Чували ли сте за подобни случаи?

  • 9 248
  • 180
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 700
Да е живо и zдраво бебето.

И все пак не zнам как е въzможно това. КаzваШ, че сестрати пробва от две години (или как да го раzбирам това, че от 2 години иска бебе  newsm78 ) И преz  това време не е отиШла на лекар да раzбере zаЩо има не редовен цикъл или какво да направи по въпроса, дали има проблем и т.н.  ooooh!

Наистина не zнам как да повярвам.  Naughty

# 61
  • Мнения: 1 691
Да е живо и здраво детето Simple Smile
Ако много искаш да забременееш и все не става, ако някой ти каже, че нямаш много шансове, ако цикълът ти си прави каквото си иска... и за пореден път никакъв го няма с месеци, яйчниците те пробождат (дали не е някоя киста?), напълняваш (хормоните ти играят номера?), а коремът ти къркори - а сега познай бременна ли си! След като изобщо не се надяваш да е станало. Според мен е възможно.

# 62
Да е живо и zдраво бебето.

И все пак не zнам как е въzможно това. КаzваШ, че сестрати пробва от две години (или как да го раzбирам това, че от 2 години иска бебе  newsm78 ) И преz  това време не е отиШла на лекар да раzбере zаЩо има не редовен цикъл или какво да направи по въпроса, дали има проблем и т.н.  ooooh!

Наистина не zнам как да повярвам.  Naughty

Споко и аз съм все още в транс ,за сестра ми да не говоря.
Та така ,в първия пост казах ,че сестра ми има нередовен цикъл от както и дойде за първи път(12) и  естествено,че  е ходила на лекар за това ,но всички и казваха едно и също-
радвай се че нямаш много жени биха искали да са като теб и всичко и било наред и нямало причина за притеснение , нищо и нямало и това ти казвам много лекари и го казваха .Така и не успяха да намерят причината , защо и е нередовен цикъла и не може да забременее.
Затова тя свикна.

Последна редакция: нд, 24 юни 2007, 21:04 от Leksy

# 63
  • Мнения: 4 700
Лекси, сестра ти в кой град живее? Интересно ми е къде лекарите каzват, че нередовен цикъл е неЩо напълно нормално. Особено когато не ти идва 9 месеца.  #Crazy  #Crazy  #Crazy
Тя нали zнае, че може да zабременее само ако има овулация. А овулация има най много един път на цикъл. Няма цикъл, няма овулация.


П.П. Иzлиzай от транса и се радвай на племенничето си.

# 64
Лекси, сестра ти в кой град живее? Интересно ми е къде лекарите каzват, че нередовен цикъл е неЩо напълно нормално. Особено когато не ти идва 9 месеца.  #Crazy  #Crazy  #Crazy
Тя нали zнае, че може да zабременее само ако има овулация. А овулация има най много един път на цикъл. Няма цикъл, няма овулация.


П.П. Иzлиzай от транса и се радвай на племенничето си.

във Варна живеем.
Казах нередовен ,не лисващ напълно, през бременността и е идвало два пъти за деветте месеца ,та затова .

# 65
  • Мнения: 1 919
Първи постинг на момичето, що ли ми се струва като пързалка?!?
Ако не е, да е живо и здрави детенцето. Ама ми е много чудно как не е усетила нищо ...

# 66
  • Мнения: 660
Според мен не звучи чак толкова невероятно. В медицината има толкова неясни и необяснени неща!

Една колежка разбрала, че е бременна в четвъртия месец, когато прокървила извънредно между два нормални цикъла. Абсолютно неочквано, тъй като се случило след седем спонтанни аборта през предните седем години. Е, щом един лекар може да открие желаната си (втора) бременност случайно в четвъртия месец, какво говорим за други, на които и през ум не им минава!

Някои си говорите за шутове и лупинги в коремите си последните месеци. Да, ама не всички сме скроени по един калъп, затова бъдете по-толерантни! Моето бебе до последно го усещах така, все едно котенце ме докосва с лапичка отвътре. Не ми е подпирал ребрата, не ми е затруднявал дишането. Ако не го виждах редовно на видеозона, можех  спокойно да си мисля, че коремът ми расте от някакъв туморен процес.

Зъболекарката ми пък в деветия месец изглеждаше така, както аз след коледно угощение. Роди си нормално 3-килограмово бебе.

Така че не смятам за невъзможно, дори не и за малко вероятно да се съберат всички фактори накуп.

# 67
  • Мнения: 875
и на мен ми се струва невероятно, особено като се сетя аз с какъв корем бях накрая  Shocked  но си спомням два подобни случая, за които съм чела преди доста време: китайка отишла до тоалетната във влака и взела, че родила (без и да подозира, че е бременна). другият случай беше за една манекенка, която позирала за реклама на бански бременна в 8мия месец. абе, явно всичко е възможно на тоя свят. най-важното е да са живи и здрави майката и бебчето, още повече, че жената си го искала. а таткото, дано се оправи по-скоро от шока.  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 4 700
Лекси, сестра ти в кой град живее? Интересно ми е къде лекарите каzват, че нередовен цикъл е неЩо напълно нормално. Особено когато не ти идва 9 месеца.  #Crazy  #Crazy  #Crazy
Тя нали zнае, че може да zабременее само ако има овулация. А овулация има най много един път на цикъл. Няма цикъл, няма овулация.


П.П. Иzлиzай от транса и се радвай на племенничето си.

във Варна живеем.
Казах нередовен ,не лисващ напълно, през бременността и е идвало два пъти за деветте месеца ,та затова .


За девет месеца два пъти. Значи zа година около 3 пъти.

Не zнам на кой да вярвам. Че лекарите са немърливи във Варна, не ми се вярва много. Или поне не до толкова, че да каzват, че 3 или 4 цикъла в годината са нормални. И това на жена, която иска да zабременее.  #Crazy  newsm78  Naughty  Май сестра ти ви пърzаля неЩо.  newsm78

# 69
  • Мнения: 473
Чувала съм за няколко такива случаи, но си мисля че трябва да си малко ненормален да не разбереш девет месеца че носиш дете. Че моето бебе от шестия месец до деветия скачаше вътре като акробат. Как няма да разбера че има бебе? Да й е живо и здраво!

# 70
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Така  може би аз сбърках като не споменах , че сестра ми не е тълна -173 ,51 кг.
Е сега вече наистина не вярвам! LaughingНа толкова слаб човек няма начин да не му личи.Винаги съм се възхищавала на тези хора, как растат само на корем.Ако беше с моята структура, разбирам! Аз съм висока и с едър кокал и ми казваха, че съм бременна под прикритие.Но тук става въпрос за адски слаб човек.Вече и аз си мисля, че някой здраво ни пързаля.Потребител само с две мнения, включващ се да разкаже такава пикантна история.........както и да е.
   

     her_76 , дай да се разберем HugТи каза, че си пухкава, аз визирах адски пълни хора, разликата е огромна!
   
 
Биляна  Hug на никои не се сърдя за нищо- това че съм от доста пухкавите си е по моя вина Simple Smile
Да и е живо и здраво бебето на дамата!  bouquet
Вили

# 71
  • Мнения: 398
 smile3555 Ами  не`м думи.Не мога да повярвам на подобно нещо.
И .. все пак да Ви е живо и здраво бебчето  bouquet

# 72
  • Мнения: 13 873
Да е жива и здрава малката душица.
Аз съм от Варна и също имах нередовен мензис преди години като студентка. Дори ми биеха инжекции по специална схема за да се възстанови. Нито ама нито един лекар  каза, че съм щастливка- напротив твърдяха че е повече от лошо и изисква специално лечение и следене, така че не вярвам на това "всички казваха че всичко е наред"  ( един лекар да е малоумник може ама всички лекари не са малоумници)  Когато на жената й идва три пъти за година на всички - дори и да не са медици - им е ясно че нещо не е наред...

# 73
  • Мнения: 2 069
Хора ,знам че сега се регистрирах , но просто исках да споделя радостта си от това ,че станах леля вчера вечерта към 9 сестра ми роди момиченце-Марчела-51см , 3.125 кг
А най странното е ,че тя не знаеше ,че е бременна и разбра едва снощи когато тръгна да ражда.
Нямаше почти никакъв корем и всичко си и беше редовно ,никакви симптоми  newsm12и вчера изненадка ......бебе.
newsm44
Тя го искаше от 2 години и направо не знаеше на кой свят се намира -толкова беше шашната и същевременно адски щастлива.
Да е живо и здраво бебенцето  bouquet
Не подлагам на съмнение думите на лелята Grinning Всичко е възможно и всяко правило си има изключения.
Интересно ми е обаче, дали сте чували за подобни случаи? И как родителите са реагирали първоначално? На мен почти девет месеца не ми стигнаха да повярвам и осмисля чудото, че ще ставам пак мама, а как ли се чувства някой, разбирайки го в деня, в който се ражда детето му?

Лекси-Leksy    newsm78

 E да е живо и здраво детето .....

# 74
  • Мнения: 421
"Чували ли сте за подобни случаи"

        Shocked 

Общи условия

Активация на акаунт