Списъкът, или какво да не забравя да си донеса?!

  • 10 446
  • 136
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 617

Благодаря ти!  Peace Ще потърся!

# 106
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Тук има бирена мая в супермаркета.
В био магазините пък има и разнообразие - на прах, на гранули, на хапчета....

то оставаШе и да няма, ама друго си е да ти я донесат от България, както и крем Бо4ко  ooooh!

да, ама тук струва от 4 до 8 евро според зависи (супер, аптека, билков магазин), а в Бг има няма 2 лв.  Laughing
за бирената мая говоря, за този крем ниЩо не знам  newsm78
аз се излъгах по форумски съвети да си купя крем здраве за ръце, много хубав бил. да, ама не, единственото му хубаво неЩо е, 4е попива бързо  Rolling Eyes

# 107
  • Мнения: 2 617
аз се излъгах по форумски съвети да си купя крем здраве за ръце, много хубав бил. да, ама не, единственото му хубаво неЩо е, 4е попива бързо  Rolling Eyes
Знам само един крем "Здраве", в синя опаковка, не съм чувала да е специално за лице и по принцип трудно попива.

# 108
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
аз се излъгах по форумски съвети да си купя крем здраве за ръце, много хубав бил. да, ама не, единственото му хубаво неЩо е, 4е попива бързо  Rolling Eyes
Знам само един крем "Здраве", в синя опаковка, не съм чувала да е специално за лице и по принцип трудно попива.

не знам к'ва му е опаковката, в туби4ка е, на Арома, специално пиШе "за ръце"

# 109
  • Мнения: 3 098
аз се излъгах по форумски съвети да си купя крем здраве за ръце, много хубав бил. да, ама не, единственото му хубаво неЩо е, 4е попива бързо  Rolling Eyes
Знам само един крем "Здраве", в синя опаковка, не съм чувала да е специално за лице и по принцип трудно попива.

не знам к'ва му е опаковката, в туби4ка е, на Арома, специално пиШе "за ръце"
Къде къде по хубави има.
Има на Лавена(май така беше,трябва да проверя) кремове за ръце с лайка,смрадлика....
Дунавски вълни,от комунисти4еско време,оба4е много добър.
Евтерпа,Арома.

От Германия мъжа ми надонесе този път едни крем4ета за ръце и крака,страхотни.
Изобщо вси4ко си имате вие,германките,много сходни сме по климат и може би затова козметиката им действа по_добре.

# 110
  • Мнения: 1 630
Тук има бирена мая в супермаркета.
В био магазините пък има и разнообразие - на прах, на гранули, на хапчета....

то оставаШе и да няма, ама друго си е да ти я донесат от България, както и крем Бо4ко  ooooh!
Аз просто да си кажа  Grinning
Да не стои някой да страда, ако няма кой да му донесе от България

Бях купила преди време една много интересна на гранули, да си я посипваш върху салатите.

# 111
  • загубено
  • Мнения: 6 583
Момичета хубава темичка сте спретнали.  bouquetАз така и не правя списаци,деиствам на място и по спомен.А това за розаеото масло ме заинтригува,не сам ползвала до сега.Как се ползва при ранички за детенце?Така както го копуваме,или се разрежда по някакав начин? newsm78

# 112
  • Мнения: 382
И аз съм си направила един списък с доста неща #Crazy
Кори за баница,защото тук няма,подправки почти всички видове,бакпулвер си взимам,че тук има един единствен и е ужасен,книги,сирене ,боб(че моя злояд син поне веднъж в седмицата иска боб) WinkЛекарства всякакви,защото тук само едни дето ги ползват като пенкелер ти ги дават без рецепта.А антибиотик ти предписват,ако се влачиш по пода JoyРазни билки

# 113
  • Мнения: 6 167
Знам само един крем "Здраве", в синя опаковка, не съм чувала да е специално за лице и по принцип трудно попива.

аз съм имала едно време в Бг  крем 'Здраве" - синя кутийка.
толкова твърд крем, не знам за какво се използва, моят можеше да се реже с нож. Rolling Eyes

бирена мая от която да не се бухва няма  Laughing

# 114
  • Мнения: 7 837
Оранжевото, Пепеляшка ти е казала вече  Simple Smile
Вземи я, особено ако смяташ да кърмиш. Най-малкото, не вдига апетита, както другите заместители и витамини.
Може и да я има при вас. Тук я няма.
Бочко - също  Mr. Green

# 115
  • Мнения: 7 091
Оранжевото, Пепеляшка ти е казала вече  Simple Smile
Вземи я, особено ако смяташ да кърмиш. Най-малкото, не вдига апетита, както другите заместители и витамини.
Може и да я има при вас. Тук я няма.

Kейси, за бирената мая ли говориш? Ако да, има в магазините тука, аз съм виждала.  Peace Дори в Walmart я има, Brewer's yeast се води. Струваше към 3-4 долара.

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 00:47 от Tandoori

# 116
  • Мнения: X
звезди, ако искаш, да ти донеса от вафлите, ама ще трябва да чакаш чак до август да ти ги пратя

mamKami, не розово масло, а розова вода, която е остатъчен продукт от производството на маслото
все пак един литър масло струва към 5000 евро, малко ще ми е скъпо

Бебинщайн, ние намерихме хубав боб тук в WILLYS, ако имате път насам да знаеш
иначе и моите искат боб всяка седмица

а в един супермаркет са пуснали турски пакети шкембе чорба, но не ни хареса, та ще се купува

а това за бирената мая не го знаех
аз навремето от бременността качих само 5 кг и ги свалих веднага с раждането, ама после с моята хипер лактация си докарах 10 отгоре

# 117
CD с 4алга да ми пълни дуШата като съм на маса  (тук няма  newsm45)

# 118
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Освен част от вече написаното аз си нося дезодоранти /аерозолни защото не понасям сухите/, мая за сирене, разтворим аспирин, памук защото при нас има само накъсан на тампончета, дъвки орбит, памучни чорапи за мен и мъжа, тънки чорапи и чорапогащници за мен, костюми /значително по-евтини са/. Понякога обувки и чанти.

# 119
  • Мнения: 7 837
Оранжевото, Пепеляшка ти е казала вече  Simple Smile
Вземи я, особено ако смяташ да кърмиш. Най-малкото, не вдига апетита, както другите заместители и витамини.
Може и да я има при вас. Тук я няма.

Kейси, за бирената мая ли говориш? Ако да, има в магазините тука, аз съм виждала.  Peace Дори в Walmart я има, Brewer's yeast се води. Струваше към 3-4 долара.

О, 10х. Но и да я има, нищо американско витаминно не купувам. Пред очите ми за 3 мес. съседчето от пиене на витамини, заприлича на малка топчица...

Общи условия

Активация на акаунт