ДобрИчки ДОБРИЧки деца и мами търсете вече край морето!(31)

  • 15 151
  • 287
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11 607
Добро утро!Все още чакам да ми загрее машината, за да си направя кафе.....Велина, радвам се за добрите новини и дано тати скоро да ви подгони...... Joy Joy JoyЧетеш, четеш Клюкарника...Отивам сега да чета това,което Павлетутка го е писала за столчетата за коли,че закона ми се вижда много объркан...Ако някой е запознат с тази част от закона - нека сподели и тук как реално стои положението!

Явно Добрич се е изнесъл вече на плажа и никой няма тук......Ами така и така сте на морето - поне си топнете краката и заради мен във водата!!!!

Хубав ден!

Диде, приятно море и на теб и на всички по-внимателно със слънцето,че нали знете,че не е толкова много безопасно!

# 91
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Май всички сте посрещали Джулай морнинг и затова никакви ви няма ???  newsm78

# 92
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Здравейте.  bouquet
Малко да побутна темата. Wink
Някой спомня ли си до къде стигнахме с играта на асоциации? newsm78

# 93
  • Мнения: 80
Добър вечер мами !
                                 

Никакви ви няма мисля че стигнах ме" неземна-фотография "смятам че последно Мимиту писа .
 Аз подемам играта  "фотография-снимка"
Мами пожелавам ви      

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 11:29 от Velina_70

# 94
  • Мнения: 167
И аз малко на почивка го ударих напоследък ,татито пътува и аз с него да му дудна непрекъснато да кара бавно NaughtyВсеки път виждаме някоя катастрофа и аз още повече изтерясвам.Днес ходихме на плаж-басейн за малкия взехме,стоплихме водичка,ама много духаше и не посмях да го разголя.Иначе аз се къпах - водата беше чорбичка!

Във вторник ще слагаме ваксина и корема ми на топка.Пак във вторник сме на детски рожден ден и се чудя дали да не отложа ваксинацията,че все пак ще е пълно с дечурлига,знам ли кво ще лепне newsm78Главата ми е пълна с простотии Sick Както казват хората - да не се случва това,дето майката го мисли Praynig

Мама Блу,помислих,че питаш дали веднага ще вземат малката на ясла или ще трябва да чакаш,както в другите градове.Май майчинството не ми се отразява много добре...напоследък бавно стоплям Joy

Лека и мека....

# 95
  • Мнения: 208
Това е почерпка от Рая, вчера тя стана на 2 год.

# 96
  • Добрич
  • Мнения: 298
Добро утро, мацки Hug

geomar , да ти е жива и здрава Рая! С пожелание за много здраве, щастие и безгрижно детство!


Хайде аз да почерпя с кафенцеееееее

# 97
  • Мнения: 136
 newsm03 добро утро и от мен!докато детето  спи бързо ти кафенце си сипи,пий с наслада от чашката,докато не се е събудил Криси мъжaгата!Лек и спорен ден на всички мами!!!Дима 1980,ОУХр.Ботев,ШУ,живуща в Добрич,Кристиян 9.11.2006

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 14:58 от dima 1980

# 98
  • Мнения: 377
Честит рожден ден на Рая със закъснение1Много здраве, щастие и безгрижно детство!geomar-извинявай че ви пропуснах , не пишеш често и забравих!
Благодаря за кафенцата!
Лек ден на всички!

# 99
  • Мнения: 80
Добър ден и от мен !Реших да ви почерпя със студена
                                                                                   

Утре нашият тати се прибира и от утре аз ставам мама на 4 деца ако случайно чуете че някое мамче луднало да знаете че това ще съм аз защото да гледаш "болен "мъж е направо" мъчение".Имам един въпрос и незнам към кого да се обърна:Имаме ли право по клинична пътека да ползваме масажист или рехабилитатор?Ако питам докито сигурно няма да ми отговори по добре да съм подготвена .За сега пожелавам спорна и успешна седмица.

# 100
  • Мнения: 3 810
Здравейте мадами! Wink

Надявам се не сте ме забравили. Hug
Оказа се че съм забравила да си платя нет-а и си мисля че се е скапал от бурите и чаааакам да ми го пуснат....

Пропуснала съм доста празнувания!
Честито специално на Ванко- нашия приятел!
Честито и на всички празнуващи тези дни!


И като гледам сте пропуснали да поздравите с добре дошла dima 1980!
 newsm51
Бързо да се поправите, че ми е приятелка!
Личи си школата на мааалата- сичкуту на рима го удря Laughing

Дима, виж какво пише след името на всяка на 1-ва стр. Пиши нещо подобно за тебе, че да те включим в списъка. Просто не ми се пише на ЛС...Ако не- ще ти го кажа пред блока Wink

Бай, мацки- отивам да чета из другите теми Stop

# 101
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Честит рожден ден на Рая на патерица.

Добре дошла на Дима  welcome

Миме, сигурно докато нямаше нет си завършила ремонта. Laughing

# 102
  • Мнения: 3 810
не още, но ми дойде м...са, та излязох от дупката Wink

# 103
  • Мнения: 166
 newsm59 nbirthday newsm67 Tada  party002 Gift  ura dance dazzler1  bigdance2  Party Time   Tada
Честит Рожден на Рая на ГЕомар ,да е жива и здрава и много послушна млада дама

# 104
  • Мнения: 110
Момичета търся счетоводител .Има ли сред вас?Трябва ми спешно за едно питане

Общи условия

Активация на акаунт