Чували ли сте за подобни случаи?

  • 9 313
  • 180
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 362
 newsm09
Не мога да повярвам на това.Не съм чувала за подобни случаи.

# 76
  • Мнения: 4 053
аз не вярвам  newsm47

# 77
# 78
  • София
  • Мнения: 7 167
Да е живо и здраво бебчето. Лично аз не вярвам на разказаната по този начин история.

# 79
  • Мнения: 1 733
И аз не вярвам. Да е живо и здраво детенцето обаче!

# 80
  • Мнения: 2 614
Чувала съм по ТВ за една доста пълна дама, която разбрала, чак в родилното че е бременна....и в Спешно отделение гледах такъв случай, но пък второто е все пак художествена измислица... Не казвам, че е невъзможно, но ....

Но да е живо и здраво бебчето!   bouquet

И защо обърнахте темата на разследване е, или не е възможно...  Simple Smile
Четете го като фантастика, забавлявайте се, защо да търсим под вола теле....  Peace
Успешна седмица на всички!   bouquet

# 81
  • Мнения: 1 881
Звучи ми абсурдно, но явно има и такива случаи. За мен това е липса на елементарна здравна култура!

# 82
  • София
  • Мнения: 888
 newsm09...чувала сък за такива случаи, като последно мисля, че беше за едно 12 годишно момиченце, което роди. Даже го даваха по тепевизята. Но след две родени деца, не вярвам, че една  интелигентна жена  не би допуснала,че нещо става с нея...

# 83
  • Мнения: 423
Да е живо и здраво бебчето ,ама направо не вярвам...
Последно бях гледала в новините за подобен случай с някаква американка, ама тя беше доста пълничка, а и те по принцип са супер невежи и необразовани, така че го отдадох на това newsm78

# 84
  • Мнения: 393
  Явно е възможно,аз знам за случай,когато майката разбира,че е бременна чак в 6 месец.Имала е много нередовен цикъл,а бебето е започнало да рита в последните месеци.Дори с дни не е помръдвало и все е ходила на ехограф да види какво става.

# 85
  • Мнения: 2 891
Леля ми разбра, че е бременна в 6 месец. Преди това, лекарите и бяха казали, че има миома.

# 86
  • Мнения: 4 700
newsm09...чувала сък за такива случаи, като последно мисля, че беше за едно 12 годишно момиченце, което роди. Даже го даваха по тепевизята. Но след две родени деца, не вярвам, че една  интелигентна жена  не би допуснала,че нещо става с нея...

За 12 годиШно момиче мога да си представя, да раzбереШ в 6 месец пак е въzможно. Но да искаШ деца, да пробвате с мъжа ти и да раzбереШ, че си бременна като отиваШ да раждаШ????

 
Звучи ми абсурдно, но явно има и такива случаи. За мен това е липса на елементарна здравна култура!

# 87
  • Мнения: 4 965
Познавам една жена с подобен случай.
Заедно с мен роди една по-възратна жена (в смисъл, над 40-те), която имаше брак от 18 г., от които 12 г. се е лекувала, заради безплодие. Категоричното мнение на лекарите е било, че не може да има деца. При това, цикълът й е идвал 3-4 пъти в годината и имаше диагноза преждевременен климакс. Доста пълна жена, която изведнъж усетила някаква тежест и движение в корема и решила, че има тумор. Отишла при ендокринолог да я види на ехограф и той я поздравил, че чака бебе - била е вече в 7-мия месец. Самата тя не можеше да повярва. Роди един красив Божидар, а близките й я майтапеха, че е била бременна само 2 месеца.  Grinning

# 88
  • Мнения: 1 428
Чувала съм за подобни случаи. Имам и позната, която в 7-ми месец е разбрала, че е бременна. Но е била на 15 год.- какъв житейски опит е имала-дете! И на мен ми звучат странно такива истории, но са си истина, фактите говорят! Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 617
 Shocked
не ми се вярва много, щом щом казваш очевидци  newsm78

Лекси радвай се на племеника  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт