ДобрИчки ДОБРИЧки деца и мами търсете вече край морето!(31)

  • 15 104
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 607
Честито на празнуващите - днес, утре, кой когато.....


Какъв ли ужас е имало в Добрич? Тук е едно тихо, спокойно, горещо......

Как сте мами? Ходите ли на море? Как са заведенията - Добруджата, Регал-а? Градската - още ли е здрава, много добре са я направили...Заведохтели по-големите си дечица да видят изложбата на препарирани животни в историческият музей в градската градина?

# 76
  • Мнения: 2 821
Градската - още ли е здрава, много добре са я направили...
след снощната буря може и да е пострадала Wink
ама нали сме си дълбок прованс, никъде по новините на чух да съобщят...добре, че беше 10тина минути и вероятно няма много поражения...

# 77
  • Мнения: 11 607
ама нали сме си дълбок прованс, никъде по новините на чух да съобщят...

Ама така ще е като се ошумулявате......Пребийте някой, оберете някоя банка, дайте подкуп на висш служител, излъчете някоя нова поп фолк бомба, да не приказвам за други страшни и жестоки неща...и ще влезете в новините......

Ама да ви кажа и мен ме ядосват медиите....До сега един път не са казвали за Празника на града - ни един от двата, а току слушам някой път - Този град имаше празник, онзи град...Аа,то така не може!

# 78
  • Мнения: 377
Честит имен ден на всички празнуващи!Да си носят именцата със здраве!
Моя Гого е с остър фрингит и отит и сме на антибиотик-днес го водих до болницата да го прегледат.Пак ни се размина морето!
Бурята беше ужасна направо като във филм на ужасите!Много ме е страх от такива неща!

# 79
  • Мнения: 531
Честит рожден ден на Ванко на голяяма патерица!Да е здрав, щастлив и много да радва мама и тати!

Честито и на именяците, ако има такива!

# 80
  • Мнения: 80
Честит празник на всички празнуващи!След вчеращната буря мами къде отлетяхте,нещо темата не върви .Пожелавам ви
                                 
                         и още
                           

# 81
  • Мнения: 80

Добро утро и от мен почерпете се  от мен

     http://www.clip4e.com/play_unikalen_talant.htm

# 82
  • Добрич
  • Мнения: 298
Добро утро  Hug

Велина , страхотно клипче - много ми хареса Peace.

Ей, днес е Събота - почивен ден, сигурно всички сте хукнали към морето Wink. Аз пак ще съм по центрото на разходка.

Хайде на разходкитееееее, който ме види да свирка Laughing

# 83
  • Добрич
  • Мнения: 193
Dобро утро.
И аз се чудя дали да не отидем на плаж,поне не е толкова горещо newsm78
Диди,аз ще свиркам ,но не те виждам хич последно време,изгуби се нанякъде Laughing
Бурята беше наистина страшничка,не бях виждала подобна...Добре,че беше кратка.Учудих се,че не я споменаха Rolling Eyes

# 84
  • Добрич
  • Мнения: 207
Здравейте аз се завръщам. Ние последно време я подкарахме на почивки.
Опитах се да прочета, какво сте изписали, но не успях всичко.
За бурята- точно тогава тръгнах да карам детето при родителите ми. Много се изплаших сама в колата с детето от всякаде падат дървета на пътя, вятъра беше много силен треперих цялата и карах ужас някакъв и то от единия край на града до другия. Точно като стигнах бурята спря. Ужас не пожелавам на никой да е на моето място още ми държи влага.

# 85
  • Мнения: 80
Добър вечер мами много голямо затишие има тукккккккккккккккккккккккк
Да ви се похваля нашият тати вече става и може да върви и ако всичко е наред в понеделник ще махат конците и на другият ден ще си го приберем в къщи .

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 20:32 от Velina_70

# 86
  • Добрич
  • Мнения: 298
Добро утроооооо Hug


Хайде на кафенцето

natali_bu - тая буря всички ни уплаши.

Диди,аз ще свиркам ,но не те виждам хич последно време,изгуби се нанякъде Laughing
В Добрич съм Сисе и скитам по улиците, но и аз не съм те засичала, сигурно излизате късно вечер newsm78. В Понеделник ще се видя с всички Ви и вече от Вторник ще ви липсвам известно време - ще си пека дупето с дечицата.

Велина , радвам се за Вашия тати, че е вече по-добре Hug

Наистина голяма пустош в темичката ни напоследък newsm78

# 87
  • Мнения: 80
Добро утро ! Наливам си кафе и сядам да чета какво пише.
Един поздрав от мен
http://www.youtube.com/watch?v=vnIZDwpOoU4&mode=related&search=/
Пожелавам приятен ден стига времето да позволи смятам да изляза на разходка,ако някой ме види да се обади нямам навик да се оглеждам.

# 88
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ехооооооооооооо ДОБРО УТРО
Да не сте тръгнали всички да си купувате столчета за колите че ви няма????За всяко детенце столче.Много се смях в клюкарника хита било,майката с новороденото да седне отпред ,а баткото или каката м/у двете задни седалки изправено.
Хайде,лека ,доходна и безаварийна.

# 89
  • Мнения: 80
Поздравявам мамите с тази песен http://www.vbox7.com/play:1c1b0ce6
Дано мама Цоци не ми се сърди .

Общи условия

Активация на акаунт