Стягане на долната част на корема

  • 8 307
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 817
Благодаря ти! И на теб успех!   bouquet

# 16
  • Мнения: 795
Аз пък все се надявам да се стегне  от самосебе си! Joy

# 17
  • Мнения: 1 234
И аз имам проблем с долната част на корема и за себе си стигнах до заключението,че само диета ще ме оправи.Упражнението за което пише firebird наистина е ефикасно,ако искаш да стегнеш долните коремни мускули Peace То стяга мускулите,но не топи мазнините NaughtyАко имаш сланинка като мен  Confused нито упражнения,нито продукти ще ти помогнат,а само диета,била тя и възножно най-леката и само за прочистване Wink

# 18
  • Мнения: 3 521
Plasitcity на CD е невероятен крем за форма на силуета. Недостатък, ясно, му е цената.

# 19
  • Мнения: 3 782
Включвам се да следя темата,но не само да я следя,но и да изпълнявам някои от упражненията. Аз винаги съм си била леко закръгленичка, но не и така както изглеждам сега. На мен проблема ми е корема и часта над него незнам как се казва/тя всъщност ми е наследствена, защото и моята майка там има сланинки/. Взех се в ръце и от половин месец карам вероаргометър и правя коремни преси. Велоаргометърът го карам по 10 мин, не е много но нямам повече време. Старая се да изразходвам по 150 -200 калории, след това правя коремни преси по два вида, ако мога да направя и от двата вида по 50 е много добре. От дългото правене на коремни преси ме заболява много гърбът. Единият вид коремни преси са стандартни, колената ми са свити и само вдигам горната част на тялото си към корема. Другите пак са в легнало положение,но след като вдигам тялото си заедно с това се стремя да подпра лява ръка с десен крак и обратно. В същият момент се мажа и с кремове за корем,като се надявам да допълнят ефекта.
Изписвам цифри, моного го обичам това упражнение, не стигам обаче до много. 
Но също така без ограничения не става, стремя се да ям само салати и по-леки ястия. Не ям хляб почти от 2 седмици /е по-малко е , седмица и нещо/ и сладкото съм го спряла,но пък ям сладолед и пия бира.
Успех на всички!  Peace Аз съм твърдо решена да успея.
Пък после можа да покажем и снимки! Wink

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 16:05 от ani_4ka

# 20
  • Мнения: 4 770
  Това, което го имаш, ти не е само от наследството. И баща ми го има, но аз не.  Mr. Green Бирата е виновна в случая, спри я или смени с нещо друго. А сладоледът пък отива баш на дупето (от опит го казвам, продавала съм сладолед и никога до преди това не бях напълнявала така в дупето  Embarassed).  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 809
Мдааа. Диета и коремни преси е рецептата.
Аз лично постигнах успех с НВД и фитнес. Малко L-карнитинчи по време на диетата и малко фетбърнър. 1 месец - видими резултати.
Поци, благодаря ти!

# 22
  • Мнения: 3 782
  Това, което го имаш, ти не е само от наследството. И баща ми го има, но аз не.  Mr. Green Бирата е виновна в случая, спри я или смени с нещо друго. А сладоледът пък отива баш на дупето (от опит го казвам, продавала съм сладолед и никога до преди това не бях напълнявала така в дупето  Embarassed).  Crossing Arms
E, Петя аз до миналат година не знаех какво е бира. Tired А за сладоледа, не ям всеки ден,не обича да прекалявам с нищо, да ям най-много 3-4 пъти в седмицата Embarassed. Не пия и газирано /е то е и защото имам колит и трябва да се ограничавам/.

# 23
  • Мнения: 4 770
  Аз не те упреквам, човещина си е, но по-добре намали или спри най-добре. Това е от мен! Успех!   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 817
Мдааа. Диета и коремни преси е рецептата.
Аз лично постигнах успех с НВД и фитнес. Малко L-карнитинчи по време на диетата и малко фетбърнър. 1 месец - видими резултати.
Поци, благодаря ти!
Кажи ми моля те ти какъв фетбърнър пиеш и доволна ли си? newsm78

# 25
  • Мнения: 3 782
 
  Аз не те упреквам, човещина си е, но по-добре намали или спри най-добре. Това е от мен! Успех!   bouquet
Peace

# 26
  • Мнения: 1 243
И аз се включвам да следя темата че и моя корем не е мръднал седи все едно съм бременна в 5-тия месец ужас Sad

# 27
  • Мнения: 113
Мога да споделя от собствен опит: Използвах за около 3 месеца програма Beachbody - 20 минутната. Дори само нея да правиш / но задължително всеки ден/ след 2 седмици ще усетиш резултата, а след третата ще го видят и другите Wink.

Освен изброеното от момичетата намален прием на калории и "мързелива гимнастика" /свиваш коремните мускули:Поемаш въздух и прибираш корема сякаш се опитваш да вдигнеш ципа на много тесни дънки/  по време на тикане на количката вършат добра работа.

Успех в начинанието Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 782
Какво представлява тази програма? Може ли да кажеш повече? Praynig

# 29
  • Мнения: 1 817
Емили, дай линкче  Praynig или сподели къде да я намерим тази програма и от къде да си я купим!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт