pomo6t kosata mi

  • 5 671
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • Miami
  • Мнения: 413
Ох боже, чак се чудя как може да има такива жени (деца, може би - хем ги боли, хем ги сърби)! Аз пък съм толкова доволна от този форум, научих толкова много неща Simple Smile и много благодаря, че ви има всички вас   bouquet

# 46
  • Мнения: 778
И аз взех нещо от тази тема и никога няма да го забравя - ВИНАГИ, АБСОЛЮТНО ВИНАГИ ИЗПОЛЗВАЙ ПОСЛЕДНИЯ ДЕСЕН БУТОН "ПРОВЕРКА ПРАВОПИС", независимо колко си сигурен в написаното
 bowuu bowuu bowuu

# 47
  • DE
  • Мнения: 967
 Joy Joy Joy
Мен пък ме почерпи мойто мъж!
Ха сега да ви видя!!!! Mr. Green Mr. Green
doh   Ще си спестя коментара, за да не ме ФЪК-не и мен.   Joy
Peace

# 48
  • Мнения: 167
Хей, мацки, ама страхотна купонджийска тема сте заформили  smile3501!

Много ми хареса, но това е сигурно, защото и аз съм от "скучните, омъжените и какво още беше не помня /явно е от ЕГН-то/"

# 49
Къде ги видя тия скучни семейни жени бре???
Ние сме супер секси мами!
 hahaha Ходи да си попасеш,овчице

# 50
Кис,кис,кис изкефихте ме максимално,я сега на свой ред да ви почерпиЦа по един гол задник от Maximus и по специално за sexy 22.Аплаузи моля smile3501

# 51
  • Мнения: 3 050
аууууу стига че ще повърна Laughing Laughing

# 52
  • Мнения: 302
Охоооо потривам ръчички доволно  smile3508

# 53
  • Мнения: 1 282
Жалко само, че sexy22 се уплаши толкова бързо. Това е такава загуба за форума. hahaha

# 54
  • Мнения: 884
Жалко само, че sexy22 се уплаши толкова бързо. Това е такава загуба за форума. hahaha

 newsm45 Пак скука !  newsm45

# 55
  • София
  • Мнения: 2 521
А бе мацки, на никоя ли не и хрумна че почерпиЦа е специален термин за нещо специално, а? А ма кви сме задръстени лелкииии . . .  Joy Joy тц тц тц
 И да не познавате Пламен от МаксимуМ ??? Е как може?

# 56
Ами незнам задръстени ли сме,или не,ама има едно много просто девойче в нашия град и веднъж ме пита дали случайно не съм кръстила сина си на въпросния Пламен,понеже стана дума,че момчето е симпатяга и сина ми се казва Пламен.Гледай само кви асоциации си прави наШта. ooooh!

# 57
  • Мнения: 1 941
За всички вас, О непросветени домакини! Ексклузивна прожекция на мега известния хит на Преслава с участието на Пламен - ПОчерпаца! Който е по -гримиран и от самата Преслава
Айдееее народеее http://www.vbox7.com/play:e9f0a4c2

# 58
  • Мнения: 3 050
оо мерси кошничке-как ще го пропусним Crazy Crazy Joy

# 59
  • Мнения: 211
Ами малко странно...първо ако наистина ти е падала косата на кичури след къдренето, тоа означава, че фризыорката ти те е изгорила зверски и по-добре си намери някоя нова или другия път и обясни внимателно,че не бива да те изгаря. Според мен просто изчакай косата да израстне. и после добре подбери фризыор. До тогава можеш да ползваш стилизиращи продукти, за да ти стои добре косата. А и явно не е толкова зле щом е имало безплатни коктейли....

Общи условия

Активация на акаунт