Списъкът, или какво да не забравя да си донеса?!

  • 10 460
  • 136
  •   1
Отговори
# 90


единственото неЩо, което поръ4ах да ми донесат е боя за яйца за другата година  Heart Eyes

абе Ше си кажеШ и ти, 4е спазваШ разни традиции  Laughing

аз съм 4овек, пълен с изненади
току виж и на кукер се направя, особено ако спазя традицията за аперитив със сливова в големи коли4ества

# 91
  • Мнения: 3 098
Да,feiam,така е.Но не е за предпо4итане така да се прави.Просто аз нямам друг избор.

# 92
  • Мнения: 7 837
Няма да си ходя, но съм поръчала да ми донесат Бочко (по навик), бирена мая (защото само от нея не напълнях при преднишното кърмене), икона, детски книжки. И вестници, защото и аз предпочитам да ги разгръщам сутрин с кафето  Simple Smile

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 19:13 от Кейси

# 93
  • Мнения: 558
....Според мен лекарите тук са рекламни лица на определена фармакологи4на компания,плащат им за да изпробват вси4ко ново.


да, лекарите работят с определени фарма-фирми и естествено предписват на пазиентите си техните лекарства...даже получават prozent за всяка издадена рецепта..често употребяваните лекарства  се различават само по името, не и по състава...а и лекарствата в аптеките ВЕчЕ СА ТЕСТВАНИ- за това отделно се набират хора и им се пласта да бъдат опитни зайчета...

# 94
  • Мнения: 11 342


4акайте сега да ви питам вие имате ли Пантенол по вашите държави?При рани и изгаряния?
Tи за пантенол ли питаш или дефламол?
Щото пантенол има при нас под всякакви форми - кеф ти гел, кеф ти крем, кеф ти шпрей на пяна.
Обаче дефламол не съм виждала, а за мен то е по-доброто.

# 95
  • Мнения: 1 854
бирена мая (защото само от нея не напълнях при преднишното кърмене)

Кейси, кажи за тайната на бирената мая - как се ползва и в какви коли4ества?Страни4ни ефекти? Mr. Green

# 96
  • Германия
  • Мнения: 8 106
бирена мая (защото само от нея не напълнях при преднишното кърмене)

Кейси, кажи за тайната на бирената мая - как се ползва и в какви коли4ества?Страни4ни ефекти? Mr. Green
Аз не Кейси, но бирената мая подпомага лактацията, т.е. ако си решила да кърмиш е добър "допинг" Wink освен това се сдобиваш с хубава коса, нокти и кожа. Поне при мен ефекта беше такъв.

# 97
  • Мнения: 3 098


4акайте сега да ви питам вие имате ли Пантенол по вашите държави?При рани и изгаряния?
Tи за пантенол ли питаш или дефламол?
Щото пантенол има при нас под всякакви форми - кеф ти гел, кеф ти крем, кеф ти шпрей на пяна.
Обаче дефламол не съм виждала, а за мен то е по-доброто.
За Пантенол,да.Много помага при изгаряния(от всякакъв изто4ник) и при рани.Тук не се намира.
И тук го няма дефламола,а наистина е много добър.
Намерих слу4айно едно крем4е в една тукашна аптека-"П4ели4ката Мая" се казва с действие,подобно на неговото,но не е съвсем същото.

# 98
  • Мнения: 2 617
бирена мая (защото само от нея не напълнях при преднишното кърмене)

Кейси, кажи за тайната на бирената мая - как се ползва и в какви коли4ества?Страни4ни ефекти? Mr. Green
Аз не Кейси, но бирената мая подпомага лактацията, т.е. ако си решила да кърмиш е добър "допинг" Wink освен това се сдобиваш с хубава коса, нокти и кожа. Поне при мен ефекта беше такъв.

И аз поръчвам бирена мая тогава  Peace как се приема обаче?  Shocked

# 99
  • Германия
  • Мнения: 8 106
бирена мая (защото само от нея не напълнях при преднишното кърмене)

Кейси, кажи за тайната на бирената мая - как се ползва и в какви коли4ества?Страни4ни ефекти? Mr. Green
Аз не Кейси, но бирената мая подпомага лактацията, т.е. ако си решила да кърмиш е добър "допинг" Wink освен това се сдобиваш с хубава коса, нокти и кожа. Поне при мен ефекта беше такъв.

И аз поръчвам бирена мая тогава  Peace как се приема обаче?  Shocked
Ами те са едни таблетки, все едно витаминки гълташ. На кутията пишеше колко и колко често. (Но да си призная, харесва ми повече бира да пия, отколкото таблетки Mr. Green)

# 100
  • Мнения: 1 630
Тук има бирена мая в супермаркета.
В био магазините пък има и разнообразие - на прах, на гранули, на хапчета....

# 101
Тук има бирена мая в супермаркета.
В био магазините пък има и разнообразие - на прах, на гранули, на хапчета....

то оставаШе и да няма, ама друго си е да ти я донесат от България, както и крем Бо4ко  ooooh!

# 102
  • Мнения: 2 617
Да, но крем Бочко тук го няма  Grinning
Gioia, как се нарича бирената мая в Италия?

# 103
Да, но крем Бочко тук го няма  Grinning
Gioia, как се нарича бирената мая в Италия?

lievito di birra

# 104
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Тук има бирена мая в супермаркета.
В био магазините пък има и разнообразие - на прах, на гранули, на хапчета....

то оставаШе и да няма, ама друго си е да ти я донесат от България, както и крем Бо4ко  ooooh!
То и аз си поръчвах хума от БГ, докато открия тук местна Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт