AVON кампания 8 и 9

  • 11 586
  • 162
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.София
  • Мнения: 233
виж в ейвън, дали не са ти сменили деня за доставка.Аз сутринта бях неприятно изненадана моя ден за доставка е неделя та отивам в Спиди а там затворено и няма никакви кашони като се прибрах проверих и виждам ,че новия ми ден за доставка е сряда.

Не денят за доставка на първата поръчка ми е неделя, но и веднъж пак ми се случи това. Влезнах в сайта на Спиди да си проверя доставката по товарителницата и пише, че всичко е ОК и адресът е верен. Пак нещо са объркали като предният път и ще се наложи да си го взимам от някой техен офис. Във връзка с това, някой знае ли работното време на офисите в София. Благодаря предварително.  Sad

# 16
  • Мнения: 371
Запис в темичката!

# 17
  • Мнения: 3 674
маска за суха коса - не съм впечатлена - цялата серия АТ ли мирише така? не ми харесва аромата
ползвала съм 4-5 неща - за съжаление ДА  Crazy

Подреждам се, сред очакващите К9 Wink От К8 си взех крема за вените, вече трети ден се мажа упорито и сутрин и вечер, ама ефект за сега никакъв....  Tired
Това ме наведе на мисулта да споделя... Много съм разочарован от AVON ...Купих си някои  неща зимата/февруари/..от златната серия. Нощен  крем за лице,дневен,маска за лице , серума стягащия и боди лосиони.
 Кремовете дразнят кожата ми...щипят ми на лицето. Rolling Eyes Нанасям ги след като съм си изчистила доста добре лицето с тоник и с овлажняващите кърпички които ползвам от 5 години,така че не е от кърпичките...

Никога съм нямала подобна реакция от други кремове... newsm78 Само боди лосионите  им стават...Този Planet Spa  с олио от  маслини или  екстракт е хубав.А този  today.tomorrow.always...мирише хубаво,но не хидратира/овлажнява/ кожата много добре....Никога повече няма да си поръчам от тази козметика...Явно моята кожа не понася козметиката на AVON. Кофти  че дадох  пари за козметика която явно не ми действа добре на кожата...
Виждам че има и  доволни .  Grinning
Ако някой желаещ иска, мога да му пратя някои неща които са ми останали,купила съм си ги но няма да ги ползвам и не съм ги ползвала,чисто нови са! ПОДАРЯВАМ  ГИ...  на който желае да ги получи.Безплатно! Който желае нека ми  пише  на лични за да знам на кой адрес да пратя продуктите...Кремовете и двата ги хвърлих...но имам от златната серия ULTIMATE  trnsforming lift mask/маска за лице против бръчки../  И  ULTIMATE RESTORATIW TRANSFORMER/това е възстановяващияи стягащ серум за лице/.Не искам да ги хвърлям нови са а и не искам да си седят в шкафа без да се ползват...

Съжалявам ако съм ви  разочаровала ...но просто споделих....

П.С.Интересно ми е да знам има ли някой с подобен проблем... newsm78

Последна редакция: нд, 24 юни 2007, 22:56 от roza66

# 18
  • Мнения: 990
Това ме наведе на мисулта да споделя... Много съм разочарован от AVON ...

П.С.Интересно ми е да знам има ли някой с подобен проблем... newsm78[/b]
          Миличка, ако ти кажа, че не си единствена, съм сигурна, че няма да обидя никого, защото и аз самата съм представител! Очевидно кремовете не ти понасят добре, но както ти самата каза има и хубави неща, важното е да намериш Твоите продукти, а за това би могъл да ти помогне твоят представител, за който ти нищо не споменаваш! Първото нещо, което трябваше да направиш е да върнеш кремчетата на него (най-вероятно нея Wink), защото не ти понасят и си алергична, а другото, на което се чудя е защо не са ти предложили да пробваш първо мостричките на тази, все пак по-скъпа серия??? Именно това е една от причините да стана представител на Avon, коректни са, а и има мостри почти на всичко, особено на кремовете за лице! А за доволни, да, определено доволните от тази серия сред моите клиенти са повече, да не казвам всички. Дори моята свекърва, която ползваше козметика само от аптеки, на доста по-висока цена, златната серия сега и е любима, без да ползва нещо друго от Avon!
          Моят съвет към теб е да върнеш продуктите на представителя си, и щом казваш, че серията на Спа с маслина ти харесва да си вземеш нещо друго от тази серия! Между другото аз също съм любител на цялата СПА серия, тази с бял чай също е добра! Лично аз сама си изпатих от глинената маска на Спа, но не защото не е хубава, а защото не прецених, нито попитах за каква кожа е, и се оказа, че маската си е за мазна кожа и при мен се получи едно зачервяване, сърбеж... Добре че бързо отмина... Така, че по-важно е да уцелиш верния продукт!  Flutter

# 19
  • Мнения: 537
Майка ми използва златната серия против бръчки и е доволна, не й щипе и т.н., много е доволна и от серума п-в бръчки. На мен пък не ми понася оранжевата серия на Solution и то само кремовете на ми понасят. Върни ги на представителя от който си си ги поръчала.
Аз искам да попитам  за белия часовник, хубав ли е, много ли пластмасов изглажда?

# 20
  • Мнения: 220
  bouquet На ме н златната серия много ми харесва , много съм доволна - само дето  ми идва малко скъпичка

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 08:22 от s_la

# 21
  • Мнения: 35 968
има ли мостри на бронзиращия мус? а на обикновения? благодаря предварително за отговорите   bouquet

# 22
  • Мнения: 3 674
Това ме наведе на мисулта да споделя... Много съм разочарован от AVON ...

П.С.Интересно ми е да знам има ли някой с подобен проблем... newsm78[/b]
          Миличка, ако ти кажа, че не си единствена, съм сигурна, че няма да обидя никого, защото и аз самата съм представител! Очевидно кремовете не ти понасят добре, но както ти самата каза има и хубави неща, важното е да намериш Твоите продукти, а за това би могъл да ти помогне твоят представител, за който ти нищо не споменаваш! Първото нещо, което трябваше да направиш е да върнеш кремчетата на него (най-вероятно нея Wink), защото не ти понасят и си алергична, а другото, на което се чудя е защо не са ти предложили да пробваш първо мостричките на тази, все пак по-скъпа серия??? Именно това е една от причините да стана представител на Avon, коректни са, а и има мостри почти на всичко, особено на кремовете за лице! А за доволни, да, определено доволните от тази серия сред моите клиенти са повече, да не казвам всички. Дори моята свекърва, която ползваше козметика само от аптеки, на доста по-висока цена, златната серия сега и е любима, без да ползва нещо друго от Avon!
          Моят съвет към теб е да върнеш продуктите на представителя си, и щом казваш, че серията на Спа с маслина ти харесва да си вземеш нещо друго от тази серия! Между другото аз също съм любител на цялата СПА серия, тази с бял чай също е добра! Лично аз сама си изпатих от глинената маска на Спа, но не защото не е хубава, а защото не прецених, нито попитах за каква кожа е, и се оказа, че маската си е за мазна кожа и при мен се получи едно зачервяване, сърбеж... Добре че бързо отмина... Така, че по-важно е да уцелиш верния продукт!  Flutter
Steli_Meli ...благодаря ти много за това че сподели. Hug Представителката всъщност е моя позната и нямахме време за мострички/тя нямаше в себе си а на другия ден аз тръгвах за София/ и се видяхме буквално само за един ден.Сега доколкото разбрах тя не е в България и няма да мога да и  върна продуктите. А и вече ги обещах на  една съфорумка тук  AnnaGaudi...Така че тя с мерак да си ги ползва. Наистина е хубаво да се пробват продуктите преди да се закупят...вече ще знам   Sunglasses Хората много...кожи различни. Peace

# 23
  • Мнения: 511
маска за суха коса - не съм впечатлена - цялата серия АТ ли мирише така? не ми харесва аромата
ползвала съм 4-5 неща - за съжаление ДА  Crazy

Подреждам се, сред очакващите К9 Wink От К8 си взех крема за вените, вече трети ден се мажа упорито и сутрин и вечер, ама ефект за сега никакъв....  Tired
Това ме наведе на мисулта да споделя... Много съм разочарован от AVON ...Купих си някои  неща зимата/февруари/..от златната серия. Нощен  крем за лице,дневен,маска за лице , серума стягащия и боди лосиони.
 Кремовете дразнят кожата ми...щипят ми на лицето. Rolling Eyes Нанасям ги след като съм си изчистила доста добре лицето с тоник и с овлажняващите кърпички които ползвам от 5 години,така че не е от кърпичките...

Никога съм нямала подобна реакция от други кремове... newsm78 Само боди лосионите  им стават...Този Planet Spa  с олио от  маслини или  екстракт е хубав.А този  today.tomorrow.always...мирише хубаво,но не хидратира/овлажнява/ кожата много добре....Никога повече няма да си поръчам от тази козметика...Явно моята кожа не понася козметиката на AVON. Кофти  че дадох  пари за козметика която явно не ми действа добре на кожата...
Виждам че има и  доволни .  Grinning
Ако някой желаещ иска, мога да му пратя някои неща които са ми останали,купила съм си ги но няма да ги ползвам и не съм ги ползвала,чисто нови са! ПОДАРЯВАМ  ГИ...  на който желае да ги получи.Безплатно! Който желае нека ми  пише  на лични за да знам на кой адрес да пратя продуктите...Кремовете и двата ги хвърлих...но имам от златната серия ULTIMATE  trnsforming lift mask/маска за лице против бръчки../  И  ULTIMATE RESTORATIW TRANSFORMER/това е възстановяващияи стягащ серум за лице/.Не искам да ги хвърлям нови са а и не искам да си седят в шкафа без да се ползват...

Съжалявам ако съм ви  разочаровала ...но просто споделих....

П.С.Интересно ми е да знам има ли някой с подобен проблем... newsm78


Няма универсален крем, така че не ми се струва нито ненормално, нито разочароващо. Трябвало е да върнеш кремовете. Майка ми и много мои клиентки ползват златната серия и досега не съм имала недоволни от нея - явно им понасят добре. И все пак - всичко е до кожа и понасяне.

# 24
И аз се записвам в темичката  Peace
И имам няколко въпроса:
1.Слънцезащитният лосион за максимизиране на тена на стр.15/ 39446/, това за изкуствен тен ли е,ако не ,какво точно предствлява
2.Спрей-масло против стареене на кожата,стр.18-някой да го е ползвал,също и другите продукти от серията да ли са добри  Sunglasses че морето ме чака и се чудя какво да си взема  Grinning
Взех си лосиончето Сатенен блясък и не съм много доволна,тук-таме по краката само ми се появиха петна,които доста трудно махнах,иначе наистина има много приятен аромат  Flutter

# 25
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Какво стана с каталога?? Mr. Green

# 26
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз искам да попитам  за белия часовник, хубав ли е, много ли пластмасов изглажда?

Тези дни ще си получа поръчката и ще споделя Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 914
Какво стана с каталога?? Mr. Green

Ех, аз чаках, чаках и тази вечер пускам вече.  Rolling Eyes

# 28
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Е хайде де!!!!!!! Аз започвам да чакам тогава и да го снимаш хубаво!!! Laughing Mr. Green шегичка!!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 914
Пускам поръчката.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт