Лили Иванова в "Тази сутрин"

  • 4 904
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 733
Добре де, може пък на нея така да и харесва. Казано ли е някъде, как точно трябва да изглеждат домовете на публичните личности?

# 31
  • Мнения: 4 380
Добре де, може пък на нея така да и харесва. Казано ли е някъде, как точно трябва да изглеждат домовете на публичните личности?

Касиди...отваряш много голяма тема...На някой може да си му харесва да живее в кочина. Това обаче не е някой. Това е Лили Иванова и жилището и е част от образа и. Защо тя смята за необходимо да си прави редовно пластика, да си поддържа тялото, следи за облеклото и т.н., но не и да си оправи дома? Този дом я описва не по-малко от външният и вид. Няма тук харесва-не харесва. Има правила на дизайна, които трябва да се спазват в едно жилище ако не искаш то да говори за теб като за човек без вкус. Като си го нямаш природно, наемаш си професионалисти, които го имат. Точка.

# 32
  • Мнения: 4 733
Точка, точка , запетая...  LaughingЖената си е подредила дома, както си и харесва на нея. И мила, правила няма. С правилата се съобразяват хората( респективно псевдозвездите ), които се вълнуват от хорското мнение. Истинските такива нямат подобни терзания и най-вече такива кой ще им хареса дома и кой не Wink

# 33
Ехх!! Темата не беше "Харесвате ли Лили Иванова или не" все пак !!

# 34
  • Мнения: 4 380
Как така да няма правила бе? Laughing Колкото по-цивилизован е един човек, толкова повече се подчинява на някакви правила и се вълнува от хорско мнение. Wink Защо Лили Иванова не се остави да си ходи дебела и бръчкосана и хич да не я интересува хорското мнение? Laughing
Не се хареса като се яви на кастинга на МИ момиче с мустаци, нали? Има някакви правила на етика и естетика, които са длъжни да се спазват. Лили Иванова е идол, лице на България в някакъв смисъл, примата на българската музика...Абсолютен нонсенс е да демонстрира такъв интериор. #Crazy

# 35
  • Мнения: 4 733
Домът е много лично пространство. Там важат само персонални правила. Ти своя как си го наредила, както ти харесва на теб самата или както си мислиш, че ще хареса на околните?!

# 36
  • Мнения: 4 380
Домът е много лично пространство. Там важат само персонални правила. Ти своя как си го наредила, както ти харесва на теб самата или както си мислиш, че ще хареса на околните?!

Лично е пространството до момента, в който ти самият не станеш публична личност. От там на сетне доста неща престават да бъдат просто лични.
Аз съм човек, който принципно си има вроден вкус към красиво, второ, който е учил дизайн и ако имах нейните средства, никога не бих живяла в подобна отвратителна дупка. В обзавеждането се съобразявам с вкуса си естествено, но ВИНАГИ с правилата на дизайна и модни тенденции.
Демонстрация на обратното  е равносилно на липса на грижа за себе си.

# 37
  • Мнения: 4 733
... но ВИНАГИ с правилата на дизайна и модни тенденции.
Не и пука от хорското мнение, не разбираш ли... Навън сигурно я зяпат като полезно изкопаемо, шушука и се зад гърба, коментират...И като се прибере у дома си, пак ли да се огъва и нагажда спрямо хората?

# 38
  • Мнения: 4 380
... но ВИНАГИ с правилата на дизайна и модни тенденции.
Не и пука от хорското мнение, не разбираш ли... Навън сигурно я зяпат като полезно изкопаемо, шушука и се зад гърба, коментират...И като се прибере у дома си, пак ли да се огъва и нагажда спрямо хората?

За какво огъване и нагаждане ми говориш? Една дизайнерска вещ, независимо каква, е наслада за окото, галене на самолюбие и в повечето случаи лукс. Дизайнът е ексклузивна стока и той не може да бъде "огъване и нагаждане спрямо хората". Дизайнът в жилището е призван да носи хармония и красота в живота на обитателите. В противен случай, не е дизайн. Малко са хората, които могат да се справят с тази задача сами, но тук и не става въпрос за единолично справяне. Тя има всички възможности да си наеме дизайнер така както си наема стилист, имиджмейкър и т.н. Безхаберието към жилището говори за ниска култура. Нищо повече.

# 39
  • Мнения: 4 733
Не говорим на един език с тебе Simple Smile Опасявам се, че гледаш доста от професионалната си гледна точка на ситуацията. На мнение съм, че домът на всеки човек трябва да изглежда така, както той сам прецени. Всичко останало са празни приказки. Нека и другите момичета се изкажат.

# 40
  • Мнения: 4 380
Не говорим на един език с тебе Simple Smile Опасявам се, че гледаш доста от професионалната си гледна точка на ситуацията. На мнение съм, че домът на всеки човек трябва да изглежда така, както той сам прецени. Всичко останало са празни приказки. Нека и другите момичета се изкажат.

Добрият дизайн е съобразен с вкуса и пристрастията на обитателят, но..."така както той сам прецени"- няма такива истории особено що се касае интериора на публична личност. Фактът че тя е добра певица не значи, че трябва да бъде и добър дизайнер. Тя не си шие сама дрешките, нали? Облича се с неща, изработени от професионалисти, които си разбират от занаята така, както тя от своя. За това кое е подходящо за нея също се допитва до професионалисти. Домът не се отличава по нищо в това отношение. Той е в не по-малка степен огледало на обитателя си и не може да бъде такъв, какъвто тя го е преценила ако тя не е освен всичко останало и с вроден талант в дизайна.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 704
мога да потърся списанието,но не гарантирам, че ще го намеря.
Ако успея, ще ти пусна снимите на ЛС, освен ако няма интерес и тук -в темата.
Мисля, че и домовете на Богдана Карадочева и Васил Найденов са в подобен стил.
Стоянка Мутафова също има "тежка" мебелировка.

Може ли някой доказателствено да разсее съмненията ми, че полюлей също е правилно?

# 42
  • Мнения: 121
Всеки решава сам как да обзаведе дома си. Аз се прибирам в него вечер от работа, аз спя и ям там. На който не му харесва - моля да не идва или ако идва - да не гледа. Явно не съм особено циЛИвилизована, но не ме вълнува особено дали Пенка или Драганка ще харесат дома ми или дрехите ми и т.н или дали ще кажат, че нямам вкус. Няма в тая работа публични и не публични личности. Аз слушам Лили Иванова, а не гледам нито дрехите й, нито дома й. Тя с нищо не ми е длъжна при мебелирането на жилището си. Като не ми харесва-мой си проблем. Да допълня, че не смятам, че Лили Иванова си прави пластични операции заради някой от нас. Не. Тя го прави за самата себе си. Тя има вътрешната потребност да изглежда млада и да се харесва. Явно няма потребността някой да харесва дома й. Няма нищо страшно.
Аз всъщност малко успях да видя от стаята, която показаха. Запомних, че беше много светла и просторна, с много картини по стените и мебели тип Луи не знам кой си, но пак светли Simple Smile Не е моят стил (то и аз стая с такива размери нямам), но ми се стори интересно.

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 20:07 от annilein

# 43
  • Мнения: 4 380
мога да потърся списанието,но не гарантирам, че ще го намеря.
Ако успея, ще ти пусна снимите на ЛС, освен ако няма интерес и тук -в темата.
Мисля, че и домовете на Богдана Карадочева и Васил Найденов са в подобен стил.
Стоянка Мутафова също има "тежка" мебелировка.

Може ли някой доказателствено да разсее съмненията ми, че полюлей също е правилно?

О, ще ти бъда много признателна. Hug

Аз проверих за полюлея Laughing-полилей е правилно. Произходът на думата бил гръцки, означавало свещички или нещо от този род...На живеещи в чужбина ни е простено да сме неграмотни от време на време. Laughing

# 44
  • Мнения: 258

Може ли някой доказателствено да разсее съмненията ми, че полюлей също е правилно?
Аз проверих за полюлея Laughing-полилей е правилно. Произходът на думата бил гръцки, означавало свещички или нещо от този род...

Полилей означава много светлина.

Общи условия

Активация на акаунт