да почакат малко. Успех!

# 18
  • Мнения: 3 591
Има един метод дето 100% работи....ама незнам дали ще искаш да го приложиш newsm78 Аз на своето бебе го прилагах без да се притеснявам. И за възобновяване на кърмата и за спиране на стачките работи.

Оставяш бебока гладен и жаден...най много след 24 часа майката Природа ще я накара да суче почти нон стоп. Инстинкта им за самосъхранение е прекалено силен и няма как да не засуче. От там и млякото ще се върне.

Аз честно предпочитам 1 ден нервно бебе пред месеци наред тормоз и за мен и за детето.

# 19
  • Мнения: 664
Към казаното вече да добавя да звъннеш на някоя от местните ви ла лече лига-консултантки, може да ти даде още идеи, а и най-вече да си поговорите и да те поуспокои. И на мен ми се е случвало подобно нещо след преживян стрес, ти знаеш, че кърмата не спира така от раз, но трябва по някакъв начин да отблокираш рефлекса на потичане. Голяма част от успеха на кърменето е в главата, но ти си го знаеш това. Гледай филми, които те разтоварват, докато цедиш, на мен ми е помагало.

# 20
  • Мнения: 2 614
Тандури, нали знаеш (всъщност може и да не знаеш, де), че Хедра, Мери, Вивчо, мамаЕли, Асинка, Джейд, Злати и Мъни завършиха курс към Юнеско за консултанти по кърмене, можеш да им пишеш на лични тук, както и на Бу, или да звъннеш на телефона на кабинета (0886 936 041), сигурна съм, че никоя от тях няма да ти откаже съвет и помощ, ако трябва и на място ще дойдат!

Успех, успокой се само и нещата ще се поправят!   bouquet

# 21
  • Мнения: 19 300
Пепеляшка,мерси не се бях сетила за Milchbildungsöl,ще пробвам и с жито.
Тандори,дано се оправи всичко и при теб!

# 22
  • Мнения: 5 500
Рицинус Комунис - хомеопатично, но дозите хомеопат може да ги предпише, защото от неточната доза дава обратен ефект.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Tandoori, как си, какво става? Постигаш ли някакъв успех, как вървят нещата?

# 24
  • Мнения: 1 321
И аз имах подобен проблем с кърмата на скоро и моята лична педиатърка ми изписа едни хомеопатични които до сега не бях чувала Urtika 9ch това на практика е коприва продават го в хомеопатичната аптека.На мен ми помогна веднага.Друго което също една частна докторка ми каза е Церукал /това са хапчета против повръщане/ които като страничен ефект поддикват образуването на хормона за кърмата.Пиеш сутрин и вече по 1/2 хапче.Това дава също гомял ефект.Но все пак за второто се посъвтвай с лекар.
Пожелавам скоро да имаш хубави новини.
Иначе пий и много натурални сокове и наистина повече почивка. Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 7 091
Ох момичета, много труден уикенд беше, но да се похваля ВЪЗОБНОВИХМЕ ЕДНО ЦЯЛО КЪРМЕНЕ  и още едно по-малко! Направо съм на върха на щастието! Толкова се бях притеснила да не се повтори ситуацията с баткото! Ама и малкото диване като не искаше да суче  Laughing Обаче инстинктивно( защото още не го бях прочела) последвах съвета на Деси. Спрях да и давам вода и ходихме като скачени съдове в слинга, та това най-много помогна.
Извинете ме, че не писах вчера, но цял ден бяхме по работа по стечение на обстоятелствата и нямаше как да вляза в нета.
Хомеопатичните, които сте ми писали не можах да ги намеря тук. Можеше да поръчам от едно място, но пристигат за 2 седмици, така че отпаднаха като вариант. Натурални сокове тук въобще не пия, защото не са никакви натурални, а са си баш концентрат разреден с вода и са пъъъъълни със захар! Дори и на децата не давам, че така им се развалят зъбите на тукашните, не е истина.  Confused
Благодаря ви на всички много за подкрепата!!!!!  bouquet Heart Eyes Нямате си идея колко успокоително ми действаше да ви чета !!!! След почти 3 дни без капка кърма да се кърмим пак е страхотно удоволствие!
БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО още веднъж, че бяхте до мен като имах нужда!!!  bouquet

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 16:51 от Tandoori

# 26
  • Мнения: 1 321
Мнооооого се радвам за вас Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 7 091
Тандури, нали знаеш (всъщност може и да не знаеш, де), че Хедра, Мери, Вивчо, мамаЕли, Асинка, Джейд, Злати и Мъни завършиха курс към Юнеско за консултанти по кърмене, можеш да им пишеш на лични тук, както и на Бу, или да звъннеш на телефона на кабинета (0886 936 041), сигурна съм, че никоя от тях няма да ти откаже съвет и помощ, ако трябва и на място ще дойдат!

Успех, успокой се само и нещата ще се поправят!   bouquet

Ох, Правда да дойдат, ама съм чак в САЩ, а пък тукашните LaLeche консултанти са толкова смотани, че няма и къде! Първо никого не може да намериш като ти трябва, оставяш по милион съобщения никой не ти се обажда обратно, а като се свържеш ти казват "Ами като не става давай формула" Sick Направо не искам да ги коментирам, но съм много разочарована от тях! И не само от тукашните, а и в Пенсилвания бяха такива ! Аз ли не случвам не знам, но досега адекватен съвет не съм получила от тях! Tired

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Tandoori, много ме радва, че се нареждат нещата! Направо ме притесни темата ти, като я видях днес.
Стискам палци да потръгнат все по-гладко нещата до пълно блаженство!

п.с. ще ми се да вярвам, че ти не си случила

# 29
  • Мнения: 160
Браво,много се радвам за вас,още едно щастливо бебе с щастлива майчица! Hug Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт