Пунктуацията като емоция ?

  • 5 368
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Използвам само "!!!" и "..." с някакво значение. И "?!", то е ясно. Никога не слагам повече от един удивителен на края на изречение, когато използвам "!!!" обикновено е след края на изречението и значи нещо от типа на "Можете ли да си представите" или "Не е истина". Многоточието извън изречение значи, че нямам думи или съм възмутена или "". "?!" значи че "не вярвам на очите си", или нещо от този род.

Иначе мразя да завършвам изречение с "!" изглежда ми грозно и неестествено.

# 16
  • Мнения: 2 212
Използвам ги по предназначение и по смисъл. Много често използвано при мен е многоточието...  Mr. Green В него също е вложена емоция, т.е. че мисълта ми не свършва с казаното, а продължава да тече. Понякога означава въздъхване "ех какво ли съм тръгнала да се обяснявам, като знам, че тук са ми под нивото и никой няма да ме разбере"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green (шегичка!!!  Crazy)

# 17
  • София
  • Мнения: 1 176
Многоточието извън изречение значи, че нямам думи или съм възмутена или "".
Аз използвам често многоточие, но не в смисъл на -  нямам думи, а по-скоро остава неизказано или като възможност за допълване ... нещо такова.

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
На края на изречението многоточието значи точно това, или че не искам да използвам удивителен. Аз говорех извън изречението. Понякога заменям с него и някоя и друга нецензурирана думичка, вместо да псувам насред форума...

# 19
  • Мнения: 15 619
Да, влагам емоция, естествено.
Те са и затова, носят емоционален заряд.

# 20
  • Мнения: 3 405
Слагам знаците, където им е мястото. Не съм се замисляла, че носят емоционален заряд!!!  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 900
Системата и правилата за употреба на препинателни знаци,
в случая, имат за цел да изразят ТОЧНО емоция ............. мисля аз  Wink

Начина на писане, изразява душевното състояние .............  Wink

Голяма част от жените са чувствителни или емоционални, или и двете.

Когато говориш и искаш да те чуят
говориш бавно, отчетливо и тихо!!!


А как да стане когато пишеш - идеи  newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 1 176


Когато говориш и искаш да те чуят
говориш бавно, отчетливо и тихо!!!


А как да стане когато пишеш - идеи  newsm78

За да те прочетат пишеш - грамотно, красиво и с едър шрифт  Grinning

# 23
  • Мнения: 2 212
Именно, защото от такива болднати и избождащи очите неща ме заболява главата и по-скоро ще ги пропусна, отколкото да ги прочета. Много е дразнещо за очите такива букви или разни искрящи цветове и по сто !!!!!????????!!!!!

# 24
  • Мнения: 2 386
Аз пък съм прост(о) фен на многоточието...  Grinning

# 25
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
 Peace Peace много тача тоз емотикон. От мое име той казва: Плавай и не ме занимавай, аз си имам мнение, не го налагам, но и не търся чужд вариант и, леко тафтологично, отново плавай, плавай
Упорито вярвам на господин Пратчет, когато твърди, че хората, употребяващи повече от три (3) удивителни накуп, имат отклонения.   Peace Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 900
такива болднати и избождащи очите неща ме заболява главата .........
Много е дразнещо за очите такива букви или разни искрящи цветове и по сто !!!!!????????!!!!!

Шъ тъ уредим с убави очила  Peace
Храня семейство все пак  Wink  Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 2 792
 Карамфилке, това е подмолно, не те е срам. Подозирах те аз, че си скрита лимонка.

# 28
  • София
  • Мнения: 900
Срам ме е - пунктуално  Embarassed hahaha hahaha
ама тръпим - емоционално  Laughing Laughing Laughing

# 29
  • Мнения: 274
Влагам, да. И мисля, че съм срванително пестелива на пункт. знаци. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт