Кого искате да срещнете?

  • 1 957
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мечтата ми е да познавам Ейми Лий. За хиляден път го казвам тук, но за мен тя е буквално идеал за човек, жена, певица, просто я обожавам. Изобщо - оставяме настрана разни Джейсъновци и Гатузовци и тн и тн, истински искам да познавам нея.

# 16
  • Мнения: 2 386
О, и аз искам Ейми  Heart Eyes
И Кърт, ама няма..  Sad


Иначе чакам среща гореща с Блатечки..  Laughing

# 17
  • Мнения: 677
Искам да срещна моделките на Викториа'с сикрет на самотен остров.

# 18
  • Мнения: 2 407
Доста са, но най вече Тони!

# 19
  • Мнения: 1 503
Напоследък Уил Смит.Чудя се дали е толкова готин човек,колкото ми изглежда newsm78

# 20
  • Мнения: 3 423
Искам да срещна моделките на Викториа'с сикрет на самотен остров.
Доста са, но най вече Тони!

Kamij,
кой Тони? Тони лакомият или Тони егоистът?

# 21
  • Мнения: 2 386
Тони младоженецът  Whistling

# 22
  • Мнения: 2 257
Мисля да пиша на Опра да ми прати Джони бой (Jon Bon Jovi) с китка и пица в ръка и на мене. Няма  само на  някакви тетки да им носи пиците момчето. Откога съм му навита на човека, да дойде, да се видим, да си попеем и посвирим....Не искам много, все пак.

# 23
  • Мнения: 1 080
Бих искала да видя Съмърсет Моъм ,Кен Киси .Дано някога се случи ,може би в друго време ,друг свят .

# 24
  • София
  • Мнения: 1 481
Брайън Уорнър ми се иска...сякаш.

# 25
  • Мнения: 3 271
Човека от аватара ми и Карл Сейгън, когото вече не е възможно  Sad И още няколко други. С един от тях се случи и беше незабравим момент. За първия - може би някой ден... Simple Smile

# 26
Ивайла Бакалова. Да и покажа някои схеми за точене на ДДС чрез оръжейна търговия. Бойни глави и много пари. Съни бийч и Мерзавецът е пич.

# 27
  • Мнения: 2 792
... Карл Сейгън, когото вече не е възможно  Sad ...
   Изключителен физик, на него дължа първоначалната си представа за света и Вселената, в колибка има всички серии на "Космос",заслужава си да се види.

# 28
  • Мнения: 216
Еди Изард, много искам да изкарам един ден с него и да видя колко е забавен в реалния живот.  bouquet

http://www.youtube.com/watch?v=qPML-n1kRnY&mode=related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=T22Dl43nQvE&mode=related&search=

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 00:02 от Lil_Vixen

# 29
  • Мнения: 3 835
Джони Деп. Flutter
Ама, ако може да е във ваната, с пура в ръка. Ако не може, става и иначе, както дойде. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт