ДобрИчки ДОБРИЧки деца и мами търсете вече край морето!(31)

  • 15 148
  • 287
  •   1
Отговори
# 210
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
kaffeetrmker_2добро утро мами,или добър ден вече поне за някои.Изпихте ли кафето?Вчера моя сладур направи 8м,пораснали сме.Тежим 8.500,да съм яка в ръцете.Ето нова тема:кажете нещо ново за менюто на 8м дете feeding

Честито ти пораснало детенце!   bouquet
Кажи какво ядете по принцип, че да предложим нещо ново Wink евентуално.
Аз май на тази възраст предложих на малкия за първи път кус-кус (с изкиснато сиренце и масълце малко), много ни хареса Simple Smile

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 14:43 от anuschka

# 211
  • Мнения: 136
  chefзапочнах да му давам каквото ядем и ние,но се мръщи на соленото,за зеленчуково или картофено пюре не ще и да помирише.Все още сме и на кърма,но вече трябва да намалим,нощното ядене го направихме вода или сок.Кускус не съм пробвала,но макароните не ни харесват твърде.Ако е като баща си Мале мила... smile3511

# 212
  • Мнения: 167
Фапуа,посети ли Фокса за бебета ?!Влюбена съм в този магазин.А и честичко правят промоции - вземаш 2,плащаш едно и така дрешките са с поносими цени,а са толкова кукленскиииии Heart EyesВсеки път като отидем до София,мъжо ме зарязва в Мол-а,вече знам къде какво и хич не влизам в магазини,където например бански струва 499лв ShockedСкъпичко си е ,но има хора дето пазарят Wink

Ани-джи,да не сме били по едно и също време на Царско село?По-миналата седмица-четвъртък,петък.наистина е много красиво с тези нацъфтяли цветя навсякъде.И аз като една голяма провинциалистка/да не кажа селянка  Mr. Green/ си краднах сакъзчета,ми не се стърпях Crazy

Дима, не знаех,че бебчето ти е колкото моето.Днес за първи ден давах кус-кус.Казаха ми да го позапека до розово,ама май го поизпуснах- леко кафенее.Ми то голяма играчка.Вариш,чакаш да изстине...той гладен крещи.Че и нещо му се назлъндисва ThinkingПък и без запръжка не е хич вкусен.Аз все още не му давам от нашата храна - има доста подправки,а знам,че не трябва дори да е солено.

# 213
  • Мнения: 80
Анушка нашият тати като вдигнал Т. същият ден когато му извадили конците док.нему обърнал внимание казалму на края да не се излага .Т.я вдига обикновенно след обяд и много рядко предиобед  Т.е м/у 37.3 - 38. освен да прави някаква реакция от инжекциите ще питам личния доктор

# 214
  • Добрич
  • Мнения: 207
Здравейте.
Честито на рождениците, честито на новите придобивки.
Днес е доста топло. Ние май ще се разболяваме. Водих я на море в неделя водата беше хладна, но не можах да я изкарам от морето. Завиждам на тези, които са ходили в София. Мене не искат да ме водят до там на пазар. Голяма скука в нашия град. ooooh!

# 215
  • Мнения: 531
На мен с моя син хич не ми е скучно, биля-питайте леля му.Днес в парка половин час дебна чичкото с косачката Хускварна.Спря човекът за пуш-пауза и нашият с пъргав еленов скок се метна да кара бу-то.

Честита нова кола на Фапуа!Все се каня да те питам, случайно да ползвате количка за близнаци?

По темата за цветята: в неделя гостувахме в местността Борово до Варна и, ох, харесах си едно цвете, но не посмях да попитам за него.
Ето го:


Ако някой знае как се казва и как мога да се сдобия с него, моля да сподели.

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 16:50 от soft

# 216
  • Мнения: 3 810
софт, има си цветарска тема, бря! Аз нали съм библиотекарка на хобито- сичку знам Flutter

фапуа, чиститу бузилу! Hug
Следващото да ви е голяяям автобус! Wink И да го пълните с любоФ!

# 217
  • Мнения: 531
софт, има си цветарска тема, бря!


Добре де, какво пречи и тука да си хортуваме за китки? Нали ако някой го има, ще мога да си изпрося? Mr. Green

# 218
  • Мнения: 377
софт, има си цветарска тема, бря!


Добре де, какво пречи и тука да си хортуваме за китки? Нали ако някой го има, ще мога да си изпрося? Mr. Green
какво по-точно искаш да си изпросиш?Какво цвете?

# 219
  • Мнения: 80
                             

# 220
  • Мнения: 167
Соф,цветето се казва Бугенвилия,храст,който в саксия може да достигне 3 метра.Като цяло трудно се отглежда,предимно в зимни градини.Размножава се от резници (трудно).Нямам го,но май съм го виждала по магазините.Ако искаш още инфо -кажи:)По едно време бях пощуряла по цветята - имах над 100 саксии и доста книжки,пък сега едно мушкато не мога запазя.

# 221
  • Добрич
  • Мнения: 193
Добро утро на всички.
Черпя по едно кафенце.
Да попитам-маммите с деца на нашата възраст-как сте с памперсите ,имате ли някакъв напредък с махането??Искам вече да гго махам,направо неиздържам на моменти като направи голяма работа..КОйто е минал по този път,хайде споделете как ..
Времето вчера пак беше доста топло..Ходихме на вечерна разходка до Варна.Купихме столче на Рая.
Мамите шофьорки,кажете ми къде поставяте стола за кола,зад шофьора ,посредата или отдругата стр.Досега не съм се замисляла..
Лек ден..Дават го да се разхлажда май от утре.

# 222
  • Мнения: 643
Добро утро!
Айде по едно кафе и от мен!
Сисе, според мен не трява да е зад шофьора, но просто така по логика, аз го слагам от другата страна, но пък може да греша, това ми е само предположение. За памперсите, аз казах, ние почнахме да ги махаме, Радо като стана на 2 години, отначало само в къщи, но той вече си разбираше, и започна да си казва, е опикахме се няколко пъти, че то пишото идва по бързо от думата, но какво да се прави! Но първо започна да казва за акито, само че докато беше с памперс в началото, въобще не се сещаше да каже, само като е без памперс, сега е лято, просто я остави за малко без памперс и виж какво ще стане!

# 223
  • Мнения: 166
Добро утро и от мен.
Точка ние бяхме на Царско село на 5,6 юли.Цветята са супер,но най-много ми харесаградинката срещу рецепцията.

# 224
  • Мнения: 377
Здравейте.Сисе-столчето на Гого е отзад от дясно-така знам ,че се слага ,но не съм сигурна(така поне го виждам на огледалото).За мен е по-удобно.А за памперсите аз съм казвала и преди.Миналото лято още го бях махнала ,но беше доста трудно т.к. нямаше 2г.И почти бяхме се справили и го пратих на градина и го пратих с памперс(грешка от моя страна).Месец май той сам ми каза ,че не го иска и го махнахме -е имали сме и проишествия ,но не много .За акането специално той много отдавна ака само на гърне или в тоалетната.Аз съм на мнение ,че детето когато е готово тогава трябва да се махне(по наблюдения на 4 деца комшийчета-едното на 3  го махна от раз като се има в предвид ,че не казваше нито за малка ,нито за голяма нужда).От друга страна е лято и е хубаво да им подишат дупенцата , то с тия памперси завират горките.Успех ви желая, но се зареди и с голяма доза търпение.

Общи условия

Активация на акаунт