Отговори
# 225
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
на старата си ми работа, дето ви бях казвала преди. За който не се сеща - Природен парк "Сините камъни"

И от мен пожелания за бързо оправяне и много целувки. Дидка, много са пораснали юнаците.

# 226
  • Мнения: 15 619
Момичета, хубав ден!!!
И да се оправяте бързо!
Да няма болни!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 227
  • Мнения: 7 430
....Меги, значи си в Сливен Wink
Аз се сетих за работата, но си мислех, че си започнала нещо в Софето Laughing
Мерси за юнаците  bowuu

Луне...ти как си в това време newsm78

# 228
  • Мнения: 372
:

Я ми кажете от кой месец почнахте да давате попара сутрин (заменихте хрането в 9.30-10
)Че мойта педиатъра каза да го заменям а в книгата ми пише  след средата на 7м. newsm78



   Яни започна на 7 месеца,а Гого е ял попара три,четери пъти и той е бил на две години поне.За малкия аз си четях в Кърмене и захранване на бебетата и изобщо не слушах педиатърката ни.Но пък и тя не се слагаше много да го захранвам рано  newsm78,така че се захранихме след годинка.

# 229
  • Мнения: 276

Мама Хриси
- дано не ви вали повече...че аз обичам да вали, ама като зачести и не ми допада Tired
А за прогнозата - купувай някой рокличка - топличко ще е Wink

Аз днес скицирах кухнята, но пак продължавам да мисля newsm78[/tt][/size]
аз се чувствам малко неловко като си дойда, носят се съвсем различни неща. Не ми се иска да изглеждам странно. Може да ми се смеете, но като съм в Сливен преди да изляза винаги питам майка ми или брат ми дали съм "ДОБРЕ". Мисля си , че ролкички с голо гръбче, дължина до коляното и високи обувки няма как да изглеждат зле. От страх да не сбъркам , ще е нещо класическо... скучно. Thinking

ДуЦКа & МУЦка  сама лки си проектираш кухнята? На нас тепърва ни предстои обзавеждане на цяла къща. Толкова неща съм разгледала и все нещо не ми харесва.

Меги, все се каня да ти изпратя една рецепт ада пробваш, но все е не ми остава време. Гладам, че е пекнало малко и ще поизляза в градината, но след това ще ти я пратя на лични.

Я ми кажете от кой месец почнахте да давате попара сутрин (заменихте хрането в 9.30-10
)Че мойта педиатъра каза да го заменям а в книгата ми пише  след средата на 7м. newsm78

Ние започнахме с попарката в 7 месец. А колкото до часовете. Сутрин пие едно мляко около 7-7.30 когато се събуди, когато ние си пием кафето, а след това закусва в 9 - в същото време, в което закусват и в дома. Не мисля, че е е от голямо значение дали яде един час по-рано или по-късно, важно е да има установен режим.

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 14:22 от MamaChrisi

# 230
  • Мнения: 15 619
....Меги, значи си в Сливен Wink
Аз се сетих за работата, но си мислех, че си започнала нещо в Софето Laughing
Мерси за юнаците  bowuu

Луне...ти как си в това време newsm78

Орта будала!!!
Чакам да ми дойде времето, та да изляза в отпуска.
Още 4 седмички!!!! Praynig Praynig Praynig
Момичета в Събота съм на сватба!!!!
Черпя ви по случая!!!

# 231
  • Мнения: 43
Май лошото време ни събра Simple Smile

givka - Мерси за съвета и аз мисля да поизчакаме  до другата седмица като станем на 7м. Иначе мисля да вземам вече от кухнята храната от 6-12м.Не си спомням кога се даваш супичката. newsm78 Сякаш май не я ядеше баткото??

silvina83 - от личен опит знам че най ефикасното нещо е кърма ако нямаш обади ми се ще ти дам.За ден ще се оправи а и е най безвредно.

MamaChrisi - много лоша прогноза като си помисля при нас какво беше до вчера. А за прогноза можеш да потърсиш в нета. Но при всички положения ще е на 25градуса.

Меги- smile3501 smile3501

# 232
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Дидка, тук сме си. В София няма как да почна, че няма кой да гледа децата, дори ако става въпрос само за прибиране от детска градина. Засега ще я караме така.

MamaChrisi, благодаря. Но е много вероятно да я изпробвам чак като се приберем в София - там е мойто царство. Тук майка ми си готви, а пък аз мързелувам. Има и друга причина - кухнята ни е западна и става много горещо. През лятото свеждаме до минимум готвенето (особено ако става въпрос за включване на фурна). Майка ми не понася да и е горещо, защото целия апартамент завира.
Но рецептата ще я изпробвам рано или късно.

# 233
  • Мнения: 200
Лека нощ на всички сливенски мами!

Хайде вече да решим нещо за срещичка! И Меги е в Сливен, и Ивето също! Хайде аз искам да се видим вече.

Дидка, попитай Ивето, кога и е удобно и да решаваме.

Меги, ти докога си в Сливен?

Спокойни и красиви сънища!

# 234
Здравейте на всички!
Днес мислех да качвам малко снимки, но май няма да стане, май времето няма да ми стигне. Как сте всички, добре ли сте? Много е вероятно да не мога да прочета темата от начало, така че се включвам от средата и продължавам напред. Нещо попрочетох за срещичка - светнете ме как стои въпроса.
Моите дечурлига сега са на Шивачево. Баба им днес отиде за последен път на работа - съкратиха ги всички. Другата седмица са в Сливен, да се наддумват с нея (че другата баба да си почине малко).

Лек ден - вече преполовен.... Laughing

Да ви покажа последната торта (от преди да идем на море), още не съм я пуснала в тортената тема: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=143932&view=1&photo=9 - общо са 7-8 снимки




Меги,  искренно се възхищавам  на декоратията на тортите,които правиш.
Да не би да си работила нещо във връзка с това?
Никъде в Сливен не могат да направят нещо такова.Голямо браво от мен smile3501

# 235
  • Мнения: 592
Мамчета моля ви се - имайте малко милост - какви са тези тортени изкушения - Меги и преди бях попадала на твои произведения, но сега просто онемях - някой казвал ли ти е че би трябвало това да работиш??? Едва ли съм първата - очевидно че СТРАШНО много ти се отдава. Браво - страхотни сладкотийки майсториш - мога ли да дам порачка по някакъв начин ако имаме повод? Разбира се срещу заплащане - или просто си ги правиш за свое удоволствие???
Аз май май не ми остава много много време за интернет, а и малката ми принцеса като не е с мен ми е доста криво като чета във форума - но от време на време се разписвам. Не съм ви забравила. Целувки на дечицата.

# 236
  • Мнения: 141
Добро утро на всички и от мен.Пожелавам ви приятен ден и добро настроение!

# 237
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро!
Първо да ви благодаря за хубавите думи на всички!  bouquet

Наистина чантичката стана досущ като истинската, даже цветовете са еднакви (на снимката има малко разминаване, тъй като истинската чанта е от кожа и отразява светкавицата - блести малко, ама няма как - техниката ми не е на такова ниво). Още един път благодаря, че оценяте труда ми.

silvina83, в Сливен съм до края на август, но ходя на работа, така че бройте ме към работещите мами. Ако организирате нещо след 5 часа, съм на първа линия.

arlette, никога не съм работила в тази сфера, биолог съм си и само това съм работила.

SadMamma, само за рождени дни в къщи съм ги правила тортите. От нова година насам започнах да експериментирам и се получи добре. Бих се радвала да зарадвам и някой друг, все още не мога да се престраша да правя нещо по поръчка, защото преди всяка торта не съм сигурна какво ще се получи. Получават се хубави, но аз все си се притеснявам.

# 238
  • Мнения: 237
Добро утро и от мен! Днес е прохладно, но мрачно, дано не ни е така настроението Wink
Ето закуската, чакам от luna поздравчето, че няма да ми върви иначе. Много ми допада избора на песни Peace

# 239
  • Мнения: 200
Добро утро и от мен!

Лек и красив ден на всички мами и техните сладурковци!

Дано вятъра не издуха хубавото ви настроение!

Общи условия

Активация на акаунт