Когато качеството не съпътства количеството...(носталгична)

  • 3 160
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978
Как може в тая жега да мислите Ентелектуално #Silly

# 16
  • Мнения: 3 423
Шанел е в отпуск, Жоро 01 е уволнен.
Съжалявам, ивонска, трябва да ме преглътнеш.

# 17
  • Мнения: 677
И мен и Луната ще трябва. Голямо гълтане ти се отвори, ей!

# 18
  • Мнения: 2 978
И мен и Луната ще трябва. Голямо гълтане ти се отвори, ей!


Със сладолед влиза лесно Twisted Evil Laughing (гад!!)

# 19
  • Мнения: 25 620
Форумите не са за сериозни теми.  Naughty  Naughty Naughty
 Ако изникне подобна такава, то бива потушена бързо-бързо от следните фактори:1. ако има малка буря от различни мнения: се заключва; 2. масово на средно-статистическата ССФ й се пише за лековати неща; 3. темите отразяват действителността, а сериозните мисли не са приоритет там.

4. На ССФ й е писнало от реални проблеми и сериозни теми в ежедневието и влиза тук, за да разпусне, а не да се товари допълнително.
Но обикновено става обратното.

# 20
  • Мнения: 750
Аз пък съм толкоз дърта, че вече на никого не липсвам - старите не ме помнят, а новите не ме познават!  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 006
Количеството доведе до качествени изменения.

# 22
  • Мнения: 7 837
Много пубери взеха да се мяркат тук. Коя с потник за 200 лв., коя с гащи за $5, коя с мисъл за 5 ст.

# 23
  • Мнения: 3 423
Много пубери взеха да се мяркат тук. Коя с потник за 200 лв., коя с гащи за $5, коя с мисъл за 5 ст.

 thumbsup

# 24
  • Мнения: 7 837
ОТКК е в смут...
Лиска откри емотиконите.

# 25
  • Мнения: 412
...Лиска откри емотиконите.
Laughing
О!
"..даже рыбке в речке тесно,
даже ей нужна беда.."

мда,да, уважаема Ивонска   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз мисля, че бъркаш. Винаги е имало каца с мед с малко лайно вътре. Е, количеството лайно варира, но медът преобладава.

И не мисля, че има някакво абстрактно носталгично, безвъзвратно загубено минало свършено форумско време. Всичко опира до това колко време имаме, каква ни е нагласата и дали хората, с които ни е приятно да си пишем, са он-лайн или на почивка някъде.

А и е факт, че в клю-то доста хора влизат за разтуха. Аз например. Ако ми се говори за хоби или изневяра, за болести или съвети, няма да ровя точно тук.  Peace

# 27
  • Мнения: 25 620
Не, че таквоз... Ама не сте ли много млади за носталгични изблици, бре?  newsm78
Тя и кака ви Сийка беше нявгаш на 20, ама отдавна не е. И кво? Да си убием децата ли?
Панта реи, казал класикът, ама някои като се вкопчат в някоя илюзия, та чак зациклят.
Недейте така, млади сте, развивайте се. Пък като ви е толкова писнало от нас, вземете баннете всички с под 10 000 поста, та дано цъфне и върже най-сетне Клюкарникът, а?   newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 3 099
Сийче, мацко, тъкмо разкачих челюсти да гълтам Лиса и Тони - ся гледам и теб трябва! Луната спи.

Дано при младите и мен слагаш! Виж: моЙтУ - кърмаче още! Аз - социализирана. Ти - бан ще ми пожелаваш. Пак се обърках....
Но се носи полъх от старите! Ураган сте, вий, знам аз!

# 29
  • Мнения: 25 620
Гълтай, ма дъл шъ мойш?  newsm78
Като ти гледам джуките, после гледам мойте цици и нещо не я видя как ша стани таз работа...  Thinking

ПП Штъ баннат ми, кво си мислиш. Да си писала, дан си спала!  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт