Гледате ли "Сигнално жълто"

  • 5 529
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 690
Не знам що за човек трябва да си, за да харесваш "Сигнално жълто". Със сигурност феновете на предаването не превъзхождат по интелект тризначките от ББ.
  Ха, по-полека с обидите.  #Crazy Доста плоско изказване ooooh!

# 46
  • София
  • Мнения: 2 958
Това за Бареков въобще не ме изненада Joy  Ами той и сега си е тъкъв.Държи се с гостите си по същия начин ,както в този клип. Не знам защо телевизия като бТВ държи на  този водещ. Циничен, груб, с един нахален ,нагъл тон..., абе хулиган. hahaha

Иначе ,имаще един период ,в който гледах предаването/преди няколко години/. Вулева е толкова недодялана,"милата ", че не можах да издържа дълго...Ама те всички предавания на СКАТ са такива  Laughing
Но явно медиите имат нужда от такива като тях/Бареков, Вулева,професор Вучков ,и т.н./, за да ги коментираме. Все някой попада на предаванията им. Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 195

Ама вярно ли мацката е Миролюба Бенатова ?

# 48
  • Мнения: 624
Предаването не ми харесва,Албена Вулева също Laughing

# 49
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
В началото имаше добри попадения(може би докато не си беше тя автор), но след това стана една голяма боза и това е слабо казано. Едно долнопробно предаване, което не заслужава внимание. Имам чувството, че е грозна и злобна женица.

# 50
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Долнопробна ми е, не я търпя и не я гледам.

# 51
  • Мнения: 431
Аз го гледам, когато има телевизор около мен - значи 4-5 пъти годишно. Имало е и интересни неща. Напоследък обаче не върви добре това предаване. "Журналистките" му простеят, вървят след някоя "звезда" и ръсят обиди, докато жертвата не избухне. Тъпа работа.

Ако всички реагираха като Руслан Мъйнов, това предаване нямаше да съществува. Любимото ми интервю, Руслан е велик. Joy

# 52
  • Варна
  • Мнения: 672
Отвратително ми е това предаване  Sick

# 53
  • Мнения: 351
Аз го гледам, когато има телевизор около мен - значи 4-5 пъти годишно. Имало е и интересни неща. Напоследък обаче не върви добре това предаване. "Журналистките" му простеят, вървят след някоя "звезда" и ръсят обиди, докато жертвата не избухне. Тъпа работа.

Ако всички реагираха като Руслан Мъйнов, това предаване нямаше да съществува. Любимото ми интервю, Руслан е велик. Joy

Не не е истина ,това интервю на Руслан е просто култуво.Два  пъти го гледах и двата пъти се смях като луда.Лизбет благодаря ти за 10-те мин смях Hug

# 54
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Това интервю е страхотно,детето дойде от друга стая за да ме попита:Мамо,защо се смееш така?Не го следя това предаване,но 2-3 пъти съм го гледала.Албена не ми е гнусна,не ми харесват репортажите и репортерите,но смятам,че Вулева поне не толкова лицемерна,колкото Венета Райкова.

# 55
  • Мнения: 5 140
НЕЕЕЕЕЕЕЕ

# 56
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Абсолютна помия.
Не знам що за човек трябва да си, за да харесваш "Сигнално жълто". Със сигурност феновете на предаването не превъзхождат по интелект тризначките от ББ.
Напълно подкрепям.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 428
Мноооооого е просташко това предаване, ама много!

# 58
  • Мнения: 377
Гледала съм и няколко предавания в самото начало, онзи ден обаче хванах случайно малко и установих, че е станало още по-зле ако въобще е възможно. Две мЬекащи девойчета /очевидно новите и репортерки/ се опитваха да задават "умни" въпроси на Ани Салич, тя ги подмина, но някаква нейна позната им дръпна микрофона, пусна го почти моментално, но двете девойчета не се усетиха и се дърпаха една-друга поне още 2 мин., като коментара беше, че въпросната г-жа се е опитала да им открадне микрофона.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт