Кога познаха пола на бебето ви?

  • 6 791
  • 145
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 238
   Към края на 4-тия ми казаха момче и от тогава само това ми казват, а дали е истина скоро ще разберем.

# 121
  • Мнения: 1 655
в 20 седмица някуде ми казаха че е мъж!на следващия преглед имам и снимка на пола!
хахаха Hug Heart Eyes Mr. Green

# 122
  • Мнения: 187
В 17 г.с. - познаха го

# 123
  • Мнения: 1 081
В 14 г.с., фетална морфология във Варна, момче видя се съвсем ясно.  Grinning

# 124
  • Sofia
  • Мнения: 907
В 19 г. с. видяха със сигурност пишката  Wink, иначе преди това имаше допускания, че е мома.

# 125
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Темата се повтаря, наистина. Търсачката ще "изплюе" още няколко такива теми.
Иначе на мен ми познаха в 5-ти месец.

# 126
  • софия
  • Мнения: 495
Към средата на седмия месец го видяха и познаха,че е момче Simple Smile

# 127
  • София
  • Мнения: 553
Още от първите седмици ми казаха че ще  е момче и така го виждаха почти до края на бремеността ми. През цялото време ходих при една и съща докторка. Когато оставаха по-малко от 2 месеца до раждането при поредното гледане на видеозон, същата тази лекарка ми каза нещо от сорта "Казвала съм ти че ще е девойка, нали?". Учудването ми беше огромно, тъй като 8 месеца живеехме с мисълтта, че ще имаме син /принципно още преди да забременея исках момиченце, но след това единственото, което имаше значение е бебето да е живо и здраво, независимо от пола/. После като отидох при лекаря, при който щях да раждам, той от първия път беше категоричен, че ще е момиче. Така до последно бях в очакване и в крайна сметка се роди прекрасната ни дъщеричка Биляна.

# 128
  • Мнения: 1 420
В 22 г. с. - казаха момиченце и познаха  Laughing

# 129
  • Мнения: 902
Аz самата от момента в който раzбрах Че съм бременна zнаех че е момиче.Просто го усещах...
Потвърдиха го с видоеzона окончателно чак към 7мия месец.Преди това в петия оЩе докторката каzа че мисли че е момиче но не може да каже със сигурност, малката все се иzвъртяваше с дупето към нас...но каzа съЩо така че майчиния инстинкт е много важен и щом аz съм сигурна че е момиче тя мисли също че навярно е мома.  Laughing

# 130
  • Мнения: 1 531
18г.с. на феталната морфология   Peace

# 131
  • Мнения: 561
18г.с. на феталната морфология   Peace
същото

# 132
  • Мнения: 345
В началото на 7ми месец - познаха, момченце беше!

# 133
  • Мнения: 323
В 17-та г.с. ми го казаха със сигурност!
и при мен беше така.

# 134
  • Мнения: 72
Taka be6e zastanalo tova beb4e 4e ni6to se nevijda6e!V 4 mesec doktora s risk da sgre6i re6i 4e e mom4e!4ak v 7 mesec nai nakraia se vidia 4e e devoika i pozna!

Общи условия

Активация на акаунт