Кога на разходка за пръв път?

  • 2 287
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 724
Беше на осем дни когато я изведохме на вън.Само гледам да не е в най големите жеги и да не я пече слънце.Според мен излизайте няма проблем.

# 31
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз я изкарах на 16 дни, въпреки че е зимно бебе!

# 32
  • Канада
  • Мнения: 494
Ние излязохме на 7 -я ден.Преди това аз не се чувствах готова да кръстосвам улиците,понеже родих със секцио.

# 33
  • Мнения: 323
Аз изкарах сина си след 40 ден по простата при4ина,че беше месец февруари ,и беше голям студ.Но при това време няма смисъл да изчакваш,и да държиш детето у вас.

# 34
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Излизайте, не изпускайте лятото!
Моя син е роден на 1-ви Юни. Излезе на разходка за няколко часа още на 6-я си ден.
Само да не е по най-големите горещени, да няма силен вятър или дъжд.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 249
Нашата педиатърка има кусури, но поне за едно е категорична - бебето трябва да е колкото се може по-дълго навън. Аз, ако беба се беше родила в тия жеги, щях да я извеждам от първия ден, в който самата аз се чувствам достатъчно укрепнала да мъкна количка и прилежащия инвентар.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 011
Изведох сина ми на 11-ия ден,а е зимно бебе.

# 37
  • Мнения: 4 629
И ние някакви дни чакахме си спомням. Май 10-тина. С втро бебе не бих чакала. Бих излязла веднага щом аз се почувствам готова  Peace

# 38
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Много ми е интересно като кажат  "зимно бебе".Значи ли това че в страните със сурова зима децата не излизат цяла зима?3-4 месеца??? newsm78 newsm78 newsm78 че и в някои страни и повече.
Моето дете  също е зимно бебе роден е на 23 февруари, но съм го извеждала винаги когато е сухо и не вали и няма силен вятър или мъгла.Обличам го добре, завит през глава  Joy Joy Joy в чувалчето на количката  и хайде  тигели из парка.А той си нанка като къпан....
Въздуха  навън е  свеж и децата  го обичат, интересно им е всичко наоколо- спят повече и растат бързо.Това е моето мнение.  bouquet
Вили

# 39
  • Мнения: 720
Изведох сина ми на 11-ия ден,а е зимно бебе.







и при нас така Peace

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
В деня след изписването дойде педиатърът да ми покаже как се разхожда бебе.  Simple Smile
Бяхме без количка, за да не ми тежи, но пък много ме болеше гърбът.

# 41
  • Мнения: 27 524
Няма такова нещо, може да си излизате веднага.
Нас ни изписаха от болницата и се прибрах след 4 часа разходки и обикаляне, кърмих навън и всичко беше супер. Как не съм кукнала с бебе, дето в този момент не знам откъде е дошло и какво да го правя, 15-20, че и за 40 знам, дена вкъщи  ooooh!

# 42
  • Мнения: 2 677
На десетия ден беше навън. Закъснях толкова с разходката, защото до осмия му ден ни държаха в болницата.

# 43
  • Мнения: 498
Ние излязохме на 17 ден и то защото се скъса да вали и беше студ.Направо си излизай и изобщо не се притеснявай!!! Hug

# 44
  • Мнения: 4 621
Излязох с Яна за пръв път на 7  или 8  ден Peace

Общи условия

Активация на акаунт